Türk erkeklerinin bu özgüveni nerden geliyor?

Türk kızlarını sürekli Rus kızlarıyla karşılaştırıyosunuz. Peki siz Rus kızlarını hak edecek kadar yakışıklı olduğunuza inanıyormusunuz? Bu özgüvenin kaynağı nerden geliyor böyle? Kıllı 'itici' genlerinizin farkındasınız değil mi?

0|0
7|64

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum güzellik 😉

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nedeni kolay elde edilen kızlara bakıyorlar. Rus kızları kolay elde ediliyor ve cinsellik onlar için önemli değil. Bu yüzden istiyorlar. Karakterle alakalı değil. Tabi bu bütün rus kızları için geçerli değil.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 63

• rus kızları o kadar güzel değil ki sadece fizikleri güzel o kadar tabii ki hak ediyoruz şöyle dünyanın değişik coğrafyalarına bir bakalım asyalı ve uzakdoğulular çelimsiz çekik gözlü , küçük pipili, sapkın insanlar araplar pis çok aşırı kara kıllı ve itici. zaten hindistanlılar bildiğin çingene zaten çingenelerin kökeni de hindistandan gelir neyse afrika hep zenci. güney amerika da öyle geriye nere kaldı avrupa avustralya kuzey amerika bunlarda zaten aynı kendileri gibi açık tenli ve sarışın yeterince egzotik değil yani ilgilerini çekecek bir tarafı yok. Geriye bir tek eli yüzü düzgün türkler ve diğer akdeniz erkekleri kalıyor. Olay bu

2|1
    1|0
  • Rus kadini hic istemedim.
    Zaten rus kadinini tanisalar istemezlerdi.
    Ne cocuk bakar ne bulasik yikar ne yemek yapar.
    Guzeller tamam. Fizikte iyi. Ama ici bos saman gibi beyinli kadini ne yapayim?

3|0
    0|0
  • kezbanlardan

2|2
    0|0
  • burada özgüvenli birini bulmak mıı Ammaan Tanrım didim. canım sanal da o tiplerden bulamazsın 100 de 99.99999 asosyal fakir ezik sallamacı (Hertürlü sallama ellyzabetsel bağlam da ) tipler.

2|1
    0|0
  • Nataşa adlı rus kızında sembolleştiririp
    Kızıl ruble arayanlar gibi aramıyorum Ayşem...
    Ben seni; belki bir ana ceylanın
    Vurulmuş yavrusuna su aradığı gibi...
    Belki bir Anadolu delikanlısının
    Kaçırmak için güzel Zeynep'ini
    Gecenin alaca karanlığında aradığı gibi seni arıyorum Ayşem..

1|1
    1|0
  • Hic oyle bir derdim olmadi. Türk kadini savasta cephede savasacak kadar vefakardir daha otesi var mi? Neyleyim elin rusunu

3|0
    0|0
  • Rus kızlarını da italyan erkeklerini de eşekler tepelesin, ülkemizde o kadar sorun var hala bıkmadınız şu ergen işlerinden.

Evet kıllıyım öz güvenim sıfır rus kızlara tapıyorum, boş zamanlarımda da beynimi kullanıyorum teşekkürler.

1|3
    1|0
  • Bu davranışlarla bırak türk kızını , kötü rus kızını bile haketmiyoruz çünkü genel olarak türk erkekleri kızlara nasıl davranacağını bilmiyor. türk erkeklerinin genelinde davranış bozukluğu var. Genelde türk erkeğinin yaptıği davranışlarla hangi ülkeye gidersek gidelim hiçbir ülkenin kızı türk erkeğini sevmicektir

1|0
    0|1
  • Buradaki bir kaç abazan ya da anca para karşılığı mala vuran sığırcık yavruları yüzünden gaza gelmeyin hanım arkadaşım ;)

2|0
    0|0
  • Kıllı değilim aksine bir çok kızdan daha tüysüzüm.
    Rusları hakediyorum diye bir iddada bulunmuyorum. Türk kızlarını değil kezbanları sevmiyorum. Bundan kurulmakta mümkün bakımlı olsunlar sıkıntı yok, benden çok sakalı olan kızı ne yapayım ben? Tamam doğuştan gelen bisey ozaman çare çok epilasyon, ağda vs vs.

