Ne yapabilirim? buna nasıl dikkat çekebilirim?

bildiğim bazı huzurevlerinde çok yanlış şeyler yapılıyor fakat yakınların çoğu bilmiyor fark etmiyor bilseler de ya para ile susturuyorlar bir çoğu da dava açıyor ama bu huzurevi sahiplerinin o kadar çok parası torpili ve tanıdığı var ki, düşüyor! müfettiş gelse yine rüşvet... ben bunlara nasıl dikkat çekerim? yazıp mı yayınlasam bir yerde, ne yapsam şahitlik ederler mi imza atarlar mı bilmem benim dışında bilenler korkarlar bunlar biraz tehlikeli insnalar... içim el vermiyor burada şimdi böyle yazabileceğim şeyler değil kimsenin içi el vermez ne yapabilirim nasıl dikkat çekerim bir haber kanalına anlatsam kanıtım olmadan nasıl dikkate alacaklar diyorum ki bir ifşa kitabı mı yazsam kanıtımın olmaması sorunn siz olsanız napardınız bana akıl verinn
şikayet etsem dediğim gibi bir şekilde yırtıyorlar dedektif veya bir avukata iyi bir araştırmayla yaptırtabilme imkanım var mı belki kanıt bulurlar da şikayet ederiz suç duyurusunda bulunuruz direkt hiç gerek kalmaz başka şeye sadece yanlarına kalmasın istiyorum

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunlar hep somut hiç birşey yapamazsin vidoya kayıt bile edilse artık dikkate alinmiyorki

0|0
    0|0
    • nasıl yani. :( çok kötü şeyler. kanıtlayabilirsek alınır diye düşünüyorum da şahitlik edecek bile zor

• Yardimci olabildiysem ne mutlu böyle şahislari mühebbet hapise atmak lazim

• kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 2

• Neler mesela?

0|0
    0|0
    • burada yazamam... böyle olmaz... böyle yazılabilecek şeyler değil... anıt gerekli ama nasıl olacak bilmiyorum müfettiş gliyor bunlar yırtıyor torpille

• öldürmezler de ciddi şeyler... o yüzden dedim kanın donabilir

• Söyle çıldırtma insanı

• şikayet et

0|0
    0|0
    • kanıtım yok müfettiş gidiyor rüşvet veriyorlar şahitlik etmeyi kabul der mi millet muamma

Yükleniyor...