Evli hocamdan hoşlanıyorum ne yapmalıyım?

Ben ondan hoşlanıyorum ve fotograflarıma bakması için (ondan yakınlık görmeseydim bunu yapmazdım) 22 kasım 2015 günü bir bahaneyle ona flaş bellegimi verdim taraması için ve daha sonra her hafta sordum baktınızmı dedim hayır dedi en sonunda flaşımı istedim geçen hafta bu aradı bulamadı daha sonra gel dedi
Dün gittim flaşımı istemeye döndü bana
Flaşı kaybettim dedi
İstersen sana başka flaş vereyim dedi önemli olan flaş degil önemli olan fotograflarım dedim

İnanamıyorum ya düzenli temiz tertipli adam küçücük bir flaşa nasıl sahip çıkamaz
Hiç bana inandırıcı gelmedi
(adam bilgisayar hocası)

(Flaşın içinde açık saçık selfiler yok, normal düzgün selfiler var ve genelinde tekim yaklaşık 300 adet)

Size inandırıcı geliyormu?

Güncellemeler:
ögretmenimi sevmiyorum
flaşı kaybettigi için sinir oluyorum sadece benüm düşündügüm tek şey giden selfiler zaten adama baba kız gibiyiz dedim
şimdi ne yapıcam

0|0
22|48

En İyi Erkek Görüşü

• Düzgün birisiyse, sana ders olsun diye flashı geri vermeyerek kırılıp çöpe atmış olabilir. Adam senin gibi biriyle yakınlaşıp başına belamı alsın. Elaleme rezil olmak var, kariyerinden olmak var, var oğlu var. Hocasına iş atan birinden uzak olmak lazım.

0|0
    0|0
    • İnşallah flaş çöpe gitmiştir ben yalnızca 300 selfiyi düşünüyorum

• Takma kafana artık. Ben şimdi işime dönüyorum. Hadi sana hayırlı günler :)

• Gizliden çıkıcam bana mesaj atarmısın? :)

Erkekler Ne Diyor 47

• Grup takılın

0|0
    2|0
  • Ver kurtul.

1|0
    1|0
  • ver gitsin yaa

0|0
    1|0
  • Sjsjsj sanki adamın amacı fotolar olsa onları usb den pc ye aktaramıcak ölemi bide pc hocası 😄
    Simdi bu duruumuda bir yakınlık hareketi olarak algılayıp bu salakca davranışlarına devam edersin artık.

1|0
    0|0
  • sen bu sevdadan vazgeç , flaşa sahıp çıkamayan sana hıc sahıp cıkamaz

2|0
    0|0
    • hoşlantım yerini sinire bıraktı

• flaşı kaybeden adam bana sahip çıkamaz

• bu kararlılığın güzel , geçmiş olsun

• Sanki hangi devirdeyiz abi. Belliki kaybetmiş. niyeti fotolari almak olsa kopyalamak kac dk?

2|0
    0|0
    • Helal 👏🏻😄

• Bakaninkine bakarlar güzel kardesim aklinda bulunsun.. Davul bile dengi dengine.

• şimdi ne yapıcam bu adama karşı ona baba - kız gibiyiz dedim yüzünü görsem küfür edicem

• hocan bence flaşı popona sokmuş çünkü gizli güzel kardeşim.. lan kızım ne işin var elin evli adamıyla bu kadarmı çaresizsin lan.. evli adamla takılmak demek no ilişki yes seks demek.. ee öyleyse bul bir hıdır yardır git, ne uğraşacan elin evlisiyle allasen.. ara beni bebiş, öperz.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle "yalan".. resimlerin yarin obur gun orda burada cikarsa sasirma

1|0
    0|0
    • Adam neden böyle birşey yapsın

• Parasini bosver emanete sahip cikamamis.. sen daha fazla aci cekmeden unutmaya calis, ogretmenle arana mesafe koy

• Zaten baba kız gibiyiz dedim ona
      Aptal aptal sırıttı sorunlu

• kaybetmiştir hacı.

0|0
    0|0
  • Adam niye vermemezlik yapsinki çok mu zor USB yı kopyalayamamak? Muhtemelen kaybetmiştir, ya da koruma iç gudusuyle yaklaşıyordur sana bu fotolar güzel bir başkası hiç görmesin diye ama bu bence benim fesat dusincem :))

0|0
    0|0
    • İnşallah koruma içgudusu

• Dua et adamın karısı görmesin flashı, adam indiregandi yaptığına pişman olur. Hem merak etme kızlar her zaman bir tik ustte ozel hayatın gizliliği konusunda. Yanı seni mağdur eden bir durumda polise başvuruyorsun ortalık duman dik durmasını bileceen ağlama bence lüzumsuz. Neden bol olsun popona gore takılan derd etme ama ders et kendine , 300 foto ne dimak evlat adam hangi birine baksın bir, ikincisi adam evli eşi gorse nolcek? Neyse hayırlısı olsun DA bencil olmayal lütfen (peace)

• olabilir bence sen duygularını karıştırıyorsun sorun senin fotoğrafların olsa bir yere kaydeder yine flaşını verir sana yenisini alırım demez bence kaybetmiştir sen kendin beyninde kuruyorsun üstelik evli biri senden hoşlansa sana söyler yakınık gösterir bence sen duygularını karıştırıyorsun vaz geç derim bu sevdadan çünkü üzülebilirsin yol yakınken başka birini bul

0|0
    0|0
  • Uzak dur

0|0
    0|0
  • Bisi yapma

0|0
    0|0
  • bence gerçekten kaybetmiştir. Fotoğraflar için flasha el koyması hiç mantıklı değil. Kopyalar bir yere durur orada ve flashı sana geri iade eder.

