#Bazı Kadınlar Ne Maksatla #Güçlü Erkek Tercih Ederler?

#Bazı Kadınlar Ne Maksatla #Güçlü Erkek Tercih Ederler?
#FahişelikDünyanınEnEskiMesleklerindendir!

#Bkz. Fahişelerden Vergi Alınsaydı Sn. Melih GÖKÇEK #Ankara Metrosunu Çoktan Hizmete Açmıştı..

Kate Upton İle #Utanmadan Aynı Dünyada Nefes Alan Malum Kızların Hayalidir!

21'inci YY. #DenyoKız Realitesidir!

Kati Surette Doğru Bir Önermedir!

Kızların Güçlü Erkek Peşinde Koşarken Arabayı Evi, Mal Mülkü Bir Güç Faktörü Olarak Görmeleridir.

Birçoğuna Göre Güç = Para

Bunların Güneş Gözlükleri Rayban'ın Damla Modeli Olup Genelde Çizgili Adidas Eşofman Altı Giyerler.

Basit Bir Mantıkla Arabası Evi Vb. Mal Mülkü Olanların Çok Parası Vardır Mantığını Kabul Etmişlerdir.

#Bkz. Benimde Var Ama Fakirin Fakiriyim..

Otobüs, Metrobüs ve Dolmuş Derdinden Kurtulduklarını Sanarlar.

Belediye Otobüslerinde ve Metrobüslerde Fortlanmak! Dolmuşlarda Nasırlarını Ezdirmek İstemeyen Kız Tipidir. :D

Bu Tür İlişkilerden Her Seferinde Güçlü Olduğuna Kanılan Erkek En Az Zarar Hatta Hiç Zarar Almadan Yeni Ürünleri Kullanmanın Mutluluğunu Tarifsiz Heyecanını Yaşayıp Çıkar.

Nitekim Yine Bazı Kızlar Akıllı Sanarlar Kendilerini Onlarda Türlü Düşünceler İle Yaptıkları Bazı Ahlaksız Eylemler İle Güç Sahibi Olduklarına Kandıkları Erkekleri Kendilerine Yakınlaştırıp Akıllarınca Bir Çok Hak ve Rahatığa Ulaşacaklarını Sanırlar Bazıları Buna Kavuşur, Bazıları Avuçlarını Yalarlar.

Zira Değişmeyen Tek Gerçek:

Oysa Bu Tip Kızların Çoğu Kullanıldıktan Sonra Bir Paçavra Gibi Kenarı Atılırlar, Atılanların Bazıları Bizim Yolumuz Bu Yol Mantığını ve Gerçeğini Kabullenip Başka Hayaller İle Aynı Yoldan Devam Ettikleri, Bazılarının #İntihar Ettikleri, Bazılarının da Tövbe Edip Namaza Başladıkları Rivayet Edilmektedir.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Güç kişiye göre farklılık arz eder.
    Bazısı için güç zekayı ifade ederken bazısı için paradır. Her ne olursa olsun hiçkimsenin beyni zayıf birini kabul etmez lakin kalbe de söz geçiremez.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle yazıları görüyorum psikolojim bozuluyor iyice kızlara güvenimi kaybediyorum :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yalnız millet para demeye korkar olacak :D Şimdi şöylede bir gerçek var haklısın sırf para kimdeyse ona atlayan tipler var mı? Evet var.
    Ancak beşparasızda olmuyor.
    Kadının belli bir yaşam standartı varsa bunu evlenincede yaşamak ister ya da nebileyim niye işi gücü düzgün biriyle evlenip keyfine bakmak varken , ay sonunu zor getirip , parasızlıktan evden cıkamayan biri olsun ki?
    Aşk biyere kadar , o masallarda filmlerde öyle soğan ekmek yiyip gülüşmek. Geçim derdi çok yuvayı yıkmıştır. Oyüzden Aşk ve sevgiden sonra 2. Kriter birazcıkta paradır.
    Para derken illa holding sahibi kadarda demiyorum. :D

1|1
    0|0
  • Bnde güçlü erkek isterm yaratılış icabı erkek güçlüdür yaa kadın da güçsüz doğal olarak güçlü birine ihtiyaç duyar ama güçten kasıt para degil bence güçlü yani insan güçlü birini görmek istiyo fiziki olabilir karakter olarak öyle yanj parasal bakmadm ben

0|1
    0|0
  • ''... bazılarının da tövbe edip namaza bailadıkları rivayet edilir.'' :D bu kısmı çok anlamlı.
    Her insan kendi erişebilmiş olduğu ''kalite''ye paralel kalitede olan insanlara yönelir... Böyle bir arayış içerisinde olan insanların başlarına gelenleri tamamen hak ettiklerini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Benim güçlü diyince maço erkek aklıma gelmişti oysa ki :/

0|1
    0|0
  • her kız kendini güvende hissedecek birini istediği için güçlü erkek ister
    babanın verdiği güvende olma hissini vermesini istediği için güçlü erkek ister
    en azından ben öyle düşünúyorum

1|1
    0|0
  • Beyin gucu tutku gucu

0|1
    0|0
  • Benim için güçlü erkek akıllı ve zeki kişidir. :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güçlü erkek imajı her kese göre farklıdır.. Anasının oğlu olup silahlı paralı köpeklerle dolaşan en güçlüler var.. Vergisiz para kazanıp orospulara yediren dürzülerde güçlü görünüyor.. Ancak akıllı ve gönül insanı olan erkek esas güçlü erkekdir.. Çünkü kadına şiddet göstermez ve onu her zaman sayar ve sever.

1|1
    0|0
  • Kadınlar kadınlar güven zorluğu çektiğim karşı cinslerden birileri artık onlar ne istediğine takılmıyorum

0|1
    0|0
  • Güçlü erkek aynı zamanda akıllı erkektir.. Akıllı erkekse altınla tenekeyi kolayca ayırt eder. Altın başa taç edilir, teneke ise sokakta yeni kiracısı tarafından çalınmayı bekler.

0|1
    0|0
  • Erkek dediğin kendisi olacak neyse o !

0|1
    0|0
  • güçlü erkekler daha rahat kucak yapıyo kank, daha verimli oluyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...