Subliminal Mesajlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Subliminal mesajların ne kadar tehlikeli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu tür gizli telkinlerin tespitinin zor olması da işin diğer bir boyutu. En bilinen örnekleri sizin için toparladım.

Bu gizli mesajlar onların bilinçaltında kötü telkinler olarak yer ediniyor. Buradaki tehlikeyi anlayabiliyor musunuz? Sadece çocuklar değil, büyükler de büyük tehlike altında. Sizler televizyonda her gün izlediğimiz dizilerin, filmlerin masum olduğunu veya alışveriş merkezinde gezerken arka fonda çalan müziğin rastgele seçildiğini mi zannediyorsunuz? Yanılıyorsunuz...

Subliminal Mesajlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Diziler, filmler, şarkı klipleri, online oyunlar hatta en çok da çizgi filmler.. Ne zaman ki teknoloji beynimizi ele geçirip, hayatımızı kontrol altına aldı, işte o zaman bütün bu lanet şeyler bir bir ortaya çıkmaya başladı.. Ve o yüzden dünya yaşanacak bir yer olmaktan çıktı. Psikolojik rahatsızlıklar, seri katiller, çocuk tacizcileri, tecavüzler... Ve dahası..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet vardır ama illuminatiye inanmıyorum farklı birşeyler var zihin programcılığına inanırım ama.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu abazanlar o subliminallerin çocukları

0|1
    0|0
  • Peki biz bu mesaj zaten farkına varmıyoruz bizi çocuklarımızı etkiliyor, bundan nasıl korunucaz? Bu mesaj 'lar bizi neye sürüklüyor?

0|1
    0|0
  • Tehlikeleri neymiş?

0|1
    0|0
  • Özellikle bir çogu cizgifilmlerde.
    Berrak beyinleri bulandırıyorlar.

0|1
    0|0
  • The descent filminin afisi gelir akla

0|1
    0|0
  • Amaç ne

0|1
    0|0
    • bilinç altına gizli mesajlar gondererek yetişen yeni nesli istedikleri gibi yönlendirebilmek

• Demek bundan olur olmaz şeylerde aklıma cinsellik les ilgililere şeyler geliyor sonra bana diyolar sapiksin 😊

• banada diyolar :) cizgi filme bile seks objeleri yerleştirmişler ben hala cigi film izliyorum suc benim değil :D

• Evet neden yapıyolar bunu anlamış değilimde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ornek vermene gerek yok ki site onlarla dolu

0|1
    0|0
  • Onların hepsi kasıtlı yapılan şeyler bahadır baruter simpsons o bölümde illuminatiyle dalga geçiyodu kola reklamı gerçek değil, kuzuların sessizliğide bilerek yapılıyor zaten directors cut da söylüyor yönetmen o kadar gizli kapaklı değil bunlar inanmak isteyene dünyada düz olur

0|1
    0|0
  • şerefsizin önde gidenleri

0|1
    0|0
  • Cidden her seyde var

0|1
    0|0
  • mesajların kimisi damlaya damlaya göl olur misali insanları saptırma çabalarında kimisi ise yapımcının kendini kanıtlama işareti

0|1
    0|0
  • önceden, haber verme, ve kendilerini semboller ile belli etmek için harcanılan çaba,

0|1
    0|0
  • Yalan bunlar

1|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=Fnyv6g4_O18 orhan baba filminde özetlemiş bunu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...