Sigara içenler açık havadada içmesinler dimi?

yahu adam önümden gidiyor üflüyor rüzgarla bana geliyor dumanı ve sigara dumanından acayip rahatsız olurum bence sigara içen her insan tedavi edilmeli bikaç kere içtim ne zevk verdiği var ne bişey canım bir kız arkadaşım vardı elde güzel havalı duruyo diye içiyorum diyodu mal mı ne? geçen günde kuzenlerle bara gittik güzelce sohbet ediyoruz biri durun bir sigara içicem diye çıkıyor 15 dk yok o gelince öbürü gidiyor yeminle hiç zevk almadım içtiğimdende sohbettende masa hep boştu zaten bir ben vardım çoğu zaman

0|0
11|26

En İyi Erkek Görüşü

• Kendilerine fanus yapsınlar dumanı da boşa gitmez :D

1|0
    1|1
    • Bende yıllardır içip bırakan insanım ama içenin de içmeyenin de halinden anlarım ve bir insanın yaptığı bir şey başka bir insana zarar vermeyecek şekilde olmalı kül taplaları eksi vermeyin eig için de teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 25

• illalah geldi siz yeşilaycılardan yaaa sigara ile bu kadar uğraşacağanıza muhtevasını bilmediğiniz şeyleri yemeyin bunlar için mücadele etseydiniz daha isabetli olurdu foru foku yemeyin siz sigaradan zarar gelmez tedavi olmasın gereken biri var ise o da sizsiniz acil psikologa gitmeniz lazım kapalı alanlarda içilmiyor işte Allahtan belanızı mı istiyorsunuz bizde memnunuz kapalı alanda içilmemesinden şikayetçi değiliz sesinizi kesin oturun oturduğunuz yerde hastamsınız nesiniz işiniz gücünüz yok mu illa mücadele verecekseniz hormonlu ve genetiği gıdalara karşı savaş açın tabii sigara ile uğraşmak günah keçisi ilan etmek kolay iş öteki zor iş

0|2
    1|0
    • ahahaha yediğimizle içtiğimiz bizi etkiler ama sen o dumanı üfüre füre içerken yanıdaki yörendeki herkesi etkiliyorsun bugün banka sırasındaydı biryere gidemedimde adamın külleri hep montuma geldi ayrıca geçmiş yıllarda meraktan kaç kere içmişliğim var öksürükten ve zehir gibi tatan baka bişey vermedi neyine bu kadar bağımlı oluyorsunuz anlamadım hadi esrar içseniz key, f veriyor diycem ama oda yok boku bokuna üttürün mına koyyım

• Hee hee bir miktir git ne fok yiyorsan yeee şeker şey yalnız şunu bil çok yaşaman sen bu akılla 😄

• Senin gibilere tek işi milletin sigarası ile uğraşmaktan başka meşgalesi olmayan kaz kafalılara laf sokmak çok keyifli oluyor ;)

• Kesinlikle kardeşim kesinlikle ne kadar dikkat etsen daha çok üzerine geliyor yüzüne sigara üflüyorlar felan saygısızlık yani çok sinir oluyorum kimseninde kalbini kırmak istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Bunların bir de işi için şehir dışından gelip 2-3 gün evimde kalan bir versiyonu vardı. Gelmiş ciddi ciddi "Ben bu evde olduğum sürece sigara içilmeyecek, çık dışarıda iç" diye gider yaptı. Gecenin ikisinde eşyalarını eline tutuşturup kapının önüne koydum nereye gidersen git diye.

0|0
    0|0
  • Sanane bizim sigaramızdan içmiyorsun diye bizdemi içmeyelim bizde senin yaptığın şeylerden nefret ediyoruz belki olabilir bu yani !!

4|2
    0|0
  • Bence seninle birlikte bir tiryakiyi 2m2 bir odaya kapatmalı ve adama 5 paket sigara vermeli.
    Nedir bu tahammülsüzlük? İçenlerde kapalı ortamda sizin rahatsız edilmeme hakkınıza saygı gösteriyor.
    Sen birşeyi beğenmedin diye herkes sevmemek zorundamı? Ne kadar saçma bir yaradılışın var

0|0
    1|0
  • Niye canim o zaman araçlarda kullanilmasin motorllardan zehirli gaz cikiyor eee evlerde komurle soba da yakilmasin cevreyi hava sahasini kirletiyor '-' sigara disarida yasaklanirsa istisnasiz kan çikar

1|1
    0|0
    • Ah karşimda olsan şöyle nargile dumanini püffür püffür sana üflesem ne keyif verirdi beeee

• Ahaha aynen farz oldu bu dostum 😂 oku bunları hazmet düşüncesiz işşsiz güçsüz boş beleş tayfası hazmet gıcık oldum sana asosyal uyuz

• Kapalı da içme açıkta içme ölelim o zaman?

1|1
    0|0
    • bırak şunları dostum keyfine bak sal dumanı gitsin tutan yok kimseyi gitsin başka yerde yaşasınlar hayret bir şey kapalı alanda içilmiyor işte böylelerine şey buldu istiyor derler...

