Dünya'yı nasıl daha yaşanılır bir hale getirebiliriz?

O kadar çok şey var ki bununla ilgili yazılacak. Herşeye kişiden başlamamız gerek önce. Yeni doğan bebeklerden. Ama şu an bile küçücük birşey ile Dünya kendimize ve çevremize daha yaşanılır bir yer olabilir. Siz ne yaparsınız bunun için elinizde bir fırsat olsa?

Güncellemeler:
Ne karamsar bir toplum haline gelmisiz.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan ilk önce kendini sonra ailesini güzelleştirmeli. Dünyayı şu devirde kimse değiştiremez

0|0
    0|1
    • Söylediğin ilk adım zaten. Herkes kendini ve çevresini değiştirse yapamaz mı bunu insanoğlu?

• Ütopyalar bugünler için var arkadaşım. Bir yerinden başlamak gerek.

• İyi sen başla kardeş eğer ki bir gün Bu terör açlık aids gibi avrupailerin ürettiği salgın hastalıklar biter de bu hiç bitmeyecekmiş gibi olan düzensiz dünya da aç yatmayan insan kalır ise şayet seni ayakta alkışlarım. Ütopyan da bana da yer aç. Daha 2 milyon Suriyeli geldi tantana başladı bomba patladı keşke almasaydıklar falan şurada anana sövse biri cinnet geçirirsin ne güzelleşmesi ne ütopyası?

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünyanın sermayesini elinde bulunduran bir azınlık var ve böyle bir ortamda şahsi iyi kalpliliğin fayda edeceğini düşünmüyorum. İyi kapitalist-kötü kapitalistlikle olmaz.. Bu kokuşmuş koşulların düzelmesi lazım.

0|1
    0|1
  • Çok şey söylenebilir gerçekten siyasi açıdanda değiştirilmesi gerekenler var eğitimle alakalıda şu an hele türkiyede bunları yapmak imkansız.

0|0
    0|0
  • Bundan sonra dünya daha yaşanılır bir hale gelmez boş hayal olur bu

0|0
    0|0
    • Herkes kendi kapısının önünü süpürse, en azından kendi çocuklarımıza, kendi çocuklarımız için yapsak bu iyiliği.

• Sen kendi çocuğunu değiştir, belki o da arkadaşını değiştirir, olamaz mı?

• Olur dersem buyu hayalperestlik olur

Erkekler Ne Diyor 3

• Su an sorun insanlarin cok fazla olmasi. Insanoglu'nun yarisi i itlaf etsek ve uremeyi sinirlandirip ehliyete tabii tutsak sorun olmaz.

Insanlik tarihine bakarsak, su an Dunya gayet yasanabilir durumda, eskiden daha mi iyiydi saniyorsunuz?

0|0
    0|1
  • kapı önünü temizlemekle olmaz o işler apartmanın en üst katındayız doğal olarak cevreye baksan egzost dumanı copler pislik..

0|0
    0|1
  • kitap okuma alışkanlığın varsa bir ara şu kitabı oku www.kaynakyayinlari.com/mehdi-mesih-p363920.html

0|0
    0|1
    • Böyle saçma kitaplar okumuyorum. Kitap okuma alışkanlığımı sorarsan, senin hayatında eline kapağına bakmak için aldığın kitap sayısının kat kat fazlasını okumuşluğum var.

• hakaret etmene gerek yoktu, ayrıca bu kitap sandığın gibi bir kitap da değil

• Ortada bir hakaret yok ama öyle algıladıysan özür dilerim.

Yükleniyor...