Hayata daha pozitif bakmak için?

Evet artık kabullendik. Çocuk değiliz. Ama büyümek gerçekten zormuş eskiden kahkahalarla boğulduğun şeylere artık gülememek zormuş.. Durduk yere dalıp gitmek bu ömür nasıl geçecek diye düşünmek zormuş..
Hayatı anlamaya çalışmak. İnsanları tanıdıkça yalnızlığı sevmek ve en önemlisi yıllardır bas bas bağıran hüzün dolu yazıları okuyup daha şimdi anlamını kavrayabilmek zormuş.. Peki bunlar zor diye ne yapmalı? Yaşamaktan mı vazgeçmeli?
Hayır, hayır bir yerlerde mutluluk var evet.. Hayata ne kadar farklı pencereden baksam da artık mutluluk var biliyorum..
Peki sizce yetişkin birinin (daha doğrusu büyüyüp olgunlaştığının farkına yeni varan birinin) ne yapması gerek?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece kendi olmasi gerek çevresindekilerin etkisi altında kalmamasi gerek. Hayat zorluklar sinavlar imtihanlarla doludur bu yüzden olgun olan kişi bilgilenmesi ve sabir nedir bilmesi gerek. Herşeyden bir hayir olduğunu anlamasi gerek. İnsanlari tüm mutsuzluğa rağmen mutlu etmesini bilmesi gerek. Güçlü olmasi gerektiğini anlamasi gerek. İste ozaman birisi hayata pozitif bakabilir.

1|0
    0|0
    • Evet.. Ben kendimi güçsüz hissediyorum ama güçlenme zamanım gelmiş demekki.. Teşekkürler cevap için

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• her yaşın kendine göre zorlukları vardır. Şimdi çocukluktan çıktın. Artık genç bir birey olduğunu anladın. 30lu yaşlara gelince yetişkin bir birey olduğunu anlayacaksın. heralde 45-50 de orta yaşlı, 60 ve üstünde de yaşlı olduğumuzu anlayacağız.

1|0
    0|0
  • Kuran-ı Kerim kitabımızın türkçe mealini oku veya dinle. Sorularının cevaplarını bulacaksın Allahın izniyle

1|0
    0|0
    • Kuran-ı Kerimi hep oluyoruz ama boş vr anlamadan. Çok haklısın mealini okuyacağım inşalah teşekkür ederim

• Ben teşekkür ederim arkadaşım

• Her sabah kalkarken gülerek ve isteyerek kalkın ve tebessüm yüzünüzden eksik olmasın dahaçok mutlu olacaksınız

1|0
    0|0
    • Zaten öyle biriydim daha birkaç ay öncesine kadar. Çevremde polyanna olarak tanınırdm. Zaten artık o halim gittiği için endişeleniyorm

• Bu senin elinde gene polyana olabilirsin hayat kısa mutlu ol yıllar çabuk geciyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Biri bulsa cok iyi olacak aynı durumdayız😣

0|0
    0|0
  • mutluluk seni bulmaz sen onu bulacaksın.

1|0
    0|0
  • Her şeyi fazla takmamak yeterli

1|0
    0|0
Yükleniyor...