• Bence sende nefes alma başkasının hakkına giriyorsun yazık ziyan...

1|2
    0|0
  • Hatta sigara bütün yasaklansın

1|0
    0|0
  • kafamıza astronot kavonozu geçirip öyle içelim.

1|0
    0|0
    • mükmmel fikir evinizde çıkarın duvarlar emer o kiri pası

• Acik havada da icmiyeceksek nerde iccez orda yasak burada yasak. Acik hava en musait yer birakin da orda bari rahat rahat zehirleyelim kendimizi.

0|1
    0|0
    • bırak şunları dostum keyfine bak sal dumanı gitsin tutan yok kimseyi gitsin başka yerde yaşasınlar hayret bir şey kapalı alanda içilmiyor işte böylelerine şey buldu istiyor derler...

• Ben de içmiyorum ama açık havada içilmesine karışmak da saçma olur...

2|1
    0|0
    • sonuçta dünyayıda kirletiyorlar hiç yoktan

• Oraya girersek çoğu şeyi yasaklamak gerekir.

• dünyayı mı kirletiyorlar sanki çok temizde nüklleeer santraller dev sanayi kuruluşlarının bacaları araçların eksoz dumanları kirletmiyor ufacık sigara kirletiyor öylemi ne zeka beee fışkıırıyor mübarek

• Sen açık hava da gezme

0|0
    0|0
  • Açık havada da icmiceksek nerde icicez 😒

0|0
    0|0
  • o zaman ınsansız hava sahası ıstıyoruz

0|0
    0|0
  • Ondan sonra annemle pazara gittik iki kilo domates...

0|0
    0|0
  • Iyide nerde icsin bu millet orda içme burada içme ölsünlermi😊

0|0
    0|0
  • duygularıma tercuman oldun.

0|0
    0|0
  • Lan bir sigara luksumuz var ona karismayin

0|0
    0|0
  • dünyanın tapusu sende sanki kapalı alan yetmezmiş gibi bide açık alana karışmayın bari

0|1
    0|0

• Bencede ya :/ benim evde kimse içeride sigara içmez mesela

0|0
    1|0
  • Aynen aynen

0|0
    0|0
  • Haklısın bende senin gibiyim

0|0
    0|0
  • biz zevk alıyoruz ama :D pöfürrr pöfürrrr :D

0|0
    0|0
  • Sen de açık havada nefes alma. Malum oksijeni tüketip karbondioksit salımı yapıyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kendıne saygı duyulmasını beklıyorsan, o ınsanlara da saygı duymalısın. ıcenın yanından uzaklasırsın ya da o uzaklasır olur bıter memleket meselesı halıne getirmeye gerek yok ınsanların tercıhlerını.

0|0
    0|0
    • bugün banka sırasıydım adamın külleri bile montuma yapıştı bu saygı duyulacak bir olay değil çekip gidemediğimiz yerler anlık bile duman yüzüme vursa rahatsız oluyoru zorundamıyım bunu çekmeye

• Sigaraya baslayanlarin cogu zaten arkadas ortaminda veya ozenerek basliyo veya bir kere denemekten bisey olmaz deyipte basliyolar bencede tedavi olsunlar fakat tedavide bir ise yaramiyo maalesef. Bugune kadar basima ne geldiyde kederlenip ickide sigarada kumarda derman bulmadim kimse bulamaz onlar kendini avutmak icin

0|0
    0|0
    • ben geçmiş yıllarda hep denedim amam hiç sevmedim sevenleride anlamadım bide sanki koko çekip weed içiyorlarmış gibi triplere girmiyorlarmı gülmekten ölüyorum ya bu kadar keyif verici bir madde olsaydı eğer marketlerde satılmazdıbu meret

• Serefsizler otobus duraklarinda icmeseler yetecek de

1|0
    0|0
  • Direk sigara icmesinler. Açık havada icmezseler nerede icsinler? Bizim okuldaki sivrizekalilar gibi lavaboya 6 kisi girip kapinin altindan duman cikmasindan iyidir😆

0|0
    0|0
  • Ben açık havada içiyorum. Daha güzel açık havada sigara içmek. İçmeyen insan için de gidip başka yerde içmem o kalksın gitsin banane Allah Allah.

0|0
    0|0
  • Adamın arkasından çekilmeyi deneSen :P

0|0
    1|0
  • Milyonlarca insan ayni anda sigara içsede hava yine kirlenmez cunku havada sadece o2 yok ve çürütcüller bitkiler 7/24 calisiyor :)

Sigara icenlerin yanında durmamak senin görevin
    Yanliş bilmiyorsam sigara icmek kanunen yasal. O zaman sen uzaklaşmalisin

0|0
    1|0
  • Evet içmeseler çok makbule geçecek.

0|0
    2|0
  • maske tak.

0|0
    0|0
  • Biz arklarla her ortamda birlkte ictgmz icin dur sen gldn ben gdim yok muhabbet bolundu gbi seylerr olmuyo 😂

0|0
    0|0
  • Biz senin alkolüne bişey diyor muyuz

0|0
    0|0
    • İkiside ciğerine zarar sonuç olarak ay susss :D

Yükleniyor...