Fakirlerin cocuk dogurmasi yasaklanmali?

Cok detaya girmiycem gecen gun sordugum bu soruyu inceleyin. Fakir aile yuzunden neler cektigimi anlayacaksiniz aha bu da link
http://www.kizlarsoruyor.com/toplum-sosyal-iliskiler/q4494553-anne-babamin-mesleginden-utaniyorum
B
ence fakir ve orta seviyedeki ailelerin cocuk dogurmasi yasaklanmali. Sahsen aileme beni dogurduklari icin hergun kufrediyorum. Kimse kimsenin boktan hayatini yasamak zorunda degil. Zengin degilseniz cocuk dogurmayin. Cociga yazik zaten. Sahsen ben zengin olmassam bir gun asla cocuk dogurmuycam evlenmiycemde.
Siz bu komuda ne dusunuyorsunuz.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin anne baba olmasi engellenmemeli lakin 4 5 6 vs sayi gittikce artiyor bazi ailelerde bu durum sinirlandirilabilir 2 gibisinden

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk doguramazsin zaten

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O elindekiler de gider bak ben sana söyliyim. Fakir falan filan deyince evinize doğru dürüst maaş girmiyor sandım. Linki bir açtım ben şok. Kendinden utan biraz.

0|0
    0|0
  • Ilgi cekmeye calismanin baska bir yolu daha.

0|0
    0|0
    • İlgi cekme gibi bir amacim yok. Zaten sanalda ilgi ceksem ne yazar. Ben size sadece icimi doktum boyle tepkiler alacagimi bilseydim gider psikologuma falan anlatirdim bunlari ama neyse.

• Siz bu zihniyetle zaten bir doktora görünmelisiniz. Gecmis olsun...

• Fakir olupta minimum 10 tane cocuk doguranlari gorunce kiziyorum. Cahillige de care bulunmali. Egitime onem verilmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayat paradan, mal mülkten, lüksten ibaret mi sanıyosun. Kendine gel, annen seni 9 ay karnında taşıdı. Ağladığın geceler sabaha kadar uyumadı. Sıkıntını gidermek için kendini hiçe saydı. Sana süt verdi. Senin bilmediğin bir şevkat ve sevgiyle büyüttü seni. Şimdi gitsen annene bir sıkıntım var desen seni can kulağıyla dinler. Aynı şekilde banan da fedakarlıklar yapmıştır senin için. Sen şimdi bunları hiçe sayıp paraya, lükse ve mal mülk uğruna kalkıpta böyle düşünüyosan yanlış yapıyorsun birader. Lütfen kendine gel. Senin bir silkelenmeye ihtiyacın var.

0|0
    0|0
  • sadece parada çocuk doğurmak için yeterli değilki mutlu bir ortamda lazım ama fakir olursam ilerde bende çocuğumun mutsuz olmasını istemem

0|0
    0|0
  • Kimin ne hakkı olduğunu sen mi karar veriyorsun ya da insanlar?
    Annen ve baban emin ol nankör bir evlat doğurmak istemezdi. Ama Allah işte. Sınıyor insanı

0|0
    0|0
  • önce babanın zikini kes sonra ananın vajinasını kasapta dövdür ve sonrada intihar et.. Onursuz herif..

0|0
    0|0
  • Dostum sen kucukken annenin kucagindan mi dustun?

0|0
    0|0
  • Tuvaletleri kim temizleyecek o zaman? Çöpünü kim alacak?

0|0
    0|0
  • Birde yazabilseydin troll saray soytarısı

0|0
    0|0
    • Ne sarayi kardes. Keske sarayda yasasam. Ailem yuzunden aclimtan nefesim kokuyor. Benim neler yasadigimi bilmiyorsunuz

• Seni düşünmek bile midemi bulandırıyor ne yazdığımı idrak edemeyecek kadar çok cahilsin seni ancak engellemek yakışır bana

• Dangalaga bak abnesi ogretmen babasi mimar bunu begenmiyor. Bizde denin gibi beyinsizlerin dogmasina karsiyiz. Keske dogum oncesi tespit edilebilse de aldirsalar.

1|1
    0|0
Yükleniyor...