Yeni tanıştığınız insanlara memleket sorar mısınız?

Ben sormam sorulmasını da sevmem çünkü karşım da ki kişini nereli olduğu değil nasıl bir insan olduğu benim için daha önemlidir. Hatta ayıp bulurum birine nereli olduğunu sormak ayıptır bence.

0|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

• Genelde de sormam burada hic sormam

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Kesinlikle. Bu soruyu daima saçma bulmuşumdur merak dahi etmem. Şuralı, buralı demem ön yargım yoktur. İyi veya kötü. Tek ayrımım budur.

0|1
    0|0
  • hayır sadece ırklarını

0|0
    0|1
  • Bu yasima geldim kimseye memleketin neresi diye sormuslugum yok.

0|0
    0|0
  • ben de sormam. sorana da nerde yaşıyorsam oralıym derim. çünkü öyledir bana göre bir insanın memleketi

0|0
    0|0
    • evet. Memleket sorarak ayrıca insanları gruplaştırıyoruz. Farkında olmadan mikro milliyetçilik yapıyoruz. Yozgat bilmem ne köyü yardımlaşma derneği. Arkadaş yozgatlı biri dışında yardımlaşacak kimsen yok mu senin nedir bu kapalı toplum olma hevesi ya da atıyorum afyon lu adam değil mi? Bu tür feodal zihniyetli yapılanmaları sevmem

• Ben sorarım. Sohbet ilerletmek için. Nasıl bir insan olduğunu anlamam için konuşmam lazım. Konuşmak için nereli olduğunu yaşını vs sormam lazım. Söyleyişinden ve eklediği şeylerden bile çıkarım yapabilirim

0|0
    0|0
  • Sorarım.. Maksat muhabbet tanıma... O memleket konusundan bol malzeme çıkar..

0|0
    0|0
  • ben meraklı bir insanım ve sorarım genelde. art niyet düşünmem

0|0
    0|0
  • o kadar abartıp anlam yüklemeye de gerek yok merak ettiyse sorabilir

0|0
    0|0
  • Sormam gerek duymuyorum nüfusuma almıcam.

0|0
    0|0
  • Sormayana sormam

0|0
    0|0
  • Katılıyorum 💯

0|0
    0|0
  • Hayir sacma sapan seyler

0|0
    0|0
  • Evet genelde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Tanışma sonrası ilk soracağım şeylerden biri olmaz yani çünkü pek merak etmem ve öğrenmek ben de çok bir şey de değiştirmez bir hafta veya birkaç gün geçtiğinde falan sorabilirim muhtemelen. Sonuça hem onu daha iyi tanımak amaç, hem orası hakkında konuşmak bilgilenmek falan normal bir şey bu.

0|0
    0|0
  • Muhabbet tıkanacak olursa sorulur. Sonra da memleketine göre yakınlık kurulmaya çalışılır ''benim amcamın dayısının kirvesinin kızının arkadaşı...'da askerlik yaptıydı, güzel memleket diye bahsederdi sizin oralardan'' gibisinden memleketi övülerek samimiyet pekiştirilmeye çalışılır.

0|0
    0|0
  • Sorarım soranada söylerim, belki yakınlardan çıkar vs onun dışında şurarıyla şöyledir ne düşünmem, çok özel gizli bişey değilya

0|0
    0|0
  • Ştandart sorudur zaten 😀

0|0
    0|0
  • Sorarım

0|0
    0|0
  • sormam...

0|0
    0|0
  • belki tandık vardır belki gezdğim yerlerden biridir diye sorarım ve merak ederim

0|0
    0|0
  • Olmazsa olmazıdır o.

0|0
    0|0
  • evet soruyorum...

0|0
    0|0
  • memleketi sorup yakınsa samimiyet kurmak isterler ondan dolayı ;)

0|0
    0|0
  • Hep sorarim memleket onemli aga :D

0|0
    0|0
  • En itici soru bana kalirsa

0|0
    0|0
  • isminden önce kütük nere bilader derim

0|0
    0|0
  • Ben sorarımsorarım kürt olmamasına dikkat ederim

1|0
    0|0
    • niye kürt insan değil mi kürt ün iyisi kötüsü yok mu?

• tamam o zaman direk kürt deme pkk lı hdp li de kürt kardeşlerimiz darılmasınlar

• Aynen , genel olarak ta iyi insan olması gerek 2 yüzlü yav. sak olmaması gerek askerde çok kizdim kürtlerle bir sorunun yoktu ama askerde şeref. sizlerdi

Yükleniyor...