Rus kızları gerçekten Türk erkeklerine hasta mı?

Rusya'dan sadece belli kesim Türkiye'ye geliyor ve o kesim sıcak denizi olan ülkelerden oldukça etkilenip çevreye sıcak davranıyor. Rus kızları başka bir sıcak deniz ülkesi olan Yunanistan'a gitse oradaki erkeklerle de çok iyi geçinir, buradan da Rus kızları Yunan erkeklerine hasta diyebiliriz

''Rus kızları bize hasta, seni kezban'' diyenler ne düşünüyor peki :)

0|0
63161

En İyi Erkek Görüşü

• Ne bütün rus ne de başka milletin kadınları bizim peşimizden koşmuyor. Biz de genellikle bir tek milletin kadınlarının peşinden koşmuyoruz. Yalnız günümüzde pek çok erkek için yabancı kadınlar öncelikli. Bunun sebebi başka ülkelerin kadınını güzel bulmak falan da değil. Sebep kadınlarımızın kadın-erkek ilişkilerine bakışlarının çarpıklığı, önemli bir kısmının bir ilişkide erkeğe nasıl davranacağını bilmemesi, hatta insan gibi davramayı bilmeyenlerin çokluğu, ilişki anlayışının çarpıklığından dolayı ilişkilerin tek taraflı olması vs... Doğal olarak bir süre sonra sabrımızın sınırına geliyoruz.

Pek çok erkek sizinle beraber olmaktan zerre tatmin olmuyor. Bir erkeğin ne isteyebileceğini bile aklınızdan geçiremeyenlerin sayısı çoğunlukta. Sitedeki sorulara biraz göz geçirseniz anlarsınız. Cinselliğe öyle bir takılıp kalmışsınız ki önemli bir kısmınızın erkeğe verebileceği tek şey bu olmuş durumda, 80 sonrası kadınımızın ilişkide erkeğe verebileceği fazla bir şey yok. Güven, sadakat kısmına falan girmiyorum bile.

Genelliyorum tabi ki ama genellemenin içine nüfusun çoğu giriyor. Arkadaşlarımın çoğu yabancı ile evli. Benim pek tercih edeceğim bir durum değil, zordur yabancı ile evlilik yürütmek. Kültür farkı dahil olmak üzere pek çok engeli aşman gerekiyor. Yalnız muhtemelen benim yapacağım da bu olacak sonunda.

Artık yabancı ile evlenenlerin sayısı 1 milyona yaklaşıyor. Kaliteli adamların çoğunu yabancıya kaptırıyorsunuz arkadaşlar, sonunda burada erkeklerin ne kadar kalitesiz olduğundan dem vuruyorsunuz. Doğru düzgün ilişki yürütebilecek pek çok erkek ya yabancı olsun ya da yalnız kalayım kafasına girdi, artık sizinle uğraşmayı aklından bile geçirmiyor bu kişiler. Buna ben de dahil oluyorum yavaş yavaş. geçtiğimiz sene 30'un üzerinde kadınla buluşup birini bile hayatıma sokmak istemedim.

Günümüzde yabancı ile evlenmeyi geçtim durumu iyi olanlar artık sırf yalnız yaşamaktan bıktığı için yurt dışına kaçıyor. Yeni trend bu, artık adamlar ülkeden kaçıyorlar.

0|0
    0|0
    • Genel olarak dogru bu soyledigin. Bizim kizlarin tavirlarini Ukrayna'da sevgilime anlatiyorum 'Deli mi bu insanlar' diyor.

Tek verebileceklerk seyin cinsellik olmasi degil sorun, kisa vadede ukraynali da senin hayatini yuceltmiyor, sorun kadinlarimizin olaganustu cahil ve inanilmaz kibirli olmasi. En niteliksizinde bile muthis temelsiz bir ego var.

bir pohtan anlamaz, okumaz, kafasi basmaz, dedikodudan ve hurafelerden baska hicbirseyden cakmaz, konusacak bisey bulamazsin, yanlisini soyleyemezsin, onunla fikir ayriligina dusersen yandin, ustelim en kotusu, disi, kadinsi degil bizim kizlar. Yabancilarin en mal olani, en kor cahili bile kadin olmayi biliyor, bizimkiler bilmiyor. Bizimkiler prenses saniyor kendini.

Tabii bunda yalniz kadinlarimizin sucu yok. Toplum bu hale getiriyorlar. Turk erkegi de pek vasifli sayilmaz genelde.

• @Ragnar_Lodbrok Doğru, sebepleri yazmakla bitmez de biraz da toplum beni bu hale getirdi diye sızlanmak yerine davranışlarının sorumluluğunu alıp yetişkin gibi davranmak lazım. Evet, toplumsal yapı cidden bu ülkede çok kötü bir hale gelmiş ama kişi her davranışınının sorumluluğunu topluma atacaksa o zaman cinayet de işleyelim, toplum beni katil yaptı deyip ceza almayalım. İş bu mantığa döner.

Bahsettiklerinin çoğuna katılıyorum, aynen erkeklerin kalite de yerlerde. Zaten ülkede kadını ile erkeği ile bir ilişkiden anlamazlık, bir kafasızlık hüküm sürüyor ama kadınların durumu erkeklerden biraz daha vahim durumda. Erkeklerde en azından azılı bir rekabet var ve kendine çeki düzen vermen gerekiyor birilerini bulabilmen için. Bizim kadınlarımızda ise bazı yılışıkların aşırı talebinden ve ısrarından dolayı rahatlık var, kendilerini geliştirmek hatta oturup düşünmek ihtiyacı bile hissetmiyorlar.

Bak bahsettiğim soruna siteden bir örnek vereyim:
      www.kizlarsoruyor.com/.../q4503387-ne-kadar-zamanda-unutursunuz

• burada da bahsettim, bircok ukraynali arkadasim bizde erkeklerin olaganustu yilisikligindan bikkin. bir de bizim millet turkleri seviyorlar saniyor.

Erkeklerin biraz daha adam olmasinin sebebi rekabetle birlikte tepelerinde duranlarin azligi, erkegi her anlamda sekillendirip kisitlamiyor toplum, kizlara gore daha serbest olunca beyinlerini kullanmayi gorece daha kolay ogreniyorlar.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 160

• Evet genelde öyle oluyorlar... Nereden mi biliyorum.. Rusya da ruslarla yaşadım birkaç sene..

0|0
    0|0
  • evet hasta açık ve net :)

0|0
    0|0
  • bize sadece rusya degil bütün ülkeler hasta baaaaayaaaannnn :D

0|0
    2|0
  • Rus kızlarıda olmasa Türk kızları hiç çekilmez. Aslında ukraynada gelse iyi olur. Rekabet iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 62

Yükleniyor...