Cinlere inanıyor musunuz? Sorularınız varsa alabilir miyim?

Sınırlı bilgimle, bilinmezliklerle dolu cin aleminden merak ettiğiniz sorularınıza cevap bulabilirim?

Detaycım bu konu seni aşar

Dipnot; Eğen müslümansan ve cinlere inanmıyorsan müslüman değilsindir, net.

Güncellemeler:
@abirisebi soruyu senmi sordun ki, sen cevaplıyorsun?

Engellendin

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• Benden uzak olsun

0|1
    0|0
    • şu an yanınızda olduğunu biliyor musunuz?

• Eig icin teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimizin ortak dusmani nedir yaa

0|1
    0|0
    • Yer yezünde azazil (iblis) hüküm sürmekteydi insanoğlu yaratılınca inanan, inanmayan bütün hepsine düşman kesildiler buraya kadar tamam mı?

• Anlamasaydin yazdiklarima cevap veremezdin demekki anlamissin

• anlamadım demedim anlamakta zorluk çekiyorsam dedim soracak mantıklı cevabın yoksa vaktimi çalma

Kızlar Ne Diyor 11

• Cinler benim arkadaşlarım.

1|1
    0|0
  • Cin yedim ben

0|1
    0|0
  • inanmıyorum

0|1
    3|0
  • Inaniyorum tabi kii.

0|0
    1|0
  • Kuran'ı kerimde yazılana elbette inanıyorum cinler gözle göremediğimiz 4. boyuttaki varlıklardır.

1|0
    0|0
  • Inaniyorum herhangi bir sorum yok biraz dusununce onlarla ilgili ruya goruyorum cunku

0|1
    0|0
  • Cinlere inanıyorum.

0|0
    1|0
  • İnanıyorum tabi ki. :)) cin. Tırsanların yanında cin demesi çok keyifli oluyor :)))

0|0
    0|0
  • İnanıyoru. Şahit olduğum tanıdıklarım var başına gelen

0|0
    0|0
  • Cinlere inanırım ama korkmam. Kimlerden korkarım biliyo musun senin gibi terbiyesizlerden. Şu güncelleme ne ya. pslik.

0|0
    0|0
  • Şimdi hocam bizi gece uyandıran onlarmış doğru mu? Doğruysa neden uyandırıyorlar? Onlarda bizi görüyo mu?

0|1
    0|0
    • Allah c. c buyurur ki : Muhakkak ki; o ve onun kabilesi (topluluğu), sizin onları göremeyeceğiniz yerden sizi görürler (araf 27)

• Neden düşmanlar bize

• Çünkü saltanatlarının değeri kayboldu, insanoğlu kainatın en şerefli mahlukatıdır

daha detaylı sorular beklerdim genelde yüzeysel sorular geldi

Erkekler Ne Diyor 18

• Cinlere İnanıyorum. Cinleri Maddi Gözle Gördüğünü ve Maddi Bir Biçimde Konuştuğunu İddia Edenler Var Hocam Bu Konuya Açıklık Getirir misiniz? ALLAH (C. C.)

Şeytan, Cinler, Melekler ve Ruhani Diğer Varlıklar, HZ. ALLAH'ın İzni Olmadan İnsanlara Temessül Edemezler.

Maddi Olarak Görülmezler.

ALLAH (C. C.)'ın İzniyle Bu Aleme Has Vasıtaları; Kılıf ve Elbiseleri Giyinerek Görülebilirler Zira Bizler Onların Aslında Kim Olduklarını Bilemeyiz.

Böyle Buyururken Tam Tersini İddia Eden Kafirler Hakkında Ne DÜşünüyorsunuz?

0|1
    0|0
    • Hatta ve Hatta Burada İnsanları Gördüm ve Konuştum Diye İddia Eden Birkaç Kafir Var.

• kardeş bu adamla din muhabbeti yapılırmı yaa güncellemeye bak kız hesabı acıp ana bacı küfür edenle neyin muhabbeti hahah aciz yaa yemeyindce gizlenmiş bide :D

• Amenna 😇

0|1
    1|0
  • Baya araştırıyorum baya bilgim var inanmak akıl işi değil inanmayan çoğu cinli zaten şeytan cin soyundan olunca insanların ekseriyetini aldı kurandan bir uyarı bu insanların ekseriyeti cinlerin hükmü altına girdi zaten gittikçe artıyor şeytanlık Hele hocaların Hüddam çağırmaları ve bizim keftorların gidip cinden yardım alıp büyü yaptırması neyse uzun be

1|1
    0|0
    • Tek bir soru hüddamın olmak isteyen bir cin olsaydı cevabın ne olurdu?

