Piercing hakkındaki düşünceleriniz?

Bugün arkadaşımla bu konu hakkında konuştuk. Piercing ve dövme kullanan insanlara neden bel altı yaklaşımlarda bulunur insanlar? Sizin düşünceleriniz neler? Ben şahsen aksesuar olarak çok seviyorum ve ikisine de sahibim. Dudağımda ve dilimde piercing var çok memnunum fakat yaklaşımlardan rahatsızım.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• düşünceleri, kötüye kullanırsanız , ona hizmet edersiniz. . ön yargılar bunları destekleyen şeylerdir, insan kendinde farklılıkları tercih edebilir, ama bunu ahlaki boyutta taşıyıp degerlendirmek kimsenin haddi değil. .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İnsanlar marjinal gördükleri herkese karşı böyle davranır. Sadece dönem dönem moda gibi değişiyor. Şimdilerde piercing marjinal görülüyor ama ilerde başka bişeye takarlar kafayı :) mesela dövme olayına alıştı bile insanlar, çoğu yerde normal karşılanıyor artık

1|0
    0|0
  • Yakisaninn nadir taktiği ve birçoğunun bir halta benzediğini sandığı bisey şahsen yakistiramiyorum nadir yani

1|0
    0|0
    • Ben şahsen bişeye benzemek için değil sevdiğim için yaptırdım.

• Doğru tabi. Abartmamak lazım. Ben en uygun yere yaptırdım çok araştırdım. Kaşıma yaptıracaktım yakışmayacağını düşündüm. Herkes aa yaptırayım deyip yaptırınca bir saçma duran insanlarda var

• Bilinçli ise güzeldir kısaca (=

• Guzel estetik duruyor yakıştığı sürece yapilabilir bence.

1|0
    0|0
  • Çok saçma buluyorum

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem ikiside itici

0|0
    0|0
  • Dövmeyi geçtim... Neden bir insan kendine demir takar ki? yakışsa neyse+yakışmıyor da... neyse.. :/

0|0
    0|0
    • Ben çok yakıştırıyorum şahsen. Herkesin kendi düşüncesi fakat bunu başka boyutlara taşıyanlara benim sözüm 😕

• Erkelerde itici bayanlar da güzel buluyorum.

0|0
    0|0
  • dövmeye karşıyım ama piercing yakışıyorsa takarsın
    kaşa takılan piercing beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Çok itici duruyor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü onlara bunu yyaptıran onu da yapar gibi geliyor nasıl olsa dilini deldiriyor vs gibi yobaz aptal ve abaza ddüşünceleri salla gitsin

1|0
    0|0
  • Ön yargı başka bişey değil. Benim de göbeğimde vardı kapandı dövmelerimde var gayet mutluyum ve kimsenin dediği umrumda değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...