Annemle artık görüşmek istemiyorum?

annem beni anında satıyor çünkü. hoşuna gitmeyen herşeyi gidip başkalarına anlatıyor. sır tutmuyor. diyelim ben bişey anlattım aramız bozuldugunda tehdit ya da imalı şekilde konuşuyor. anlattıgım şeyler ona uygun degilse ya da onun kurallarına göre yaşamıyosam anında babamla tehdit ediyor. telefon açıp beni şikayet ediyor kaç yaşına gelmişim hala bu şekilde. anında satıyor anında. ben nasıl güvenebilirim böyle bir anneye. kaç kez konuştum ya ağlıcam artık. düşmanınmıyım ben.
milletin annesi kızının arkasını toplar sırlarını tutar yeri geldiginde idare eder.
benim annemse bana hep köstek.. hep tehdit. artık hiçbişeyimi paylaşmak anlatmak istemiyorum. KOZ OLARAK KULLANIYOR. yalan söylemek zorunda kalıyorum. bıktım ya. bıktım.
sonra neden genç kızlar intihar ediyor neden evden kaçıyor...

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Anlıyorum seni. Annen gercekten sana haksizlik ediyor. Ve bu yaptiklari cok moral bozucu gercekten.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayni anneden bende de var ve ben bunu cok onceden cozdum zaten hic birseyimi anlatmam ve benimkinin ek olarak neni cinnet gecirtebilecek ozellikleri var 😥

0|0
    0|0
    • evet apartmanı ayaga kaldırıyor. ağlıyo bagrıyor. artık dayanamıyorum. ee yalan söylemek zorunda kalıyorum

• Iyide annem bunuda soyluyo babama.

• O zaman artik ona her seyini anlatmamani hak etmis yani

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde annem öyle yapcak bisey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...