Benim babam yakın zamanda vefat etti?

Babam yakın zamanda vefat etti ne zaman bir çocukla babasını görsem aşırı kiskaniyorum ya da annem herhangi biri baba diyince ne yapmalıyım?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Basin sagolsun... Allah rahmet eylesin. Herkesi bir imtihani var iste ama babanin olmamasi seni dahada guclendirmeli cunki babanda hep guclu durmani istemisdir. Nasil bir duygu yasiyorsun tabi ben bunu anlayamam ama sadece sunu bil baban senden ayrilmadi o hala senin yaninda sadece bir ayrilik yasiyacaksin belki onu goremiyeceksin onu duyamiyacaksin ama o seni gorecek o seni duyacak senin dualarini bekliyor olucak hep. Bu yuzden kendini fazla yipratma eninde sonunda herkes olucek obur tarafta tekrar bulusacagiz. Onemli olan oraya guzel bir sekilde gitmem cunki olum dedigin her an gelebilir. Bir nefeslik canimiz var bunun degerini bil ve her nefesinde Allah i an ve babana dua et. Sabirli ve sakin ol birisi agizina baba dediginde gulumseyerek babani an :) onu mutluluklarla hatirla eminim o bu gulumsemeyi gorecektir ve senin hep mutlu olmani isteyecektir hangi baba cocugunu mutsuz gormeye dayanabilirki?

1|0
    0|0
    • Çok doğru söylüyorsun ama çok zor işte 😥

• Çok teşekkürler😊

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• çok kötü ya ama aslında dalga geçmek gibi algılarsın belki amacım öyle bişey değil önden belirteyim ama seninki her zaman yanında anılarınızla beyninde ruhu hep seni gözetliyordur vs bir foto görmüştüm ölen bir asker bölüğüyle fotoda gözükmüştü ruhu gözükmüştü onun gibi düşün aslında senin babanda sürekli yanında eski kız arkadaşımın babası vefad etmişti zor zamanlarında falankokusunu aldığını söylüyordu

1|0
    0|0
    • İlk bana da öyle olmuştu ilk aylarda sonra gitti ama kokusu herseyi

• Dusuncelerini duymak isterim 😐

• ya müslüman değilim burada açık açık belirticem sonra gelip saçma sapan yorumlar yapcaklar gerek yok ama şöyle söyleyeyim kısaca o hep seninle ve seni sevdiklerini gözetliyor senden kopmuş değil yani fiziksel olarak yok sadece aslında sadece denilip geçilcek bişey değil çok önemli ama acı çektiğini görmek ona acı çektirir ya da yokluğunu hissettiğini çünkü yanındayken yanında olamıyor artık

• Ama alışmalısın ya ne bileyim baba gibi sevdiğin gördüğün biri var mıo

1|0
    0|0
    • Yok

• Çok sağol seni de sıkmıyim

• Saçmaalama olmaz ölee. Şey sen rahatlıcaksan aanlat haadi :)

• Alışmalısın.

0|0
    0|1
  • Başın sağ olsun :(

0|0
    0|0
  • Benim ki yaşarken öldü dert etme.

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun, bir zaman sonra alışiyor insan

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Ölüsü olan 1 gün delisi olan her gün ağlarmış bu sözümü iyi ölç biç ona göre üzül

0|0
    0|0
  • Basiniz sagolsun.

0|0
    0|0
  • Başın sağ olsun 😞😞

0|0
    0|0
  • Ah hiç sorma

0|0
    0|0
  • Zor bir durum Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Canim sen babasiz degilsin ki, babanin bedeni vefat etti ama ruhu Rabbimin huzurunda. Sen mezarina gidemesen de, ne zaman dua etsen onun icin, ona haber verilir. Baban gene duyar seni mezarina gittiginde yaninda oturuyor gibi hissedersin. Oyuzden ozledikce git iyi gelecektir. Allah mekanini cennet bahcesi etsin size de sabir versin.

1|0
    0|0
    • Keşke yakın olsa her dk giderdim..

• Dua et o zaman o simdi dua bekliyodur gidebildigin zaman gidersin. Kendini birakmamaya calis canim sen uzulunce o da uzulur. Hepimiz kaybedicez sevdiklerimizi, belki bazilarindan önce olucez. O gordugun aile cercevesindekiler de oyle. Birlikte oldugun ailenin kalanina saril, onlarda teselliyi bulabilirsin.

• Allah sabır versin. Daha acın taze, normal böyle şeyler yaşaman. Zamanla acına alıştıkça, babanın yokluğunu kabullendikçe yaşadıkların da geçecek.

0|0
    0|0
    • Kabullenemiyorum ki tatilde gibi geliyo sonra aklıma olmadığı geliyo olusunude göremedim bayildigimdan dolayi içimde kaldi

• Başın sağolsun Allah rahmet eylesin. Takdiri ilahi. Topraktan geldik toprağa gideceğiz. her nefis ölümü muhakkak tadacak önemli olan ebedi olan cenneti kazanmak. Benim de abim kucağımda vefat etti inan çok özlüyorum bazen canım çıkana kadar ağlıyorum ama olanla ölene çare yok. Onlar yaşasa bizi üzgün görmek istemezdi değil mi? Yapabileceğin tek şey bolca dua etmek sabır istemek

0|0
    0|0
  • En azından annen var direk ailesini kaybeden çocukları düşün hayatına devam et

0|0
    0|0
  • Çok aldiris etme

0|0
    0|0
  • Bence bize sorma, ne yapsan veya ne desek geçmeyecek o.

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun 😔

0|0
    0|0
Yükleniyor...