Yanınızdaki personelin mesai saati içinde sürekli telefon konusması uzun molaları?

merhaba arkadaşlar bir kurumda 2 öğretmen görev yapıyoruz sabahçı olduğumuz için diğer yanımda çalışan eleman öğleden sonra başka işte çalışıyor o işleriyle ilgili derste yanımda telefonda sürekli konuşmalar yapıyor kendisiyle aramızda münakaşa geçtiği için sadece işimize bakıyoruz ve artık inadına yaptığını düşünüyorum ders saatlerimiz içinde günde 4-5 defa telefonla konuşuyor mola zamanı 10 dk yapması gerekırken 20-25 dk gelmıyor bu durumdan dolayı papazız bu durumu müdürümle konuştum tamam konusurum dedı fakat hala onu hala konuşmaya çağırmadı ve onunla muhatap olmamak için idarecilere soyledım siz bu durumda olsanız ne yaparsınız her telefon konuşmasında telden muzuık açıp konuşmasını sabote edeıyım dıyorum ıdarecılerde sınır ettı benı konuscaz dedıler hala yok çağırmadılar adamı!!!

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sabote etme

0|0
    0|0
    • ders işleyemiyorum ya başka napıcam sinir ediyor insanı!!!

• bundan anlamaz inat yapıyor bence sinir olayım diye tekrar konuşup muhatap olmak istemiyorum onunla muhatap olmadan bu ısı çözmek ıstıyorumm ama nasıl? ıdarecelerımle gorustum amaaa sanırım kale alınmıyoruzzzzz!!!

• galiba öyle oluyo sen bir kez daha söyle baktın olmuyo artık başka çeren yok ya katlanırsın ya da söylersin. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...