0|0
    0|0
    • Nasıl kaybetti sence?

• Siz hiç kaybetmedinizmi?

• çok kaybettim. ancak ben usb belleğin içinde özel veya gizli kalması gereken şeyleri tutmam.

• Adamın düzenini bozma kötü kız seni.

2|0
    0|0
  • Küçük boyuttaki objelerin kaybolma ihtimali yüksektir. Bence kaybetmiştir.

0|0
    0|0
    • inşallah küçük objeyi kimse bulmaz

• Inandirici geliyor.

0|0
    0|0
  • Gelir bilgisayarıcı ise evi karman çormandır heleki usblerle disklerle vs.

0|0
    0|0
    • Bilgisayar hocası işte ve kafası dolu çok unutkan

• senin flashı gerçekten kaybetmiş. vermek istese fotoğrafları kopyalayıp yine verirdi. adamın günahına girme

0|0
    0|0
  • Soyle ona

0|0
    0|0
  • İnsan okuyacak bunu acıyın bize be

0|0
    0|0
  • Valla bu kadınlardan korkulur abi
    Yuva dağıtma cabasında baksana ya

0|0
    0|0
    • Böylesini yapıp atan Adama da subyanci sapık diyorlar sonra

• Adam foto'ları istese kopyalar flasını sana geri verir. Neden kaybettim desin ki?

0|0
    0|0
    • onun kafasında dönen tilkileri bir bilsem olan benim fotolara oldu

• inandırıcı gelmıyor

0|0
    0|0
    • Neden gelmiyor?

• En mantıklı konuşan sensin

• Tesekkurler dsunduklermi soyledim

• ufacık şey kaybolabilir adamın işi çoktur

0|0
    0|0
    • evet baya yogun ben ne yapıcam

• tamam hatıralar belki önemlidir ama kaybolduysa yapacak bir şey yok yeniden çekeceksin

• Erkek adam ne diyoda odu altında bir belirtme aramayın. Kaybetmişsse kaybetmiştir efendim :)

0|0
    0|0
    • Bekar olsa ara diyorsun yani

• Hoşlanıyorun yazmıssınız soruda yanlıs mı gordum

• O zaman hoşlanıyordum artık hoşlanmıyorum resmen flaşı kaybettim dedi ya bide yeni flaş veririm dedi ben parasındamıyım önemli olan fotograflar

• evet inandirici, gozu o fotograflarda olsaydi bir yere kopyalar flash bellegi verirdi sana

0|0
    0|0
    • Sen olsaydın kaybedermiydin? Sana emanet edilen bişeyi

• her insan her seyi kaybedebilir, adam cope attim dememis kaybettim demis

• çekmesine koysa kaybolmaz bu yırtık cebinemi attı ya da aramaya tenezzülmü etmedi
      Benim 5 yıl önce aldıgım kart okuyucum hala duruyor hemde çöp gibi olan odamda

• Ya arkadaş fotoğraflarını alıcak olsa neden senin flashina el koysun flash kıtlığı mi var? Kopyalar başka flasha

0|0
    0|0
    • adam çok unutkan onuda unutur

• evet geliyor

0|0
    0|0
  • hoşlanma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 22

• çıplak fotoların olsa hadi diyelim ki aldı vermiyor ama şöyle düşün içinde normal fotoların var adam niye geri vermesin. belli ki kaybetmiş. istese koca bilgisayar öğretmeni kopyalar başka yere. belki de sen akıllan da onun sana karşı hisleri olmadğını anla diye yapmış olabilir. yani şair burada demek istiyor ki " evladım ben evli bir adamım, sende gençsin, anlıyorum lakin o kaynayan kanını tüpün üstünden kaldır ve uzak dur, çnkü bu iş olmaz". sende hislerine sahip çkmalısın bence. adam evli yani bunun başka izahı yok.

1|0
    0|0
    • bunu flaşı kaybederekmi diyor başka türlü diyemez yani
      sana saçma gelmedimi

• Tamam işte adam kaybetmiş yani bunun başka izahı yok.

• haklısın

• valla canım umrunda bile olmamış adamın resmen kaybetmiş. sen yanlış anlıyorsun.

1|1
    0|0
    • insan bir arar degilmi ama yok

• yerlerde bir metre saç :)))
      canımcım neden yalan söyleme gereği duysun ben ona anlam veremedim açıkçası. hani hoşlanıyor desem, fotoğraflarını pc ye falan kopyalayıp geri iade edebilirdi. yani bu bana anlamsız geldi, bu yüzden kaybettiğini düşünüyorum ben.

