Kendimi çok yalnız hissediyorum konuşabileceğim kimse yok ne yapmalıyım?

Konuşabilecegim derdimi anlatacagım kimse yok bazen kendimi çok yalnız hissediyorum arkadaşlarım hep kendi dertlerini anlatıyolar ama beni dinleyen yok yaşadıklarımı hep içime atıyorum bazen geceleri aglıyorum o kadar daraltı geliyo bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Güncellemeler:
Kendini benim gibi yalnız hissedenler
Başk yorumu olan?

0|0
9|31

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap oku iyi gelir, sohbet edecek biri mutlaka vardır belki fark etmemiş olabilir sin.
    Genelde çoğu kişi o hissi kapılır gecici bir sürec, ağlamak iyidir, insanı rahatlatır, umarım en yakın zamanda sohbet edecek birini bulursun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Konuşacak herkese cinsiyet fark etmeksizin vakit ayırırım. Ama eger sen de dertlerini anlatacaksan senin diğer arkadaşlarından farkın kalmaz

0|0
    0|0
    • Aslında benim demek istediğim karşılıklı anlatmak ama kimse dinlemiyor hep higeçiştiriyolar

• Valla herkesi dinlerim, buradan veya mesajdan filan bu hiç değişmedi

• Konuşabileceğin çok insan var, ama faydaları yok anlayan yok. En güzel anlayan yaratan, hem dinliyor hem anlıypr hem yardım ediyor.. Ona anlat. :)

1|0
    0|0
  • Benim arkadaşlardan öyle işleri düşünce oooo kardeşim nabiyon nasil gidiyor isleri yoksa selanun akeykum aleykum selam :) yav. sak kar napim ki bende yalnızım. ama varya en iyisi yalnızlık insanlardan biktim 5 para etmiyorlar boşver alışmaya bak canım

0|0
    0|0
    • Benim aslında yalnızlıkla sorunum yok bende böyle mutluyum ama bazen dertleşebilecek birilerini arıyoun üstüne üstlük sen ınları dinlwdigin halde onlar seni dinlemeiyor

• Hayırsız arkadaşlar işte , kendin gibi adam arıyosun ama zor be canım

• İnsan etrafında yakın birilerini arıyor. Bütün bu beyninde geçenleri teker teker, uzun uzun anlatacak birini.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle yani karşılıklı birşeyler paylaşabilsek insanlarla çok güzel olur ama dinlemiyorlar

• Dertleşicek kişimi arıyorsun anlamadım

0|0
    0|0
  • ne derdin varki

0|0
    0|0
    • Ya aslında hbaktıgında çok büyük dertlerim yok ama insanlar çok üzerime geliyo gibi oluyo arkadaşlarım yüzünden kendimi yalnız hissediyorum dogru dürüst bir arkadas yok hepsi arkandan iş çeviriyor

• Valla benimde

• istersen dertleşiriz sen bilirsin zaten yalnız kaldım burada takıldım yoksa girmezdinm

• bnde yalnız hissdyrum istersen dertleşim kardeşim seviyli bir şekilde istersen özlme yazabilirsin

0|0
    0|0
  • ben senin durumunda olsam ki öyleyim patlamak üzere bir bomba sahilde bir tekne var ıssız bir yerde gidip orda tek başıma anılarımı tekrar yaşıyorum içki içiyorum bağırıp çağırıyorum

0|0
    0|0
  • Ne gibi yardımcı olalım mesela köle verebiliriz herşeyini dinlerler :D

0|0
    0|0
  • istediğini bana anlatabilirsin ciddiyim

0|0
    0|0
  • Bana mesaj at. Bende senin durumundan kurtuldum yardım ederim

0|0
    0|0
  • o zaman burdan bulabilirsin bnce denemelisn en azından

0|0
    0|0
  • Saati 50 liradan dert dinlerim kank haberin olsun

0|0
    0|0
  • Al beni. vur kendine

0|0
    0|0
  • yardımcı olayım mı?

0|0
    0|0
  • Buyyur

0|0
    0|0
  • Bana anlayabilirsiniz ben dinlerim

0|0
    0|0
  • Gel sabaha kadar yazisalim rahatlarsin belki...

0|0
    0|0
  • bana sığın yavrucuğum :D

0|0
    0|0
  • Çok insan sanaldan arkadaş yapiyor sende öyle yap

0|0
    0|0
  • Bizimle konuş.

0|0
    0|0
  • Neyin var anlat derler anlatirsin bosver derler bu durumun daha iyi

0|0
    0|0
  • isterseniz bana yazın ğüven içinde dertleşebiliriz

0|0
    1|0
  • yalnızlık en güzel şeydir

0|0
    0|0
  • Konusmak istiyorsan yardimci olabilirim ozelden

0|0
    0|0
  • benımle konus

0|0
    0|0
  • duvarla konuşmayı dene. bende işe yarıyo, ismini rıfkı koydum, selamı var bu arada sana

0|0
    0|0
  • ne yaşadınkı yaw kafama takıldı inşallah kotu bısey gelmemıstır basına

0|0
    0|0
    • Yani kısaca anlatmam gerekirse bazen herşey üstüme geliyo arkadaslarım ailem insanlar ben yanlızlıgı seviyorum yalnızken çok mutluyum ama illaki insanlarla iletişime geçiyorum ve sonuç yine ben mutsuzummm

• yalnızken mutluysan sıkıntı buyuk :(

• anlat buruya değişik fikirler dinleyenler olur

0|0
    0|0
  • Yaz iki gizli dertleşelim biraz.

0|0
    0|0
    • Yani ilk olarak arkadaş yani hiç dogru düzgün arkadaaım olmadı hepsi işi düşünce aslında yalnız olmayı seviyorum ama insan arıyor bir arkadaş işte

• Aynı düşüncedeyiz bende öyleyim. Bazen eksiklik olarak görüyorum bazende iyikide yoklar diyorum. Yalnızlık sorunu günümüzde çoğu kişide var

Kızlar Ne Diyor 9

• aynisi bana oldugu var bende icime atiyorum mecbur.. Cunku birine anlatsam bosver diyo ya da konuyu degistiriyor.. Bende mecburen alistim artik :)

1|0
    0|0
    • Aynen içime atmaktan sıkıldım yani

• sen mi ben mi

0|1
    0|0
  • Biliyomusun bende öyleyim ağlarım geceleri durdukyere gözüm falan donar

0|0
    0|0
  • kendı kendıe konus

0|0
    0|1