Herkesle iyi geçinen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zekayla ve espri ile kıvıran iyi bir oyuncu mu yoksa aslında uydum akıllı özgüveni düşük sorunlu mu?

Herkesle iyi geçinen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar yoruluyordur herkesle iyi gecineyim derken... içi ağrıyordur kesin. Zor bir durum...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• soruyu sormuşsun detayla ddövmüşsün resmen.
    detayı görünce işte o benim diyemedim (yanlış yorumlamısın hacıı)

1|0
    0|0
  • akıllılık olarak yargıladığı hayatta boş işler peşinde koşan en büyük akılsızdır

örn; kocasını kandırarak bir çıkar elde eden kadın kendini zeki olarak yargılıyor lakin ahmağın teki
    bütün hayat ona göstermiştir yalanla bir yere varamayacağını lakin o buna aptallık der ve yanlışa devam eder

herkesle iyi geçiniyorsa bir insan ya çok pasif ya da akıllıyım ayağı yapan iki yüzlünün tekidir

1|0
    0|0
  • Zor iştir, çünkü herkesle geçinemezsin ya da iyi olamazsın.
    Birkaç yüzün olacak ki, her birine ayrı yüzünü gösterebilesin.

1|0
    0|0
  • İkinci sıkka katilmiyorum. onun yerine saf insan canlisi secenegini ekliyorum

1|0
    0|0
  • Aynı ben sksjj

1|0
    0|0
  • herkezle iyi geçiniyorum aslında onlar öyle sanıyor sonra arkalarından saydırıyorum makara geçioz ortamda

1|0
    0|0
  • İyi bir politikacı...

1|0
    0|0
  • yalaka olurlar geneldeee

1|0
    0|0
  • İyi insanlar

1|0
    0|0
  • Zeka felan gibi şeyleri düşünmüyorum ya herkesle iyi geçindiğini düşünüyorum bu kadar

1|0
    0|0
  • akıllı ve saygılı biri derim. herkes başaramaz onu.

1|0
    0|0
  • hepsi onun bunun çocuğu, toplum tarafından iyi karşılanıyorlar ama başkalarına yaptığı kadar kendilerine iyilikleri yok, aptallık bence

1|0
    0|0
  • bazıları o kadar zekiyki, bildiği hade karsısındaki bilmesin diye salaga yatıyo, en sevdigim tür ;)

1|0
    0|0
  • ahah :) ^^ :D aynı ben ^^ :D

1|0
    0|0
  • ne güzel

1|0
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s0NRsMLoTqHk
    şarkı duyulmamış la tüh.

0|0
    0|0
  • herkesin cewaplarını okudum herkes hemen hemen aynı düşünyor. peki sizler nasılsınız

1|0
    0|0
  • Genelde yalama oluyorlar

1|0
    0|0
  • o insanlardan uzak dur. herkesle iyi geçiniyorsa vardır bir foyası

1|0
    0|0
  • herkesle iyi geçinen insan tabii ki yavşaktır.

1|0
    0|0
  • ne kadarda aptalda olsa bir yerde put kıracağından eminim ama mükemmel bir oyuncu olabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence iğrençler. İnsanın bir duruşu varsa elbette sevmeyenler de olacaktır. Herkesin sevdiği kişilerden koşarak uzaklaşırım.

1|0
    0|0
    • Aynen sana katılıyorum kesinlikle bende aynı görüşteyim herkesle iyi geçinmek diye birşey olamaz olursa kendi kişiliğin diye bir kavramı yoktur.

• Sevmiyorum aslında.

1|0
    0|0
  • Alkışlamak lazım onlari

1|0
    0|0
  • Umursamaz olman gerekir, ben öyleyim😄😄 o zaman kötü sözlere aldırış etmez, herkesle iyi geçinirsin

1|0
    0|0
  • davranışlarına göre değişir kimisi vardır cidden cana yakın esprili biridir herkesle iyi geçinir kimisi vardır tamamen çıkar için iyi geçiniyor gibi yapar

1|0
    0|0
  • Herkesin özellikleri aynı olmadıgına göre, herkesle farklı ozelliklerine rağmen iyi geçinen insan kendi düşüncelerini saklamayı seviyordur ya da ikiyüzlüdür.
    Bence.

1|0
    0|0
  • Valla gıpta etmişimdir onlara. Ben çok az kişiyle geçinebilirim mesela

1|0
    0|0
  • guzeldır :) cunkı kendı gecınsede guzel olmayınca onunla gecınmezler.. fırsat bilir , bulur kötülük ederler.:)

1|0
    0|0
  • Yapmaciklar

1|0
    0|0
  • Sahte insandır benim için.

1|0
    0|0
  • ne güzel ben herkesle anlaşamam

1|0
    0|0
  • Yalaka bence