Sitedeki süslümanlara bazıları neden taviz verıyor?

kapalı bır bayan olarak susluman guruhundan nefret edıyorum ve tesetturle alakaları olmadıgını belirtmek ıstıyorum.. ayete gore kapanma yok, sacmasapan nasılım soruları ki, tesetturlu bır bayanın resmını koyması caız degıldır, hatları bellı eden kıyafetler ve sokak agzıyla konusan, ıslamı bıcıme yakısmayan konusmalar.. nedır bu Allahaskına? Allah ıslah etsın sızı.. adımızı karalıyorsunuz..

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen katılıyorum iticilikten Baska bişey yapmıyorlar

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• O ad karalama konusunda haklisin bak. Bir kapaliyi yaparken gorsunler hepsini ayni belliyorlar

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kim doldurdu bukizi çıksın ortaya

2|0
    0|0
    • boylelerı sınır edıyor benı.. ne ayete uygun kapanma var ne bırsey ondan sonra bızler de bunlarla aynı kefeye konuyoruz.. nasıl sınırlenmem kı..

• Kizma kizma ben sizi anladim neyse teşekkür ederim ALLAH seninle olsun saygilarimla

• Amın ecmaın. bılmukabele..

• Kusura bakmasın kimse ama bu durumda Akp ninde payı büyük. Zenginleşen insanlar hem akp kapısından ayrılmamak için başörtüsünü kafalarında tuttular hemde kazandıkları parayı harcamak için türlü yolar buldular. Altlarında son model arabalar. Türlü türlü zenginlerin takıldığı cafelerde boy gostermeler. Tabi hayat bu kadar şatafatlı olunca süslenmemek olur mu?

2|0
    1|0
    • aynen oyle. akp yanlısı degılım cok sukur.

• Aynen katılıyorum çok mantıksız ve abesle iştigal durumu söz konusu ya dört başı mamur kapan kapanamıyorsanda kalkışma kardeşim yaaa bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hesabı diyesim var böylelerine

1|0
    1|0
  • Allah Hidayet versin sen uyarını yapar geçersin gerisi onlara kalmış birşey. Allah doğru yola iletsin inşallah.

1|0
    0|0
  • Toplumda kalaı sıafatı çok karmaşık herkes yakışanı yapmıyor yaşamıyor kendince bir yol bulmuş Müslümanın diyen kç kişi kuranı kerim mealini okumuştur.

1|0
    0|0
    • zaten Muslümanın dınını ogrenmesı farz.. okumamak utanc verıcı ama ınsanlar gayet genıs bu konuda.. arapcasını bılsek yeter kafası var.. hepsınden sorumlular halbukı

• diyanet=hıyanet kardesım.. çok sey yanlıs ogretıldı bu sıstemde. sımdı meallerde bıle karmasa yapmaya calısıyorlar

• Bu sitede görüyorum gusül ebdesti ne hallerde alınır nasıl alınır bunu bilmeye gençler yetişiyor. gerisini siz düşünün haram nedir bilyene topum büyüy

• sende onları karalasan olurmu yakıscakmı sana bırak herkes nasıl bılıosa ole yapsın her koyun bacagından asılcak zaten sen hangı yolun dogru hangı yolun yanlıs oldgunu bılıosan tercıhını yap sadece

1|0
    0|0
  • yorumları okumasam belki samimi bulur haklısın derdim ama sende aynısın, kendin gibi olmayanları dışlamaktan öte bir katkın yok insana

1|0
    0|0
    • ben dını olculerı savunuyorum. tersını dıslıyorum bu mu hata? otekı taraf ortuyu kullanıyor. ama ne ıcın? kim ıcın? katkımı sız belırleyecek degılsınız.

• insana katkını maalesef ben ve benim gibi diğer insanlar belirler. ayrıca açıklamanda söylediklerimi çürütecek herhangi bir şey yok.
      dini ölçüleri savunuyor ve tersini dışlıyorsun. bende bunu dedim fakat dışlamak değil saldırmak oluyor senin ki. dışlamak muhatap olmamak, yan yana gelmemektir. ortaya bir laf atıp tartışmak dışlamaktan fazlasıdır.
      işine gelmeyen her yoruma sen belirleyemezsin, sana mı sorucam tarzı cevaplar vermişsin ama yazdıkların biz okuyalım diye yazılmış. soru bize sorulmuş.
      lütfen bizi ilgilendirmediğini düşündüğün şeyleri bize sorma.

• pekı, saygı duyuyorum.

• haha ((: ya gerçekten şu kelımelere cok guluyorum

bız erkekler olarak da çare bulamadık kı

1|0
    1|0
  • Geçen bir tesettürlü gördüm içinde ki kilodun renginide

0|0
    2|0
  • hıı neden sjsj

0|0
    1|0
  • Doğru diyorsunuz kendine verdiği zarardan fazlasını islama veriyo, bakan bumu kapalı böylemi müslüman diyo, fırsat veriyo din düşmanlarına, ya tam kapan ya hiç kapanma

1|0
    1|0
    • ben bu kişilerle aynı grupta lanse edılmek ıstemıyorum.. zoruma giden sey bu.

• Bende onu demek istiyorum, öylesiler yüzünden hakkıyla kapanan kapanmanın hakkını verenlerde zan altında kalıyo, zararı bir kendine değil bu yüzden sizlerede yanlış düşünülüyor, bizim millette fırsatçı zaten, şuurlu müslüman azaldı malesef

• aynen oyle oluyor..

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de nefret ediyorum.

1|0
    1|0
  • Neden gızlıden soruyorsun? =)

0|1
    2|0
    • keyfim sızı bukadar ılgılendırıyormu aceba?

• hakkına uygun kapalı ısenız o resmı kaldırmanız lazım

• Mılletın keyfıde sizi ilgilendirmez o zaman

• Isteyen istedigini istedigi sekilde giyinsin. Hassas olanlar once kendini duzeltsin ve duzgun tutsun. Bir isin dogrusunu yapiyorsan yaptigin isle ornek olmalisin. Yapamayanlari dislayarak ya da saldirarak biseyi duzeltemezsin. Isteyen soyunsun isteyen kapansin.

0|0
    0|0
    • kardesım saldırmak meselesı degıl bu.. bıze de yapmadıgımız bırsey ıcın saldırılıyor bu ınsanlar yuzunden hakaret yıyoruz haketmedıgımız halde.. bır de bu yonden dusununuz..

• Kimsenin kimseyi karaladığı yok buna hakkı da yok sen elinden geldiğince islamın gereklerini yerine getir diğerlerinin yaptığını umursama ona bakıcak olursak ohooo herkes birbinini karalıyo

2|0
    0|0
  • Senin burada ne işin var

1|0
    0|0
Yükleniyor...