O ağlamalariniz sahte mi kizlar?

Çoģu kisiden duyuyorum bunu. Kizlarin aglamalarina sakin inanma acima cogu kullanir bunu. Sirf biz size aciyalim sucluluk hissedelim diye mi agliyorsunuz. Ne kadar gurursuzca ve ucuz bir davraniş? Aglamayi bile alet edebiliyosunuz cikarlariniza gore gercekten bu erkekler az bile yapiyor size

Güncellemeler:
+1

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Nasıl saçma bir genellemedir bu? Dünyada 4 milyar kadın var farkında mısınız? Sahte gözyaşı dökeni de var, ağlatmışsanız gerçekten ağlayanı da. Her kadının karakteri farklıdır. Hiçbir cinsiyet/ırk veya başka bir nitelik üzerinden böyle bir genelleme yapılamaz. Kadını erkeği yok bu işin. İnsanın iyisi ve kötüsü var sadece. Ha karakterinde varsa timsah gözyaşı da döker, arkanızdan iş de çevirir, o ayrı.

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç yalandan ağlamadım bu yüzden o psikolojiyi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Cogu oyle evet. Boyle anlasilmamak icin ben asla toplum icinde aglamam cok nadirdir. Ve toplum icinde agliyosam eger gercekten ck cok gururumun kirilmis olmasi lazim

0|0
    0|0
  • Ben kolay kolay ağlamam ağlarsamda bunu insanlar içinde yapmam. Ama tanıdığım çok insan var sırf ilgi çekmek için her seferinde herkesin içinde ağlayan. Bence çok kötü bir şey çünkü insanlar birincisinde ilgi gösteriyor ikincisinde ilgi gösteriyor ama bir zamandan sonra onlarda inanmıyor ve umursamıyor.

0|0
    0|0
    • cok kotu bisey gercktn aci bir durum

• noluyor biz genelleyince genellemere karşı oluyorsunz da, kendinz kızları genelliyorsnz ama.

0|0
    0|0
  • Sümüğü akıyosa kızarırsa falan içtendir büyğk ihtimal :D

0|0
    0|0
  • Ağlamayı sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ağlamak zayifliktir bence göz yaslarimi gostermem herkese sahte olanlar gösteren göstere ağlar bence

0|0
    0|0
  • ya çoğul konuşma herkesi aynı kefeye koyma

0|0
    0|0
  • Sahte ağlamam olmadı

0|0
    0|0
  • Gozyasinin %90 orani duygudur bunu aklindan cikarma

0|0
    0|0
    • yani soncda istedgnz zaman aliyorsnz

• Off bilimsel bir kanit bu
      Ben sinirlendgmds haksizliga ugradgm zaman aglarim bide nisani attigimda aglamistm bir deyyus icin

• ben ağlamam ağlatırım

0|0
    0|0
    • kendini çocuktan sayıyorsan öyle de bakalım

• hadi beni aglat😎😎

• @Espinoza tamam bebiş beklenmedik bir anda karşına çıkacam :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Ama gerçek olanda bir şey var silah olarak kullandıklari bu duygu ile oynama oyunu gün geliyor gerçekten de başlarına geliyor pişman olsalarda zaten gerçeğini yaşayıp kaderine razı oluyorlar etme bulma dünyası

0|0
    0|0
  • Kızların en büyük silahıdır kendilerini acındırmaları, fakat onları suçlayamam. Yine de kendini acındırmaya ihtiyaç duymayan güçlü bir kadını her türlü tercih ederim.

0|0
    0|0
    • nasil emin olucaz gercek olp olmadigina aglayislarinin😂

• Anlayamayız, esas sıkıntı da burada.

• Yalandan goz yasi nasil akitiyorlar bilmiyorum. :

0|0
    0|0
  • numara hepsi panpa

0|0
    0|0
    • neden boyle biseye ihtyc duyar bir insan

• acizlikten kardeşim ellerinden bişey gelmiyo bir halt yiyolar cevabını veremiyolar sonra da ben seni çok seviyorum ama yaaa ühühühühühühühü

• timsah gozyaslari onlar

0|0
    0|0
  • ağlaya ağlaya açılır saçılırlar. bana bulaşmasınlarda...

0|0
    0|0
Yükleniyor...