Para her kapıyı açar mı?

Biraz gerçekci olun arkadaşlar artık kızlar dürüst ya da sadık erkek aramıyor.. Onları üzen ya da mutlu ettiklerini sanan erkekler arıyor..

1|0
61|76

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• para sandığınız gibi güzel birşey değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 60

Erkekler Ne Diyor 75

• mezarımız için bile para veriyoruz
    hocaya selamızı okutmak için bile sela veriyoruz
    kuran-ı kerim alıcaz para veriyoruz
    su içecez , suya para veriyoruz
    karnımız aç , karnımızın doyması için para veriyoruz
    kıyafet alıcaz ona para veriyoruz..
    evlenicez evimizi kuracaz ona para veriyok , masrafları saymadım :D
    amma paran olmaz ise evlenmen zor bu devirde..

cok değişik yazdım gibi sankim asD:SA

0|1
    0|0
  • Genelde para kapıyı açtığını Söyler aslında doğru olabilir. Ama para her Zaman yardımcı olmadığını biliyoruz. Sağlık konusunda para hiçbir şey olmadığını biliyoruz. bayanlar konusuna gelince dürüst insan ise para hiç bir zaman para onun için önemi yok. Para gerçekten bayanlara istediğini yaptırıyor mu yoksa muhtaç ve aç olduğu ve bakması gereken aile olduğu için her istediğini yapıyor. Örnek videoda çok paraya muhtaç olmadığı halde fakir erkek yakışmayacağını düşünür. O erkek çeki düzen verince bayan hemen yatmaktadır. Para İçin olsaydı yatarmıydı belkide hayır ama O sıf bana uygun diye yattı o kadar. O kadar çok aç aile varki sıf hayatım düzelsin diye erkeğin her istediğini kabul etmektedir Bunu yapan bayan suçlu mu yoksa hayat mı suçlu mu önce bunu düşünmeliyiz. Asla kimse bu yönde bakmıyor. Para her kapıyı açar sözü aklına geliyor. Bayalar nasıl para ile har işlediği yapılıyorsa erkekte aynı dunuma geliyor. Para eğer açıyorsa her kapıyı Sadece bayanda değil erkeklerle aynı işliyor. Bunu sakin unutmayın.

0|0
    0|0
  • Her kapıyı açamazda büyük genel olarak para önemli
    Para insanları kazanıyor

0|1
    0|0
  • Paranın açtığı kapılar zaten yalama olmuştur. Açamadığı kapılarda goy goy. Ayrıca param varsa neden kapı açmayla uğraşıyımki direk kapı alırım.

0|1
    0|0
  • acmaz

0|1
    0|0
  • kapıyı açmaz anahtarı satın alır :)

0|2
    0|0
  • Bu zamanda ve sistemde evet

0|1
    0|0
  • kalbi kırılmış bir erkek sonrasında parası ile istedigini elde eder.
    kalbi kırılmış bir kadında parası olan bir adamı kullanır
    bunların hepsi sevgide hayal kırıklıgına ugramaktan

0|0
    0|0
  • Bu video her şeyi açıklıyor...

0|1
    0|0
  • Sadece cennet kapısını açamaz.

0|1
    0|0
  • Para kapı bırakmaz :D

0|1
    0|0
  • Eğer para her kapıyı açıyorsa benim iş yerinde 3 gündür açamadığım bir kapı var. Onda bir deneyeyim.

0|0
    0|0
  • Para herseyi açar

0|1
    0|0
  • Açar. Ne demişler?
    Para varsa yancıkta
    Zik oynar mcıkta

0|1
    0|0
  • Para kötü bir efendi iyi bir uşaktır paranın uşağı değil efendisi olduğunda yararlıdır

0|1
    0|0
  • para her kapıyı açsaydı mustafa koç ölmezdi bugün..:)

0|1
    0|0
  • Açar tabiki ben sevdigim kıza kitap yazdım ama o arabası olan birini tercih etti. Şimdi kızlar siz diyeceksiniz ki o kişiliksiz k. bakmayın ama 10 tanenizden 8 i böyle. Paralı bir erkeği gördünüz mü dibiniz düşüyor biz garibanları kimse takmıyor kimse bana masal anlatmasın şimdi.

0|0
    0|0
  • Bazen bazı kapıları açmıyor. Benim iyi bir gelirimde var ama duyguların kapısını asla açamaz.

0|1
    0|0
  • Benim için açmaz. Açmamalı da...

0|0
    0|0
  • Çoğu kapıyı açar.

0|0
    0|0
  • Bence her kapıyı açar en basitinden bir camii yaptırırsın okul yaptırırsın cennetin kapıları bile açılır.

0|0
    0|0
  • Herşey para olmuş. s

0|0
    0|0
  • bak bakalım para her kapıyı açıyor mu koskoca koç grubunun sahibi kendi hastanesi olmasına rağmen vefat etti http://www.koc.com.tr/

0|0
    0|0
  • Her kapıyı satın alır kardeş sen çok yanlış gelmişsin

0|0
    1|0
  • Bizim evde kapıları ben açıyorum valla para açmıyomıyor :)

0|0
    0|0
  • Bizim kapıyı açamaz ama 😀😀

0|0
    0|0
  • Herseyin başı para

0|0
    0|0
  • Açar.

0|0
    0|0
  • sen parayla once kapıları acarsın sonra kapı takrırısın sonra anahtarını alırsın sonra cılıngır tutarsın. para abı para.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45
Yükleniyor...