Kız erkek ilişkileri hesap sorunsalı yardım eder misiniz?

Şimdi ben bir erkek olarak kız arkadaşım ile dişariya cıktıgımda (sevgili değil normal arkadaş) hesabı vb. masrafları ben karşılamalıyım gibi hissediyorum ve karşılıyorum yeterli param yoksa çıkmıyorum dışarıya sizce bu yanlış mı bu durum karşısında nasıl davranmalı?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Elbet zamanı gelir arkadaşının parası olmaz beş on tlnin hesabı gerçek arkadaşlar arasında yapılmaz lakin buna alıştırırsan insanlar böyledir sömürülürsün. O yuzden alman hesabı en güzelidir istisna tabiki olur lakin süreklilik olmamalıdır kullanırlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır alman usulü ödiceksin kendininkini koyucaksın masaya ister versin ister vermesin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşınsa tabiki yanlış. Arkadaşına söyle hesaplar alman usulü olur. Sevgililer bile bazen yapıyor kaldı ki arkadaş. Paran yoksa zaten çıkmazsın fakat her seferinde senin ödemen kusura bakma özür dileyerek söyleyeyim enayiliktir,

0|0
    0|0
  • saçma normal arkadaş olduğun bir kıızın yediğini içtiğini ödemek hemde aşırı saçma

0|0
    0|0
  • Ben hep kendi hesabımı öderim, daha önce hiç arkadaşım olan bir erkek hesap ödemedi benim için çok ilginç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...