Toplu taşımada tacize uğramaktan resmen sıkıldım. mağdurlar başınızdan geçenleri anlatırmısınız?

toplu taşımada tacize uğramaktan resmen sıkıldım. mağdurlar başınızdan geçenleri anlatırmısınız

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bagır çağır sessiz kalmayın

2|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Bence mutlu oluyorsun gibi, birde biktigina gore siradan bir insan degilsin :)

0|2
    5|2
  • Niye insanlar böyle çok kötü bir şeyi anlatsınlarki kızın biri bana şu otobüsde şerefsizin biri arkadan bana dayadı dese ne işe yarıyacak fanteziden başka ama desenki bu duruma nasıl bir çare bulabiliriz onu düşünürüz...

0|0
    0|0
  • Bir şey yapan olduğu zaman onu rezil et bağır çağır.

0|0
    0|1
  • benim basima gelmedi ama bir kz onumde kiz egildi bildigin kirmizi tanga giymis poposunun yarisina kadar gozuktu yani bu tacize ugrasa yeridir :D

0|1
    1|0
  • kesinlikle taciz edilmek hos bir duygu degil

1|0
    0|1
  • Itinayla taciz edilir

0|1
    0|0
  • erkek olarak bile durumdan rahatsizim, gecen gun ablanin biri cantasiyla resmen taciz etti

0|0
    0|1
  • Off sorma sjdjf

0|0
    0|1
  • Yil 1800 lü yillarin baslari , bir gun hic unutmam, at arabasiyla gidiyorduk

1|0
    0|1
  • fordculuk diyorlar ona ama zevkli oluyor napalım kızlarda parfümü süper kokunca dayanamıyoruz :D

0|1
    1|1
  • Bende madurum bana da bir dişi dayanmıştı ama çekildim :D

0|0
    0|0
  • hep sanamı denk geldı

0|0
    0|0
  • insan tacize ugradıysa neden anlatsın bunu yaa

0|0
    0|0
  • anlatamam

0|0
    0|0
  • popomu elliyolar yetheer

0|0
    0|1
  • Bana hiç yapmadılar bende istiyorum.

0|0
    0|0
  • ya bırak allasen sen mağdurmusun yoksa fantezinmi var

0|1
    0|0
  • Sıkıldım derken? Başlarda memnundun yani :/

0|2
    0|0
  • Hep kadınlara taciz yapılır sanıyorlar ama yakisikliysan erkegide taciz ediyorlar , 50 t de defalarca kadın tarafından yavuza uğradım

1|1
    1|0
  • Yardım istemeyi denedin mi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• neyini anlatalım ortalık pislik dolu. ayak üstü sevişecekler utanmasalar. kadınlara araba şart bu ülkede

0|0
    0|0
  • Eminönünde 5 ten sonra tramvaya binmek benim için işkence. Utanmadan elliyorlar dayıyorlar hiçbir şey olmamış gibi davranıyorlar üstüne. Olan bize oluyor. Kesin kuyruk sallamıstır diye düşünenler yüzünden kaç kez sinir krizi geçirdim 😡

0|0
    0|0
    • Bn hep eminonunden kabatasa donup oradan taaa bagcilara oturarak gidiyorum. Tavsiye ederim. 😁

• Bana denk gelseler çığlığı basarım. Hem muhafazakar bir semtte yaşıyorum, adamı linç ettiririm. Sen de aynısını yap, cıngar kopar

1|0
    0|5
    • haklısın bende öyle yapacağım

• Muhafazakarlık ile ne ilgisi var ! @Burcakxx

• Yani bu tür şeyler bizim orda hoş karşılanmaz, onu demek istedim

• Tacize ugramadim ama hep gözüm çevrede yaklasan var mi kim geciyor falan. Stres yani zor.

0|1
    0|0
  • bir kaç defa yeltenen oldu cazgırım ben valla çingene gibi bağırırım linç ederler

0|0
    0|1
Yükleniyor...