Küçük besleme dizisiniz kötüsü hayriye hanımını tanıyor musunuz?

pilav_ustu_az_kuru_2
10 Ekim 1932 'de Trabzonda doğdu ve 28 Ekim 2013 tarihinde Bakirköy/İstabul'da gözlerini yummuştur..

En bilinen dizilerininden biri şüpesiz ki Küçük beslemedir ve kötü kalpli karakteri hayriye hanımı canlandırmıştır acaba bu oyuncumuzun gerçek isim soy isimini biliyor musunuz?

Küçük besleme dizisiniz kötüsü hayriye hanımını tanıyor musunuz ?

Sanatçımızın Mekanı cennet olsun cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

#pilavüstü #kimkimdirsoruları
Küçük besleme dizisiniz kötüsü hayriye hanımını tanıyor musunuz?