Online Bilet (Uçak) Nasıl alınır?

Arkadaşlar Thy sitesinden bilet ayırmak istiyorumda. Ben bu bileti havaalınında nasıl alıcam. Elektronik bilet gibi birşey söyleniyor o nedir hiç binmedim bilgim yok.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de en son öyle aldım, yani parasını vs verdim. Uçuş günü 1-2 saat önce gidip alıyormuşsun diye dediler sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bileti havaalnıdan almak diye bir şey yok. Bileti print ettirip cebine koyman yeterli. Chek-in işlemini de 24 saatten az kala internetten yapıp koltuğun dilediğince edebilirsin?

0|0
    0|0
    • Ayın 2sine bilet almak istiyorum yani koltuğu seçmem için falan beklemem mi gerekiyor?

• tamam bileti satın aldım 1 Kod verdiler. bu kod ile giriş yapıp koltuğu seçicem extra yapmam gereken?

• Check in menüsüne girip ad, soyad yazıp rezervasyon no (PNR) veya elektronik bilet numarası yazarak yapabilirsin.

• Bileti online olarak alıyorsun daha sonra bir çıktı alman gerekir o çıktıyı al hava alanına git o firmanın veznesinden biletini çıkart istersen ucuştan daha önce de gidip çıkartabilirsin.
    Pegasus erken rezervasyon da çok ucuz.

0|0
    0|0
    • Çıktı derken nasıl bir çıktı? Rezervasyon no dedikleri çıktı mı

• şu an yazıcım yok ta. Bileti şimdi kart ile alsam sonra çıkartma imkanı oluyor mu

• Kimlikle de oluyor diye biliyorum pdf olarak kaydedebilirsin fark etmez.

Yükleniyor...