Barışın olduğuna inanıyor musunuz?

anketten umarım beklediğim sonuç çıkar. kızların daha önemli gibi bu oylamada

• Barış olmalı
    62% (8)50% (5)57% (13)Oy Ver
  • Barışa inanmıyorum
    31% (4)40% (4)35% (8)Oy Ver
  • kararsızım
    7% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • ülkem için tehlikeli
    0% (0)10% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Baris olup olmamasinda kararsızım çünkü baris isteyen ülkelerin hepsinde birbirine karsi fesatlik var buda iyi bir sonuc vermez. Yani kisaca yuzumuze gülüp te arkamizda is çevirenler e bn barisci ulke demem bir bakmissin iyi bir bakmissin kotu

0|1
    0|0
    • ama barışçıl yaşayan ülkeler yüzyıllardır savaşıp çözüm bulamamış bu ülke sxavaşarak nasıl çözüm arayacak...

• Tabiki durduk yere savaş cikarmak haddimize degil ama velakin baristan bahsedipte uygulamayan bir devlete bn barışçıl bir sekilde bakmam hepsini bir tutmamak gerekir

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Barışın tarafları kimler? Kürt halkı mı Pkk mı Hdp mi? Onuda belirtmelisin.
    Ancak ben yine yazayım. Kürtlerle kimse savaş içinde değil. Devletimizin düşmanı. Pkk ve onun terörist tedarikçisi Hdp'dir. Bir devlet itle köpekle barış yapmaz. Devlet ancak devletlerle barış yapar. Devletimiz şartlarını söyler Pkk ve yandaşlarıda kabul edip asimile olur ya da yaşananlara ve yaşanacaklara hazır olur.

0|0
    0|0
    • türk tarafı da dahil. kürtler istiyor ben türküm ama olmasından yanayım...

• sen beni tanımadan öyle boş boş konuşuyrsun. o kadar ahmaksın ki beni hdp li pkl lı olarak yargılayabiliyorsun. şunu hiç düşünmüyorsun ula bu adam tarafsız da olabilir.. neyse bu son yazım sana karşı kardaş.. istediğini yazabilirsin

• @mert35-35 Eyvallah.. Biz bu memlekette chpli olup hdp için göbek atanları gördük. Ne olduğun mühim değil, ben sadece hıyanet içinde olana sözümü söyler, haddini bildiririm. Bence de son yazın olsun.
      Milleti olmayanlar için Milliyetçilik faşistliktir.

• barış imkansız. bence ıraktaki türkmenlerler doğudaki kürtleri takas edelim herkesin gönlü olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...