• Bilgisayarına çaktırmadan baktım masaüstünde bir sürü klasör vardı hepsi okulla ilgili belki işine riske atmak istemiyordur ama ona çok sinirliyim

• yaşına seviyene göre takılmayı öğretmiş sana.. verir misin fotoğraflı flaşı al öyle patlar planın işte :D hahaha oh olsun beter ol.

1|0
    0|0
  • Kez banligin dibine vurmussun resmen

0|0
    0|0
  • lisede bende edebiyat hocama takmıştım ama oda bana takıktı. Ama sonra olmaz dddedim Allahtan o yıl mezundum

1|0
    0|0
  • Olabilir insanlık hali senin ilgini çektiği için sana öyle geliyordur belki 😉

1|0
    0|0
    • flaş birinin eline geçerse ne yapıcam

• Ya odasında ya da evde kaybetti bu dangalaak :) :)
      Sagol ya bana iyi geldin :) :)

• Önemli değil yardımcı olabildiysem :)

• Adam napsin senin fotoğraflarını. Gerçekten kaybetmiştir. Bende bilgisayar okudum lisede bizim şef birde yardımcısı hep flash kaybediyordu :D Onlarda bilgisayar öğretmeni :D Boşuna heveslenme canım ya oyle bir şey yok. :D Adamın kafası dolu demekki koyduğu yeri hatırlamıyor :D

0|0
    0|0
    • ya güzelim bu flaş 16gb içinde 300 adet selfiler var ya biri bulursa? :(

• Açık saçık fotoğraf yok nasılsa.

• Yok ama adına hesaplar açılır dediler şimdi ne yapıcam ben ya adam arasa bulur aslında

• Bir de napmalıyım diye soruyor lan utanmadan.

0|0
    0|0
  • Kaybetmiştir. Kaybetmeseydi ve içine baksaydı
    sana bir yakınlığı varsa flası kopyalar sana verir ve flört ederdi
    sana bir yakınlığı yoksa kaybettiğini sert, uyarıcı tarzda ya da umursamaz bir şekilde söylerdi. içine baktıktan sonra kaybetseydi yine aynısını yapardı :D ama evde kaybettiyse ve karısı bulursa ben asıl karısının tepkisini merak ediyorum :D

0|0
    0|0
    • ay hiç deme bunu lütfen aklıma geldikçe kendime kızıyorum

• gayet inandırıcı ve hayatın normal seyrine uygun geliyor. bence sen hafiften kırmışsın.

0|0
    0|0
    • flaş birinin eline geçerse?

• Bunu baglamadım yanlış anladın zaten bu flaş kaybetmesinden sonra sogudum ondan daha önce yaşanılan bir kaç şey oldu

• haa.. bilemem. ama hiç zannetmiyorum. alımlıysan gözü kaymış olabilir en fazla.

• Ne demek evli hocamdan hoşlaniyorum !

0|0
    0|0
  • Sadece kendi fotoğrafların mı var? Eğer öyleyse neden bunu verme gereği duydun?

0|0
    0|0
    • baksın diye ama hayatta yaptıgım en büyük hatam oldu

• evinde bir sürü flaş vardır adamın bilgisayar hocası diyorsun sonuçta karışmıştır diğerleriyle belki. Bulamamıştır seninkini. Ama sen dua et karısı falan bulmasın

• Bulsa ne olacak ben evinemi götür dedim masasına koymuştu verdigimde

• Ya yapmayin böyle seyler gerçekten mide bulandirici amacina ulasmissin amacin bu degil miydi zaten? Pfff

0|0
    0|0
    • amacım flaşı geri almaktı

• ne hali varsa görsün umarım flaşım bir çöplügün içindedir

• Bilemycem artik sende baskalarnun hayatina saygi duymayi ogren

• Annene bunları anlatta seni bir temiz dövsün gizli

1|0
    0|0
  • Şizofren

0|0
    0|0
  • Kaybetmiş işte altında bişeyler arama

0|0
    0|0
  • hocan sana aşık.

0|0
    0|0
  • Gayet inandırıcı. Küçük şeyler kolay kaybolur

0|0
    0|0
  • Yanii kaybetmiş olabilir

0|0
    0|0
  • İyide başka flash ada atabilir kaybetmiştir ne olacak..

0|0
    0|0
    • İnşallah odasında kaybeder

• Psikoloğa git deki; evli öğretmenime aşık oldum, fotoğraflarımın olduğu bir flash'ı adama verdim. Adam flash'ı kaybetti. Gece boyu ağladım. Adam umrumda değil önemli olan fotoğraflarım.

• Flaşını verdigin biri senin flaşını kaybetse sen göbekmi atardın?

• bende zamanında hoşlandım ama acılmadım platonik kaldı 2012 yılında

1|0
    0|0
  • Gitti mi şimdi 300 selfie :/ kan çıkar

1|0
    0|0
    • başka flaş aldım yerinde duruyor

Yükleniyor...