Neden burası... Evet soru açık neden burası?

Benım için merak uyandırıcı kişilerin fikirlerine deger veriyorum ks üyesi olarak benimde düşüncelerimi merak ettiklerini düşünüyorum :))

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• senin gibi düşünerek burada oldum hep
    ama çok az insan bizim gibi düşünüyor
    amacından sapalı çok oluyor site
    siteyi kötülemek değil amacım herşeyi yöneticilerden bekleyemeyiz
    asıl mahfeden kullanıcılar

0|0
    0|0
    • ewet kesınlıkle;soruyu sorarken önce nabız ölçtüm ciddiyım kım bunlar ne cok şey bılıyorlar :) falan dıye ( merak ) ewet benimde aklımda olan cogu zaman dısarı vurmak ıstememek durumu dogru bır tespıt oldu kendı adıma ama ilk ve son paylasım :) teşekkür...

• Cevaplar yeterince özet olmuş
      Kibar sapıklar gelmişler :)

Erkekler Ne Diyor 20

• Çekemeyenler burada, bilgili olanlar burada

abazalar burada

kezolar yuva yapmış resmen

her şeye rağmen eğlenceli

0|1
    0|0
  • İnsanlarin aslinda gorundukleri gibi olmadigini gormek , onlar nasil davranmam gerektigini ogretiyo bana. bu olumlu tarafi...

İnsanlara aslinda onyargili davranmamiz gerekiyomus yeterince taniyana kadar..
    kendimiz gibi bakmamamiz lazimmis karsimizdakine...

0|0
    0|0
    • teşekkür evet önyargı kişinin en büyük zaflarından biri düzeltmekte kişiye kalmıs birilerinin söylesıyle olacak iş degıl...

• Malesef...
      Zorla itiyolar buna insanlar insanlari

• yanı sonuc itibari ile burada olmak kafa dagıtmama neden oluyor
    birbirinden degerli insanlarda tanıdım:)
    daha ne olsun

0|0
    0|0
  • Çünkü kafa dağıtıyorum,
    Toplumsal dezenformasyonu görebiliyorum
    Dejenere olmuş gençliğin nasıl aksiyonlar içerisinde olduğunu görüyorum,
    Toplumun anti-sempatik kişilik tarzlar üzerine nasıl geldiğini çözümlüyorum.

0|0
    0|0
  • vakit öldürüyorum baska ssebeı yok cunku sorularına cevap verlmıyor ancak cınsellık olunca deger goruluyo :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum kapatıp gidiyorum sürekli sonra boş vaktim olunca tekrar bir hesap açıp 2 makara yapıp kapatıyorum falan döngü böyle yani bir beklentim yok.

0|0
    0|0
  • eglence

0|0
    0|0
  • kader kurbanıyım

0|0
    0|0
  • insanlar su bu der aslinda onlarda sapiktir

0|0
    0|0
  • bir sorun saniyeler içinde yorum alabiliyor. dışardan birisinin görüşünü alabiliyorsun veya farklı farklı deneyimler elde edebiliyorsun. bu yüzden burası :)

0|0
    0|0
  • Bir yerde gördüm sonra geldim, hırs yaptım 9 oldum daha girmiyor idim. Sonra yine bir hırs oldu şimdi geçen gün 4. Soruyu soramadım diye.

0|0
    0|0
  • çok haklısın

0|0
    0|0
  • Tanıdığım hiç kimsenin burada olmaması beni daha özgür hissettiriyor..

0|0
    0|0
    • ilginç demek el altı ugraslar favorınız:)))

• El altı bir uğraşım yok burada bilen bilir. Ama face imde ya da diğer sosyal medya hesaplarımda akraba eş dosttan iş arkadaşım ve müdürüme kadar herkes var. Bişeye sinirlenip ağız dolusu sövemek geliyor içinden ama tutuyorsun kendi :)

• Sen varsın... Tek sebebim bu...

0|0
    0|0
  • Canım istedigi icin

0|0
    0|0
  • Csn sıkıntısı bea ablacım güzel vakit öldürüyor burası Günaydın bu arada nasılsın ☺

0|0
    0|0
  • Bu tarz baska bir platform yok :)

0|0
    0|0
  • Belki karı kız düşer diye şeyttiriyom :) 😜

0|0
    0|0
    • ciddi olmadıgınızı hissediyorum :))

• anladık 1 km öteden anlasılıyor yorma kendını:)

• sen şimdi bana 1 km kadar yakın mısın :)
      çay içmeye gidek mi :D

• Mutlaka hrrkesin farkli gorusu vardir

0|0
    0|0
  • Önce bir soruyu araştırırken rastladım herkes gibi :) sonra baktım ki ciddi bir bilgi kirliliği var ve deneyimi olmayan çok görüş var yalan yanlış. Bu sebeple doğru bilgiyi net olarak vermeye çalışıyorum. Arada geyiğe sardığımız elbette var :) Tabi ki edindiğim dostluklar da yadsınamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...