Takipçi sayımın çok olması sorun mu?

ben genel de herkes tarafından yakısıklı olarak bilinirim ama öyle burnu havada cıvık biri değilim soğuk biriyim her zaman instagram takipçi sayım 6bin takip ettigim kişi sayısı 70 bu kızların gözünde şu popüler havalarıda kalitesiz erkek tiplemesne girmeme neden olur mu?

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• Benim gozumde o erkekler gercekten havali boyle kolay kolay insanlarla konusmazlar falan gibiler. Hoslanirsam bir cocuktan hemen takipci sayisina bakiyorum. Baktim yuksek sayi cok tamam unut bosver diyorum aksama kadar kac ki mesaj atip konusuyordur kim bilir? Oyle yani bence konusuyordur da 😂

1|1
    0|0
    • ben olsam bende öyle düşünürdüm yeni fark ettimde ama herkes ayı şeyi düşündüğünden geneldede soğuk olduğumdan cesaret edemiyolar genelde

• kururnun yanında yaş da yanıyo haliyle ama durum bu yani bu işin arası yok fark ettiysen bence ya benim gibi ya da çok cıvık kişiler oluyo genelde

• Evet o konuda haklisin. Bazilari yapisiyor resmen civik civik hareketler konusmalar onlarla ugrasmak gercekten zor bir durum

En İyi Erkek Görüşü

• Cıvık olmak herkesle birden sohbete girmek bisey kazandırmıyor insanlar bir sure sonra menfat samimiyeti kuruyor o yüzden fitne fesat insanlara gerek yok soğuk olmak mesafeli olmak iyidir burnu havada sansinlar bırak o onların on yargısı. Keyifleri bilir de geç. Benim için benim kıymet verdgm kişilerin düşünceleri beni üzer. umursamadiklarim beni ne ilan ederse etsin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Her takip edildiğinde 1xper kazaniyosun.
    Soru ve bencelerin takipcilerinin karsisina cikcak ve onlardan da görüş alcaksin.
    Onlardan görüş alinca sorun canli yayinda goruncek ve daha çok görüş.

0|0
    1|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • Sorun olarak görüyorsan öyle.

0|0
    0|0
    • ben olsam öyle düşünürdüm yeni fark ettimde

• sosyal medya kullanmayan erkek daha cool bence

1|0
    0|0
  • hayır olmaz

0|0
    0|0
  • Kalitesiz erkek moduna seni karaktersizliğin sokar anca. Takipçi sayınla hiçbir ilgisi yok

0|0
    0|0
    • orası öyle zaten ama genelde böyle b görüş var

• vov bir an yanımdaki bir arkadasımsın sandım. bak bunları ben desem egolu olurdum ama sen dedin. katılıyorum:)

• Hahaha. Dediğim gibi hayatına bak nasıl mutlu hissedeceksen öyle davran..

• Hayır saçma

0|0
    0|0
  • Sorun

0|0
    0|0
  • Yaz bana yakışıklı no problema 😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Tesadüfen profilindeki yazılarını okudum
      Ve analizini yaptım.. Farklı bir yapın var..

• @deep_for_love hakkımda yaptığın analizi merak ettim

• şu an XPER 2 seviyesinde değilim. O yüzden mesaj atamıyorum. Buradan da yazınca özeli genelleştirmek gibi bir durum olur :( Sanırım özelden sen mesaj atarsan ben de sana mesaj atabiliyorum. Ve de ikimizinde bir birimizi takip etmesi gerek...

• Öff egodan geçilmiyo

0|0
    0|0
    • saçmalama sende

• Nickini at ben nasil buliyim seni alemsin beya

• Hayir tabikide cok merak ettim seni neynis kullanici adin

0|0
    0|0
    • burdan saçma he işler yapıyolar mesaj açık olursan mesaj atarsam olabilir

• erenarslan34 inst. ad

• Ok :

Erkekler Ne Diyor 0