İnsanlar evlenince neden değişir?

İnsanlar evlenince neden değişir ya da uzun süre sevgili olanların evlilikleri kısa sürer?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evlılık askı öldurur lafu bosuna soylenen bır cumle degıldır.. Flort zamanı ayrı evlede yasandıgı ıcın ozlemler olusur... heyecanlar hayaller olur.. hep bırlıkte olunmak ıstenır.. en onemlısı arada resmı bır bag olmadıgı ıcın bırbırlerını kaybetme korkusu vardır... ıste bu korku adamı evlılıge surukler.. sonrasında ıse artık resmı evlıyız bırbırımıze aıtız mantıgının rahatlıgıyla eskı heyecanlar kaybıolur.. ozlemler ıse tamamen kaybolur.. evlılık oncesınde ıse evlı gıbı bırlıkte olan cıftler evılıgı sadece o heyecanı yasamak veya cocuk yapmak ıcın degerlendırırler.. ama herseyı zaten yasadıkları ıcın evlılıkte bır büyü heyecan olmadıgını farkettıklerınde ıse ayrılıgı secerler...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• erkekler daha çok değişiyor evlenince. sözde saçımın teline kıyamayan adam saçımdan sürüklediği günden sonra çok güvenemiyorum erkeklere :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• insanları bazen tanıdığımızı sanarız fakat tanıyamadığımız için bence.. o yüzden beklemek ve denemek lazım

1|0
    0|0
  • yoooo

0|0
    0|0
  • kendini sevdirmeye çalışan yapmacık insan çok var, ben neysem oyum evlendikten sonra nasıl davranacaksam evlenmeden öncede öyle davranırım

1|0
    0|0
  • degısmem

0|0
    0|0
  • Hayatım insan herşeyi yaşıyor sonra evleniyor bakıyor ki farkı yok soğuyor

0|0
    0|0
  • Biz değişmedik Aynen devam,,,

0|0
    0|0
  • ee farklı bir dünya o yüzden

0|0
    0|0
  • Sahiplenme duygusu evlilik duygusal birliktelik gibi olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlenmeden önce aşk vardır evlendikten sonra ise aşk biter arada saygı başlar bu yüzden dolayi insanlar evlendikten sonra değişir

0|0
    0|0
  • değişmez, tam aksine gerçek yüzü ortaya çıkar :D

0|0
    0|0
  • Heycan biter hayat telaşı başlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...