• Herkes kendi yaptıklarının bedelini ödeyecek, eğer çok yakını bile olsa onun yaptığından mesul olmayacak

Allah bütün iyileri korusun insallah

• ınanıyorum evet cınler var ve onların yasadıgı Alemler farklıdır yanlız

0|1
    0|0
    • Hem doğru hem yanlış onlar için yer çekimi ve hız kavramı olmadığı için aynı anda başka yere gidebilirler ama gidebilecekleri yerler sınırlı çünkü Peygamber efendimiz (s. a. v) zamanında göklerin kapısı onlara kapandı yani artık gaybden haberler getiremiyorlar

• Tabi ki de inanıyorum (=(= yakaza kabilesi hakkında ufak bir bilgi alabilir miyim basit bilindik olmasa sevinirim (=

0|1
    0|0
    • Cinlerin ismini biz bilemeyiz. Ama soylemek gerekir ki onlar batini olarak bizden daha hizli hareket ederler. Hepsi askeri sistemle yonetiliyorlar. Daha fazla bilgi icin mesaj atabilirsin kardesim.

• @abirisebi illaki abi bilmediğim bir ton şey var bilgi dediğin şey kumsaldaki zerrecikler gibi ondan (=(= pc ye geçince pm atacağım abi

• Kabile isimleri hurafe diye düşünüyorum ancak ifrit, cin, şeytan, diye gruplara ayrılabiliyorlar tıpkı biz insanlardaki erkek kadın bebek gibi..

Daha ayrıntılı sorular beklerim

• İnanıyorum tabi

0|1
    0|0
  • İnanıyorum tabiki ama ilgilenmiyorum

0|1
    0|0
    • Fazla ilgilenmemek gerektiği konusunda hem fikiriz

• İnsanı halüsinasyon görmüş gibi geliyor donup kalıyor sun tuhaf bir durum.

0|1
    0|0
    • Ve çok kindarlar ya onlar bizi ya biz onları mağlup etmeden asla pes etmezler

• Onlar malup gelir her zaman

• Mağlup değiller mağlup olabilirler, aynı anda başka yerde olabilen bir canlı neden mağlup olsun ki

• yokk

0|0
    3|1
    • Kendi benliğine ihanet ediyorsun

• cin ve insan nasıl evlenip çocuk yapıo görünmeyen bir varlıkla nasıl ilişki kuruluyo?

0|1
    0|0
    • Allah dilemedikçe cinler insanlara dokunamazlar ama yüksek kademeli cinlerden olan ifrit bazı nesneleri oynatabilme yetkisine sahip şu var ki büyü ile kadının bazı bölgelerine işlem yapılmadıkça onlardan çocuk doğurabileceğini sanmıyorum

• hmm sende pek bilmiosun bu işleri ya :D

• başkaları gibi atıp tutmadığım içinmi bilmiyorum?

• Cinler vardır kardeşim kurandada geçer

0|1
    0|0
  • ve me halaktül cinne vel inse ille liya'budun... mevla ayeti kerimede buyuruyor. ben cinleri ve insanları yanlız bana ibadet etsinler için yarattım... yani ayeti kerime ile sabit ki cinler vardır.. müslümanım diyen bir kişi inanmak zorundadır... görmüyoruz nasıl inanacam dersen , sende akıl var mı? var... ama göremiyoruz. bu misal gibi yani :)

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum hadi gelsinler bu gece o halde :D
    http://i.hizliresim.com/Yrgbll.png

0|0
    0|0
  • Musallat nasıl olur anlat bakalım. Sebeplerı nelerdır?

0|0
    0|0
  • Biraz ateist biraz agnostikim inanmıyorum, ve hayır şu an yanımda olduğumun bilimsel bir delili yok

0|0
    0|0
  • inaniyorum nasıl çağrıldığını biliyor musun?

0|0
    0|0
  • Soru: Hayalet diye bir şey var mı?
    Cevap:Hayal etmezsen olmaz!
    Bu kadar basit ve NET!

0|0
    0|0
  • Tanrıya inandığımdan çok inanıyorum onlara acaba onlarda bana inanıyor mu?

0|1
    0|0
    • şu an seni izliyorlar

• Uykudayken gelirlerse :)

• Sıkıntı yok didim gardaşım A*ına gorum sıkıntı yok :))

Yükleniyor...