Size hata yapıp nefret ettiğiniz bir insan var ve mecbur görüşmek zorundasınız, nasıl davranırsınız?

Ne yapsam içimde olan kinim bitmeyecek. bana iftira attı bunu unutmam mümkün değil.çok yakın bir akrabam bu insan mecbur görüşmek zorundayım. ne arayıp ne soruyorum normalde. sadece bir araya gelince görüşüyoruz. sizce nasıl davranayım?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Evet benim öyle bir dururmum var sevidiğim değer verdiğim kardeşim dediğim insan bana büyük yanlış yaptı sonradan kendiside fark etti sonradan bazı barışmak için bir kaç bişeyler yaptı ama benim tepkim ona karşı sadece onun sadece sıradan biri olduğunu ve varlığının veya yokluğunun bende hiç bir şekilde etki etmediğini ve yaşantımın eskisi gibi devam ettiğini ona hissettirdim ve bunu fark edince kendisinin zoruna gitti...

0|0
    0|0
    • Evet bende bir nebze senin gibi yaptım zoruna gitti.

• öyle abla... benim zoruma gittiyse onun bana yaptığı ... benim ona yaptığımda zoruna gidicek... ama yapacaklarım daha bitmedi...

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki de o hiç yokmuş gibi davranacaksın.
    Sessiz ve soğuk olman yeterli.
    İnsanlar böyle kişiler karşısında sinir olur.

1|0
    0|0
    • Bende öyle yapıyorum. başka yapacak bir şeyim yok.

• aynen, laf yetiştiremezsin öyle kişilere. Benim de en nefret ettiğim şey; düşünmediğim veya yapmadığım birşeyin düşünmüş veya yapmışım gibi davranılması-söylenmesidir.

Bu yüzden seni çok iyi anlıyorum. Ama öyle cahillere hiçbirşey izah edemezsin, kaale almamaya devam et.

Erkekler Ne Diyor 20

• Onu hayalinde karşına al kendi kendine konuş söylemek istediklerini söyle karşına çıktıgında hayaline herşeyi söylediğinden ötürü kin nefret kalmıcak. Bu seni deli yapmaz tam tersine sakin insan yapar insanlara tahamülün artar sık sık yaparım bunu o kişiyi gördüğümde normald avranabilirim.

0|0
    0|0
    • Bir kere cesaret edip yüzüne karşı nasıl can vereceksin o anı görmek istiyorum diyesim var.

• Ben asıl canını yüzüne vurarak yapmak istiyorum ama hayali ne yapayım

• Yüzüne vurmamak daha çok canını yakar insan bir insan tarafından önemsenmediğinde daha agırına gider. İnsan psikolojisi böyledir birisi sana küfrettiğinde dalga geçersen sana şiddet uygular tonla böyle dayak yemişliğim var.

• var bikaç tane öyle tip. yapay ve yüzeysel diyalog kurabiliyorum. şimdi bişey desem yapsam kin güdecek. yeterince düşmanım var zaten

0|0
    0|0
  • sıradan bir insan oldugunu ona hissetiririm..
    hepsi budur..
    soguk bir merhaba tamamdır

0|0
    0|0
  • soyle mantik ar insanda hata yapan degismezmi s aslinda insanin hatasi olmadan adam olamazdi ama siz bunlari bilmezsiniz yazik insandaki zihniyet degisseydi insan bu dunyada huzur bulurdu

0|0
    0|0
  • Konuştuğunda hiç takmıyorum.

0|0
    0|0
  • Muhattap olmam ilk konuşmayı ben başlatmam soru sormadıkça cevap vermem gerek yoksa yakınında durmam canın cehenneme bakışı atarım.

0|0
    0|0
  • Soguk

0|0
    0|0
  • aynı senin durum bende de var. mecbur kaldığımda olduğu kadar ilgi gösteriyorum. sonra uzaklaşıyorum. çok zor oluyor maalesef..

0|0
    0|0
  • Umursamam

0|0
    0|0
  • ben olsam afedersin özur dıleyerek iftira atan adamın anasını @ikerim iftira atacak donecek konuşacak karekter derim bışı demem sana kolay gelsin !

0|0
    0|0
  • hıc yasanmıs olanları yansıtıcak bıse yapma o kotuluk etmıs sen ıyılıgnle hosgorunle karsıla kı utansınnn

0|0
    0|0
    • Utanmaz arlanmaz o.

• onun gıbı mı davrancaksın pekı.. ıllakı bı gun pısman olucakdır ben ona ne yaptm kız bana ne yapıyor der bı gun demese de eskısı kadr olcagını sanmam

• Benim sınıfımdan bir çocuk var o yok gibi davranıyorum. Akraba işi daha farklı ama bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Soğuk

0|0
    0|0
  • Çok basit soğuk davranırım

0|0
    0|0
  • Normal davran

0|0
    0|0
  • buz gibi

0|0
    0|0
  • jgkhjıhoj

0|0
    0|0
  • suratına bile bakmam kevaşenin çırpınıp dursun

0|0
    0|0
  • konuşmam

0|0
    0|0
  • Görüşmek istemediğim akrabamla bile aynı ortama girmem. Nitekim amcalarımdan birinin ailesiyle görüşmem ve aynı ortama girmem.
    Aynı ortamda zorunluluk varsa herkese selam ver hâl hatır sor ve sarılıp öp fakat o kişiyi atla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• gerektiği kadar saygı göster

0|0
    0|0
  • Soğuk davran, sohbet etme. Merhaba ve güle güle dışında konuşma.

0|0
    0|0
  • Kaba davranırım.

0|0
    0|0
  • Mesafeli ol

0|0
    0|0
  • Ben dayanamıyorum küfür edip mekanı terk ediyorum. Ama sen benim gibi davranma tabi. Sakin davranmaya çalış.

0|0
    0|0
  • bence olfun davran. Bişey olduğunu hatırlamıyormuş gibi hatta onu tanımıyormuş gibi. Bu ona yetecektir.

0|0
    0|0
  • Sık sık muhatap olmam.

0|0
    0|0
  • Ben hic yüzüne bakmiyorum konusmuyorum o bisey söylerse de kisa net cevap verip kapatiyorum konuyu

0|0
    0|0
  • Falçta bçakla yanına gitmiştim tehdtte ediyodu bni gvttt bağırıp çağrıyodumm ser t davrandm ben

0|0
    0|0
    • Yok bu insan kadın erkek değil sadece lafla bir kere yaptı.

• İtira attı işte

• Neden buluşmak zorundasınkiii çok sert konuş

Yükleniyor...