Eşcinsel erkekleri kendime daha yakın buluyorum?

Bu zamana kadar en yakın kız arkadaşım olsun erkek arkadaşım olsun bir şekilde zarar gördüm, üzüldüm onlar yüzünden ve artık ne bir kızla ne de bir erkekle arkadaş olmak istemiyorum. Daha önce eşcinsel bir erkekle tanışmıştım normal arkadaş olduk ama çok da samimi değildik, sonra o şehir dışına gitti ve bir daha görüşmedik. Bende fark ettim ki eşcinsel bir erkekle çok daha iyi anlaşıyorum ama bir daha karşıma öyle biri çıkmadı. Ben artık öyle insanlarla arkadaş olmak istiyorum. Amacım sadece arkadaş olmak, iki yakın arkadaşın birlikte yaptıklarını yapmak. Sizce böyle biri bir daha karşıma çıkar mı ya da çıkması için benim mi bir şey yapmam lazım?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben de öyle nedense, heteroseksüel bir kadınım ama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her ortama ayak uydururum canım :) eşcinsellik hariç :)

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Sana hak veriyor gibiyim.
    Zira bende kizlarla iyi anlasabildigimi dusunuyorum. Escinsel degilim. Ama sanki kizlarla daha iyi arkadas olabilecekmisim gibi geliyor bana.
    Senin gibi bende erkek arkadaslarimdan ve sevgilimden zarar gordum.

0|0
    1|0
  • yaz bana tanıştıgına memnun olursun inş.

0|0
    0|0
  • Evlenince kocana ne diyeceksin o arkadaşın hakkında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim var öyle bir arkadaşım ve gayet iyi anlaşıyorum. ama diğer insanlara karşı da ön yargılı davranma bence

0|0
    0|0
  • Periscope da gay yayınları çok oluyor. Tatlış insanlar var banada çok iyi geliyorlar. Tanısabilirsin ordan.

1|0
    0|0
Yükleniyor...