Ben bu parayı napayım şimdi?

Arkadaşlar merhaba. Çalıştığım yerde bu sabah depo kapısı önünde 5 TL bir para buldum. Depo çalışanlarına sordum orayı geçiş olarak kullanan herkese sordum. Kimse para düşürmemiş. Bir tane abimiz onu Hamza' ya ver dedi. Hamza dedikleri kişi depoda çalışıyor işi de ağır, akli dengesi pek yerinde değil. Bu hareket onun gücüne gider mi? İyilik yapalım derken canı acımasın. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek ısmarla o zaman o parayla hamzaya hem incilmez mutlu olur ya da ne bileyim farklı şekilde bir şeyler al ona mutlu et senin gibi güzel insanlar var oldukça ülkemiz güzel kalacak helal olsun

1|0
    0|0
    • :) Hallettim. Cafe sahibine verdim parayı. Hamza ya tost çay yap bununla ama ona söyleme bu durumu dedim. Buraya yazdım bu soruyu ama yorumlara bakıldığı zaman iyilik yapmak ya da yapmaya çalışmak bile küçümseniyor. Nasıl böyle oldu bu insanlar. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

• Ben teşekkür ederim ki halen senin gibilerin var olduğunu gösterdin bizlere ALLAHTA her daim karşına doğru güzel insanlar çıkarsın tekrardan helal olsun sana kimin ne dediği değil senin ne yaptigin onemli buda zaten çok kisiye ders olur o dersi almasini bilene

• Çok teşekkür ederim. Ağzına sağlık. Sizin de gönlünüzden geçen ne varsa olması dileğiyle.

En İyi Kız Görüşü

• Senin ben kalbini öperim. Öyle düşünüyorsan gidip kek alıp mahallelerde oynayan küçük çocuklara yedirebilirsin, ben öyle yapıyorum

1|1
    0|0
    • Yorumun için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 19

• Görebılecegı yerde yere felan at o bulmuş gibi olsun

2|0
    0|0
  • bir kola al icin topluca.

0|0
    0|0
  • 5 bin anladım :D

0|0
    0|0
  • Bence gücüne gider 5 TL lik buğday alsan kuşların yiyebileceği bir yere güzel bir şekilde koysan of süper olurdu :)

0|0
    0|0
  • camiye bağışla.

0|0
    2|0
  • aklı dengesi yerinde degilse dayak yersin bak :D

0|0
    0|0
  • Yırt

0|0
    0|0
  • ya 5 tl bulmuşsun. görende sanar 100 tl. at cebe gitsin yok atamam diyorsan at yere gitsin. kimse 5 tl ye de tenezzül etmez. :D

0|0
    0|0
  • Komik.

0|0
    1|0
  • iyi misin kızım sen atsana cebe neyi düşünüyorsun hey allahım ya

0|0
    3|0
  • Bence hamzay para verme onunla çikolata alıp ver.

0|0
    0|0
  • onun görebileceği biryere bırak, kendisi görüp alsın

0|0
    0|0
  • Onu diyen kişiye ver o versin

0|0
    0|0
  • Hemen bana yollamalısın kargo ile Asdf Ne yapıcaksın 5 lira git simit ayran al :D

0|0
    0|0
  • Drumu ktüyse ver

0|0
    0|0
  • Marketlerde sadaka kutusu var oraya koy

0|0
    0|0
  • 100 tl bulunca bile almıyorum at yere çocugun da kalbini kırma

0|0
    0|0
  • ben olsam gider ya

0|0
    0|0
  • hamzaya ver ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah sizin gibi iyi insanlarn yolunu hep açık etsin... Varmıydı böyle düşünceli insanlar.. Allaha emanet

0|0
    0|0
  • Hamza paranı düşürmüşsün falan desen

1|0
    0|0
  • ortak yiyecek içecek al gitsin.

0|0
    0|0
  • bence o paraya cikolata vs alip cocuklara da dagitabilirsin

0|0
    0|0
  • Yiyecek bisey al calisanlar olarak hepbirlikte yiyin