Türkiye'yi daha yaşanılabilir bir duruma getirmek için neler yapılmalı?

Türkiye'yi daha yaşanılabilir bir duruma getirmek için neler yapılmalı?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• evvela toplumsal sorunları uzlaşı ile çözüp akabinde bilişim teknolojilerine, katma değerli yüksek teknolojiye dev yatırımlar yapmak lazım. Gençlere yeni fırsatlar sunarken onların iyi eğitimli olmaları için çaba sarf etmek lazım göç ü durdurarak planlı ve bölgesel bir gelişmenin önün açmak. kötü görünümlü yapılar yerine daha iyi planlı güzel yapılar yapmak lazım. Tarım konusunu iyi ele almak lazım. En önemlisi ise alternatif enerjiye yatırım yapmak lazım en önemlisi bu çünkü cari açığımızın % 60 ı enerji. Enerji sorununu çözersek başka bir sıkıntımız kalmaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• insanların kafa yapısı değişirse Türkiye yaşanılabilir hale gelir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Eğitim sisteminden başlanmalı. Sonra siyaset. Sonra bürokrasi. Sonra sağlık. Sonra lojistik. bir dk ya, bence ülkeyi tamamen değiştirmek lazım.

1|0
    0|0
  • Din için harcanan para eğitim için harcansa çoktan aşmıştık.

1|1
    0|0
  • İnsanlar birazcık empati yapmayı öğrense, biraz birbirine saygılı davransa çözülemeyecek tek sorun yok ortada.

1|0
    0|0
  • ilk önce adalet. zengin fakir, şu bu ayrımı kalkmalı. işsiz insanların iş olanakları artırılmalı özellikle sanayinin daha fazla gelişmesi iş imkanlarını fazlasıyla artırır. bide şu pkk nın temizlenmesi gerek hemde acilen

1|0
    0|0
  • bir nesili eğitebilirsek gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Eğitim sistemi değişmeli.

Ötekileştirmelere kanmamalı.

Devlet yardım kuruluşları kurmalı ve yürütmeli.

0|0
    0|0
  • Siyasetçileri komple değiştirmeli siyasetçi olabilmek ve meclis çatısı altına girebilmek için aday olanlarda aranan özellikler belki 5-10 kat attırılmalı

0|0
    0|0
  • Yaşanabilir zaten

0|0
    0|0
  • sevmeliyizzz

0|0
    0|0
  • bir kürdü döv 70 kişi bir türkü döv aman bana bulasmasınlar Kısaca birliktelik

0|0
    0|0
  • siyasi partileri kapatmak ve o menfaatkarların hepsini yok etmek

0|0
    0|0
  • Bekarlari evlendirmeli

0|0
    0|0
  • doğru düzgün bir eğitim sistemi olmalı. İnsanları düzgün şekilde eğitebilen. 1 kitap okumadan üniversite mezunu oluyor millet.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Atom bombasi atilip temizlenmeli tum ulke yoksa yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...