Ben kendimi ise yaramaz ve degersiz hissediyorum?

Yasim 28 oldu söyle bir arkama bakiyorum hayatimi bom bos gecirmisim ne bir sevgili yapmisim ne yatirimim var 1 dikili agacim yok bu dünyada isyerinde herkes ev almis daire almis yatirim yapiyo onlari konusurken ben sadece susuyorum ve dinliyorum ben ise kendimi bildim bileli kumar oynuyorum belkide ondandir bana simdi oynama falan demeyin ben bu eziklik piskolojisinden nasil kurtulcam seytan diyo yap bir son vurgun cek git buralardan?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• yap sen de daha birseyler cok mu gec sanki. damlaya damlagagok olur az motiveye ihtiyacn var. s. et :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yapan yaptı haklısın kimi alin teri zar zor donemlerden geçti kimi baba parasi ile bir yere geldi erken yasta bir hal yedigini sandi kimide zaten haram hile hurda ile bir yere geldi sen çaldın mi cirptin mi yoksa haram mi yedin boş ver herkes iyi durumda olacak diye bir sart yok olamazda sen ALLAHA inaniyormusun elinden geleni yapiyormusun en büyük kalici maneviyatin inadetlerini yapiyormusun birak cennette yerin olsun en guzel kosesi ile ALLAH huzuruna en buyuk zenginlik iman ile çık bu dünyada dikili agacin olsa ne olur iyilikler hayir dualari ibadetler senin en buyuk kurtaricin fani seyler degil o yuzden silkinde kendine gel emin ol daha iyi olacaksin hakkinda insallah hayirlisi olur

0|0
    0|0
  • kumarı bırak. düzgün bir işe gir. okuyorsan okuluna devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...