1|0
    1|0
  • Ben bu konu da tamamen ırkçı düşünüyorum. Gelecek nesillerin güzel olması için TÜRK ile TÜRK birlikte olmalı ve hatta evlenmeli.

3|0
    0|0
    • Irkçılığa karşıyım.

• Bende karşıydım. Lakin biz humanist düşünüp kendi özbenliğimizde uzaklaştıkça TÜRK düşmanları kendi kimliklerine sıkı sıkı sarılıyorlar. Bu coğrafya da oynanan oyunları hatırlayın bence.

• Kıllı ve itici mi benim özgüvenim gayet yüksek ben kendime yakıştırmam onlar beni hak eder mi diye düşünürüm hayırdırki ülkende kıvanç tatlıtuğ, Kenan imirzalıoğlu, Burak Özcivit, Barış Arduç, Kerem Bürsin Vs bir sürü karizmatik oyuncu var şu an bitanesi gelse yanına hemen kıllı diye mi bakacaksın saçma sapan özgüven yapma şurda önce kendinize bakın ben Türk kızlarını beğeniyorum ama bazılarınız çok saçma.

0|1
    0|0
  • Kıllı değilim 😎

1|0
    1|0
  • Kas yapan, sakal bırakan bide böyle saat, küpe takan erkek tipinde olunca hepsi Beckham oluyor ben erkeğim bende anlamıyorum bir trip bir hava görsen suratına s*çmazsın ama havalar bin kırk.

2|1
    0|0
  • rus kadinlari, Türk kadinlari kadar sadiktir eşlerine, sayqilidir, sizde bunu kabul edin artik. Türk kizlarinin yerini tutmaz, onda şüphe yk. ama onlar Turk kadinlari gbi erkekleri kucuk dusurecek davranısta bulunmaz. siz hep bu yuzden kaybediyosunuz. anlayin artik bunu

0|1
    2|0
    • Amacım kimseyi küçümsemek değil. Sadece bulduğuyla yetinmeyen, gözü hep dışarıda olan erkeklerin bu baskısına dayanamıyorum o kadar.

• benimde amacim Türk kadinlarini kucumsemek degl. ama rus kadinlarinida ovmuyorum. sadece gercek bunlar. Türk kadinlarinin bazilarinin tipi şahin tribi bugatti. bunu sende goruyosundur. bana birtane boyle rus kadini goster?

• Kıllı itici gen mi. Ben benden fazla kıllı ne kızlar gördüm. Bir kızın omuzu sırtı beli kıllı olur mu? Ben kaç tanesini gördüm. O kıllar bende yok. Erkeklere kıllı diye laf edeceğinize ilk önce bakımlı olmayı öğrenin. Makyaj yapıp, oje sürünce bakımlı olunmuyor.

0|0
    1|0
    • Ee öyle kızlar her ırkta var ama Türk erkeklerinin %70'i aşırı kıllı.

• Allaha şükür öyle bir problemim yok, bu yüzden seçici oluyor insan.

• epilasyon diye bir şey var eskidendi onlar

2|0
    0|0
  • Bu sizin görüşünüz. Rus kızları bana çok yakışıklısın der ve iki rus kızı bana bedeva seks teklifi etti demekki hata sizde. Kıskanında çatlayın asıl sizde tip yok. Rus kızlarını zaten sevmem namussuzlar. Ama sizdeki egoyu görünce sizleride sevmemeyi başladım. Kendi iticiliğinize bakmadan, Türk erkeklerini itici bulduğunuz için, rus kızları bizim erkeklerle evlenebiliyor. Suçun büyük kısmı sizde.

0|0
    0|0
    • Ben iki ırkın evliliğine bir şey demiyorum. Bende aynı durumdayım. Benim sinirimi bozan şey köpek yavruları gibi peşinde koşup onları pof poflamanız.

