Diyanet baba kız fetvasını kendilerinin paylaştığını itiraf etti?

Mehmet Görmez dünkü açıklamasında fetvayı kabul etti ve fetvayı veren arkadaşı açığa aldıklarını söyledi.
Fetva veren kişi İslam'ı bilmeyen cahil birisi mi? O eğitimi almış madem neden cahil olsun. Eğer öyleyse neden fetva verdiriyorsunuz? Yok bilgili biriyse neden açığa alıyorsunuz?

Diyanetin sayfası hacklenmiş diyenler için paylaşıyorum. o kadar ısrarcı olmasaydınız iyiydi.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlarla aynı dine mensup olduğuma utanıyorum yemin ederim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diyanetin sayfasi hacklenemez boyle bir durum soz konusu degil itirafta etmis olduklari uzere fetvayi kendileri verdiler. Muslumanlik kadar sapik bir din daha gormedim hayatimda hooşTgörülu tatli su muslumallari

2|0
    0|1
    • Kendilerine ait olduğunu itiraf ettiler zaten

Erkekler Ne Diyor 9

• kimse ses çıkartmasaydı o fetva kabul görecekti.
    tepki gelince adam açığa alındı.

4|2
    0|0
  • Bence Diyanet Fuhuş merkezine döndü acilen ahlak polisi müdahele etmeli.

3|2
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/lv183X.png

Konuyla ilgili ekran görüntüleri alınmış zamanında. Soru aslında çok farklı ve yanlış anlaşılmış gibi. Böyle bir hata yapılmamalı helede diyanetin böyle birşey yapması sıkıntı. Açığa aldıkları hakkında bir bilgim yok ama doğrudan doğruyada öyle bir fetvalarıda yok sonuç olarak.

1|0
    2|2
    • Bunu tartışmaları bile aptalca

• Yıldırım öz kızını öperken şehvet duy kardeş o zaman ne diyelim.

• @ibrahimc04 güzel kardeşim yazımı okumuyorsun galiba. Ben öyle birseyi oynadığımı yazmıyorum. Diyanete gelen soru bu cevap bu diyorum. Yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdikleri için bile kinadigimi belirttim lütfen biraz anlamaya calisin yazımı :)

• Diyanetin ne sayfasına girerim ne hutbesini okurum.
    Bana lazım değil

2|2
    0|0
  • oluşan kamuoyundan dolayı açığa almak zorunda kalmışlardır ama bu fetvada yazılanları desteklemiyo oldukları anlamına gelmiyo

2|1
    0|0
  • özür dilemek çok mu zor

1|1
    0|0
  • Diyanet kimin umrunda? Bilir kisi mi? Ben kendi kafama bakarim

0|0
    0|0
  • Salla gitsin sen tak takistir vur vurustur

0|0
    0|0
  • Hepsi yalan dolan. Oraya kafasına göre fetva vermez kimse. Bütün kurumun onayı vardır fetva da.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zaten pedofili sapkinlarin dini bu anlayın artik

2|1
    0|4
  • Allah islah etsin

0|0
    0|0
  • Saçma olan şu ki tıp okuyup uzmanlaşıp hastayı öldürenler var.
    Yanlış tedavi ile sağlam olanı hasta eden doktor var.
    Üniversitede öğretmen olup kendi kızı olup milletin kızına tecavüz eden hocalar var.
    Polis-asker olup vatanına ihanet edenler var.
    mühendis olup sırf para için yanlış iş yapan var.
    İnşaat görevlisi olup sırf para için maldan kısıp büyük binalar yapıp sonrada yıkılınca bir sürü insanın ölümüne sebep olan var.
    Dahada sayarız bunların hepsi bilgili, üst seviyeye çıkmış insanlar. Her meslek grubunda kötü olanlar, işini kötüye kullananlar var. Bunların hepsi oluyor ama iş diyanete gelince olamaz diyorsunuz. Nasıl bir anlayış bu?
    Eğitim almış olması bir insanı düzgün yapmaz. Eğer kötüye kullanmak istiyorsa her türlü yapar. Ateist olup müslüman gibi davranan bile var. Bunların hepsi ve daha fazlası mevcutken neyi inkar ediyorsunuz?
    İslam'ı öğrenip yinede kafasına göre yorumlayanlar var senin görevin kendi dinini araştırıp her şeye inanmamak. Bak bir fetva verildi İslam düşmanlığı açığa çıktı niye? çünkü insanlar karalamaya hazırlar ve bahane arıyorlar. Kimse dinde ne var diye bakmadı. Dinde ne yazdığına bakmadılar. Sadece bir deli kuyuya taş atar geriye kalanlarda inanır işte olan buydu.
    Biri görevini kötüye kullandıysa bu onun suçudur evet gözden kaçırmışlar ihmal vardır haklısın ancak bunu yapmak imkansız değil. Diğer bütün kurumlarda bütün ülkelerde benzer durumlar var.
    okuyup oraya gelmiş olabilir ama bu dini istediği gibi kullanmasına engel değildir.
    Hacklenmiş diyenleri bir kenara bırakta kendi mantığını sorgula.

0|0
    0|0
Yükleniyor...