Psikolojim fena bozuk :(?

Okulda çok sessizim ve sınıftanda pek dışarı çıkmam artık laf atmaya başladılar dalga geçiyorlar hocalar bile bir soğuk davranıyo konuşayım diyorum özgüvenimi o kadar sarstılarki artık kimseyle doğru dürüst konuşamıyorum çok fena utangaç ve içine kapanık oldum okulada gitmek istemiyorum artık ne yapayım psikoloğa gitmemi önerir misiniz?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• o var ya sevgilin olunca geccek bir neşeli ve aktif olmaya başlıycan :D bide doğru arkadaş şart kafana uyanlarla eğlenmek çok hoşuna gitcek ama böyle diyom diye sevgili bulmaya çalışma kalbini kıracak birini bulursan daha kötü olur

0|1
    0|0
    • arkadaşım çok var benim ancak okul değiştirdim ve çok da kötü bir okula geldim hocaya laf atanlar küfür edenler mi dersin sigara içen mi dersin yani burada arkadaş olabileceğim kimse yok sevgilimde vardı şehir dışına gitti okumaya taşındılar fazla da görüşemiyoruz.

• inşallah ileride benimde düzelir çok saol ilgilenip cevap yazdığın için.

• rica ederim

• destek alabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• onlar gitsin psikologa

0|1
    0|0
    • elimdende birşey gelmiyor kafaya herşeyi takan biriyim ancak bu sene yaşamaktan bile tad almıyorum diye bilirim :(

• borderlinesin psikologa gitmene gerek yok kendine kendin gibi olan bir sevgili bul hayattan zevk alırsın o zaman

Yükleniyor...