• Doğruları söylemek tatlı değildir acıtır sanada böyle etki yaratmış. Ayrıca, rus kızlarının peşinden koşmam ancak doğruları söylerim. Eğer koşmak isteseydim bana gelen teklifleri kabul ederdim ve 12 yıl Baküde kalmış iken rusça öğrenirdim.

• yakışıklıyım ve dedğin gibi değilim ama türk kızı ıstıyorum :)

1|0
    0|0
  • Hatun haklı beyler

1|0
    0|0
  • Demek ki farklılar. Kıldan tüyden nem kapmıyorlar. Görünüşe değil, karaktere önem veriyorlar. Anlamışlar; güzellikleri 10 para etmez, bu bizdeki aşk olmasa.

0|1
    1|0
  • Valla bn kimseyle karşılaştırmıyorum ama yabancı kızlar sizlere nispeten daha hoşgörülüler sizin gibi yok kısaymış yok çirkinmiş diye adamlığı bundan sorgulamıyolar

0|1
    0|0
    • Yarı Türküm ve canım sen yabancıları onların kendilerini tanıttığı gibi tanımışsın.

• Demek ki sen karşı cinsiyeti sadece Türklerde görmüşsün. Liseyi ABD'de bitirdim ve burada ki kızlar kadar kaşar insanı kullanan kızlar görmedim. Siz Türk kızına dua edin bence.

• Türk kızı beni beğenmiyo ki yok boyun kısa yok çirkinsin bu ne lann kendikeri çok mu güzel tipine şimdi küfür edicem yaa

• Onlar fiziğe pek bakmıyor erkek olsun yeter ülkelerindeki erkekler cinsellik yaşamıyor

0|1
    1|0
  • Bikaç bin yıllık tarihinden

0|1
    0|0
  • Güzellik bakımından ben hiç bir zaman karşılaştırmam keza esmerleri daha severim ama, bizim kızlarda ki hava civa onlarda yok emin olun.

0|1
    0|0
  • valla rus kızı varken kimse türk kızı tercih etmez :/

0|1
    2|0
  • Siz turk kizlari olarak karakterinizi, merhametinizi ve vicdaninizi sattiginiz icin sizin ne mal oldugunuzu bildigimiz icin

0|1
    1|0
    • Yarı Türk kızı olduğum için alınamıyıcam bile.

• Aklima gelmedi un ekini yapistirdim yersen yemedin aklimada geldi burdan yurur bu diye... Ben uzun sure yurtdisnda yasadim sevmiyorum turk kizlarini tamam mi net yani burada mesele rus degil ben italyan kadinlarina hayranim zarif stil sahibi ve polemiksizler turk kizlarinin karakteri cok zayif

• Wow, finding a hot chick absolutely bodying the silly billy was the highlight of my week and that speaks volumes.😄👏

• Kedilerden geliyor. d

0|0
    0|0
  • Bılmıyorum ben hic degilim

0|0
    0|0
  • Valla bacım ben tipsizim Türk kızı bile fazla anlayacağın. Yalnızlığa demir attım.

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizim gen genel olarak cirkin kank kiz erkek farketmiyo gsgsgsb bence evlensinler ruslarla bizde ingilizlerle almanlarla falan evlenelimde karissin biraz irklar 😀😀😀

2|1
    0|0
  • Bizim saf kızlardan.
    Erkek için kavga etmeler, arkasından kendini öldürmeye kalkmalar..
    Biz bunları yaparken kendileri hayatlarına devam etti.
    Abarttık kendimizi de küçük gördük sonuç bu.

2|0
    0|0
  • İstesinler aman çokta tın sanki boşver 😉😒

2|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    1|0
  • Paradan canım paradan. Cüzdanı kabarıksa bir erkeğin satın alamayacağı rus yoktur :D

1|0
    0|0
  • Türk kasından geliyor bence 😏

0|0
    1|0
Yükleniyor...