Alt kat veya üst kat komşunuzla sorun yasiyor musunuz?

Alt kat komşum evime misafir geldiginde ertesi gun veya baska bigun mutlaka dun misafiriniz vardi baya kalabalikti galiba diyor.
Art niyet aramali miyim?
O an aklimdan gecen;
Sana ne be kadin! Ben sizin onca gurultunuze sesimi cikariyor muyum?
Gecse de kiraci olmak zor :(

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır ama kiracımısın, sen?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bana öyle diyenin ağzını kırarım. desibel mi ölçtürmüş. gitsin polise şikayet etsin sıkıyosa. önceden böyle bir komşumuz vardı boğasım geliyodu annemın arkadası dıye annem sus sus diyodu konuşturmuyodu. şimdi kiradayım ama sonunçta benim oturduğum ev. sebepsiz yere kimse kimseyi çıkaramaz. kısacası artık kendı evımdeyım. kapıma kımse gelemez. zaten bıraz sinirliyim gelirlerse neler olacağını tahmin edebilirler.

1|0
    0|0
    • Arada bir de olsa gorusuyoruz biz komsu komsunun kulune muhtac sozune istinaden alttan alsam da boyle dolayli yollarla laf cakistirmasindan rahatsizim ve lafimi esirgemiyorum. Evime giren cikani bile takip ediyorlar icimdeki cevriye cikacak o olacak:)

• En güzeli. Umarım huzurla oturursun evinde. Pes etme. ;)

• Insallah. Tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Ev sahibi olmak daha zor inan..
    Doğup büyüdüğüm 35 yıllık mahallemden başka bir yere taşınınca anladım ki o mahalledeki insanların çoğundan bıkmışım, ve kiracıların hayatı bizden çok daha iyiymiş..
    Eski komşularımdan o kadar nefret etmişim ki yeni evime taşınınca sanki bana yeni bir hayat verilmiş gibi ferahladım..
    Şu anki komşularım çok iyi insanlar.. Allah bozmasın..

1|0
    0|0
    • Amin..

Ne guzel
      Allah iyi insanlarla karsilastirsin her daim...

Kotu insan olduklarini soyleyemem yaptiklari rahatsiz edici..

Ev sahibinin 1 evi var, butun evler kiracinindir diye avunuyoruz:)

• İstanbuldaki Evimde 2 Alt Kat Komşumun Seslerinden Rahatsız Oluyordum Neyseki Bir Süredir Kurtuldum Döndüğümde Devam Ederse Anlayacağı Dilden Konuşacağım..

1|0
    0|0
  • Yasamıoz kanka

1|0
    0|0
  • Takma ya dicem takacaksın yinede

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Kiracımısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sorun yaşamıyoruz

1|0
    0|0
  • ne evde olduklarını bılıyorum ne de cıktıklarını:D

1|0
    0|0
  • hayır yaşamıyorum :)

0|0
    0|0
  • aman ne takiyosun yapistir lafi gec ya

0|0
    0|0
  • Aynen canm sabah elektrik süpürgesi çalışıyor aman sizde temizligi bitiremesinz bir diyo😞

1|0
    0|0
    • aman takmayın şu manyak karıları ya. çok sessiz ortam istiyolarsa müstakil eve çıksınlar. öyle söyleee.

• şımarmasın lafı oturt bir kere bir daha altından kalkamaz. yenge olmakla mal sahibi gibi havalara girmesin. benim fikrim yani agresif konuştuğuma bakma normalde insanları hiç kırmam ama özelime karışan insan gururuma dokunur.

• @catlove

Yok yok onu istiyor bir degil iki degil bir rahatsizligi varsa direkt soyler.
      Tekrari olursa hem onunla konusacagim hem de ev sahibimle...

Yükleniyor...