Olacaktı olmadı?

Biri vardı seviyordum oda boş değildi belliydi konuştuğum bir kıza söyledim kız kendisi ayartti kendine tabi bu kadar basit olmadı ama oldu yanı ve şu an ikimiz farklı okullardayiz ben onu çok seviyorum 8 aydır aklımda ulaşmaya korkuyorum dalga geçer felan diye biraz o tiplerden ne yapacağım ben ağlamaktan biktim ya

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• nasip değilmiş. nasip değilse ne yapsan etsen alamazdın zaten. eğer nasip olsaydı da bir şekilde gelecektir nasılsa. insan nasibinden fazlasını alamaz ki? alamazsak neden üzülürüz ki? daha iyileri olacak inşallah sabret.

1|0
    0|0
    • Çok seviyorum keşke biraz olsa belli etseydim çok mutsuzum geçen ay gördüm onu hemen uzaklaştım oradan o kadar çok seviyorum ki anlatamam çok caresizim

• anlayabiliyorum. o da boş değildi demişsin. sonra kız arkadaşım ayarttı demişsin. bilemiyorum bence sen kendine karşı dürüst olmalısın. eğer seni sevmemişse ki bir ihtimal bu, bunu kabul etmelisin. ileride iyi ki olmamış diyeceğimiz dualarımız olacak veya iyi ki onla olmamış bu gelen daha iyi, anlayışlı vs diyeceksin. kendini ona kanalize etme

Kızlar Ne Diyor 1

• olmazlara meyillisin demek ki ,)

0|0
    0|0
Yükleniyor...