Siz sevilesi bir insan mısınız?

Daha önce annem ve yakın bir arkadaşım sevilesi bir insan olmadığımı söylemiş, ardından pişman olup özür dilemişlerdi. Biraz önce yakın bir arkadaşım beni sevmediğini açık ve net bir şekilde yüzüme söyledi. Ben sevilesi olmayanlardanım galiba.. Siz? Sevilesi bir insan mısınız?

0|0
20|47

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde gideriz... kiminin zoruna... kiminin hoşuna :D :D
    Olabilir bilmiyorum insanlara bağlı bu. Kargaya yavrusu şahan görünür bilirsin :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O ne biçim arkadaş yahu. Bence herkesin sevilecek bir yanı vardır, önemli olan sana uygun birini bulabilmen. Atıyorum ben Ayşe'nin hâl ve hareketlerini beğenirim, kafa yapımız uyuşur ama sen o kızla hiç anlaşamazsın, ısınamazsın ve o kişinin sevilesi biri olmadığını düşünürsün. Sen de sanırım kafa yapının uyuşacağı birine denk gelmedin veya benim gibi çok huysuz birisin😁

1|0
    0|0
    • *yorumunda okdum dobra birisiysen pek sevilmezsin, ben de açıksözlüyümdür ve herkes kaldıramaz. İki yüzlü olmaktan iyidir boşver...

Erkekler Ne Diyor 46

• Bazıları sevgi dolu yaşar, bazıları sevgi olup yaşar. Bunu en iyi çocukça sevgi dolu yaşayıp sevilip öpülüp değer gören çocukken sevginin hakikatine yönelen bilir.
    İlk adım korkuları, kötüyü görmektir. Onu çözümlemek ve sevgiye dönüştürmektir. Bu süreçte olgunlaşana dek sevilmeyen biri olursunuz.

0|0
    0|0
  • Öyle düşünme. Neden sevilemeyen biri olasın ki. 1-2 defa böyle oldu diye hep böyle olacak diye birşey yok. Dünyada milyarlarca insan var. 2-3 kişinin dediğine bakarak böyle düşünmemelisin. Herkes kimi tarafından sevilir kimi tarafından sevilmez. Sevilesi insan olmak karşıdaki kişiye göre değişir. Kimisine göre çok, kimisine göre az, kimisine göre hiç. Sırf telefonunu 1 gün ödünç vermedi diye sevilmeyen olarak gören insanlar bile var şu hayatta. Sen takma kafana bunları. :)

0|0
    0|0
  • Ben sevilecek bir insan değilim çünkü insanlara hatalarını ve doğruları söylerim benden nefret ederler bir daha konuşmazlar :D

1|0
    0|0
  • Yok be hiç değilim valla, zaten aka boka gülmeyip dogrulari da konuştuğum için pek sevilmem

0|0
    0|0
  • fazlasıyla

0|0
    0|0
  • bilmem
    bazen sevilesi bazen sevilmeyesi
    aslında bu durum insanin elinde sanırım

0|0
    0|0
  • Ooo hemde nasil bir gorsen yoldan cevirir yanaklarimi falan seversin ☺☺☺😉

Saka bir yana 3 kisi soyledi diye takilma bence seni seven kisiler vardir elbet arkadaslar kuzenler sevgili vs

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Allah c. c sevsin beni onun sevdiğini kul da sever..

0|0
    1|0
  • öyleyim sanırım

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • kıymetimi bilene on numara sevilesi on numara sevecen ve samimi kıymetimi bilmeyenden uzak durmaya programlı

0|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    0|0
  • beni sevmenize gerek yok cunku ben size inanmam

0|0
    0|0
  • Şahsen bugüne kadar kimse tarafından dışlanmadım Her ortama ayak uydururum kastettiğin buysa evet dostum seviyorlar beni :)

0|0
    0|0
  • öleyimdirrr

0|0
    0|0
  • Sorun onlarda sende değil.
    Sevenimde var sevmeyenimde sevmeyenleri pek iplemem sende öyle yap.

0|0
    0|0
  • Kimin seveceğine bağlı :D

1|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Valla sevilesimiyim sevilesi değilmiyim bilmiyorum ama ben buyum sevende böyle sever sevmeyende böyle sevmez

0|0
    0|0
  • değilim herhalde

0|0
    0|0
  • Oğlum ben çok tatlı birisiyim aslında😇😇

0|0
    0|0
  • Öyleyimdir :D

0|0
    0|0
  • ben bile sevmiyorum kendimi

1|0
    0|0
  • Değilim herhalde olsaydım bir sevenimiz olurdu...

0|0
    0|0
  • bence ben sewilesiyim ya :)

0|0
    0|0
  • öyle sayıluır

0|0
    0|0
  • Zor ya. Hiç sevilesi değilim.

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 19

• Evet. Ailem ve arkadaşlarım beni seviyor. Bende kendimi seviyorum :)

0|1
    0|1
  • Bence öyle ☺

0|0
    0|0
  • Arada kaldım sanki ben

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum -_-

0|0
    0|0
  • Bilmem ki.. Ben onların yerinde olsam kendimi sevmezdim

0|0
    0|0
  • Seni sevmiyorsa nasıl en yakın arkadşın oluyo

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle oldugumu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • hayır değilimdir gerekte yok

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hemde çoook sevilesi :)

0|0
    0|0
  • Sevilesi insan olsaydık kalbimiz bukadar kırık olmazdı

1|0
    0|0
  • Seçilirim bayılırlar 😜😜😄😄

0|0
    0|0
  • Sen kendini seversen kimsenin seni sevip sevmedigini umursamazsin kendimizi sevelim

0|0
    0|0
  • Ayy annem gel ben seni severim üzülme 😞

0|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    0|0
  • Sevilesi bir insanim tabiki

0|0
    0|0
  • Beni sevmeyen ölsün :P :D

0|0
    0|0
  • Sen=ben

0|0
    0|0
  • kesinlikle :D kafa dengi biriyim sevgilim dıında kimseye trip atmam aynı zamanda sevgilimle de şakalaşırız :D seviliyorum ya :D

0|0
    0|0
  • Bencilsindir ya da kizdiriyosundur onlari

0|0
    0|0
    • Kendi halimde bir insanım bencil değilim ama gerçekleri söylerim belki o yüzden sevilmiyorumdur

• Her yerde söylemem ki. Sadece.. İnan ki sadecesini bende bilmiyorum. Niye sevilmiyorum sorusuna verecek bir cevabım yok.

• Aldırma :) ben sevdim seni iyisin

Yükleniyor...