Rus kızları gerçekten Türk erkeklerine hasta mı?

Rusya'dan sadece belli kesim Türkiye'ye geliyor ve o kesim sıcak denizi olan ülkelerden oldukça etkilenip çevreye sıcak davranıyor. Rus kızları başka bir sıcak deniz ülkesi olan Yunanistan'a gitse oradaki erkeklerle de çok iyi geçinir, buradan da Rus kızları Yunan erkeklerine hasta diyebiliriz

''Rus kızları bize hasta, seni kezban'' diyenler ne düşünüyor peki :)

0|0
63|161

En İyi Erkek Görüşü

• Ne bütün rus ne de başka milletin kadınları bizim peşimizden koşmuyor. Biz de genellikle bir tek milletin kadınlarının peşinden koşmuyoruz. Yalnız günümüzde pek çok erkek için yabancı kadınlar öncelikli. Bunun sebebi başka ülkelerin kadınını güzel bulmak falan da değil. Sebep kadınlarımızın kadın-erkek ilişkilerine bakışlarının çarpıklığı, önemli bir kısmının bir ilişkide erkeğe nasıl davranacağını bilmemesi, hatta insan gibi davramayı bilmeyenlerin çokluğu, ilişki anlayışının çarpıklığından dolayı ilişkilerin tek taraflı olması vs... Doğal olarak bir süre sonra sabrımızın sınırına geliyoruz.

Pek çok erkek sizinle beraber olmaktan zerre tatmin olmuyor. Bir erkeğin ne isteyebileceğini bile aklınızdan geçiremeyenlerin sayısı çoğunlukta. Sitedeki sorulara biraz göz geçirseniz anlarsınız. Cinselliğe öyle bir takılıp kalmışsınız ki önemli bir kısmınızın erkeğe verebileceği tek şey bu olmuş durumda, 80 sonrası kadınımızın ilişkide erkeğe verebileceği fazla bir şey yok. Güven, sadakat kısmına falan girmiyorum bile.

Genelliyorum tabi ki ama genellemenin içine nüfusun çoğu giriyor. Arkadaşlarımın çoğu yabancı ile evli. Benim pek tercih edeceğim bir durum değil, zordur yabancı ile evlilik yürütmek. Kültür farkı dahil olmak üzere pek çok engeli aşman gerekiyor. Yalnız muhtemelen benim yapacağım da bu olacak sonunda.

Artık yabancı ile evlenenlerin sayısı 1 milyona yaklaşıyor. Kaliteli adamların çoğunu yabancıya kaptırıyorsunuz arkadaşlar, sonunda burada erkeklerin ne kadar kalitesiz olduğundan dem vuruyorsunuz. Doğru düzgün ilişki yürütebilecek pek çok erkek ya yabancı olsun ya da yalnız kalayım kafasına girdi, artık sizinle uğraşmayı aklından bile geçirmiyor bu kişiler. Buna ben de dahil oluyorum yavaş yavaş. geçtiğimiz sene 30'un üzerinde kadınla buluşup birini bile hayatıma sokmak istemedim.

Günümüzde yabancı ile evlenmeyi geçtim durumu iyi olanlar artık sırf yalnız yaşamaktan bıktığı için yurt dışına kaçıyor. Yeni trend bu, artık adamlar ülkeden kaçıyorlar.

0|0
    0|0
    • Genel olarak dogru bu soyledigin. Bizim kizlarin tavirlarini Ukrayna'da sevgilime anlatiyorum 'Deli mi bu insanlar' diyor.

Tek verebileceklerk seyin cinsellik olmasi degil sorun, kisa vadede ukraynali da senin hayatini yuceltmiyor, sorun kadinlarimizin olaganustu cahil ve inanilmaz kibirli olmasi. En niteliksizinde bile muthis temelsiz bir ego var.

bir pohtan anlamaz, okumaz, kafasi basmaz, dedikodudan ve hurafelerden baska hicbirseyden cakmaz, konusacak bisey bulamazsin, yanlisini soyleyemezsin, onunla fikir ayriligina dusersen yandin, ustelim en kotusu, disi, kadinsi degil bizim kizlar. Yabancilarin en mal olani, en kor cahili bile kadin olmayi biliyor, bizimkiler bilmiyor. Bizimkiler prenses saniyor kendini.

Tabii bunda yalniz kadinlarimizin sucu yok. Toplum bu hale getiriyorlar. Turk erkegi de pek vasifli sayilmaz genelde.

• @Ragnar_Lodbrok Doğru, sebepleri yazmakla bitmez de biraz da toplum beni bu hale getirdi diye sızlanmak yerine davranışlarının sorumluluğunu alıp yetişkin gibi davranmak lazım. Evet, toplumsal yapı cidden bu ülkede çok kötü bir hale gelmiş ama kişi her davranışınının sorumluluğunu topluma atacaksa o zaman cinayet de işleyelim, toplum beni katil yaptı deyip ceza almayalım. İş bu mantığa döner.

Bahsettiklerinin çoğuna katılıyorum, aynen erkeklerin kalite de yerlerde. Zaten ülkede kadını ile erkeği ile bir ilişkiden anlamazlık, bir kafasızlık hüküm sürüyor ama kadınların durumu erkeklerden biraz daha vahim durumda. Erkeklerde en azından azılı bir rekabet var ve kendine çeki düzen vermen gerekiyor birilerini bulabilmen için. Bizim kadınlarımızda ise bazı yılışıkların aşırı talebinden ve ısrarından dolayı rahatlık var, kendilerini geliştirmek hatta oturup düşünmek ihtiyacı bile hissetmiyorlar.

Bak bahsettiğim soruna siteden bir örnek vereyim:
      www.kizlarsoruyor.com/.../q4503387-ne-kadar-zamanda-unutursunuz

• burada da bahsettim, bircok ukraynali arkadasim bizde erkeklerin olaganustu yilisikligindan bikkin. bir de bizim millet turkleri seviyorlar saniyor.

Erkeklerin biraz daha adam olmasinin sebebi rekabetle birlikte tepelerinde duranlarin azligi, erkegi her anlamda sekillendirip kisitlamiyor toplum, kizlara gore daha serbest olunca beyinlerini kullanmayi gorece daha kolay ogreniyorlar.

En İyi Kız Görüşü

• Kişiden kişiye değişir. Ama hasta olduklarını düşünmüyorum bizim Türk erkekleriyle de alakası oldugunu düşünmüyorum söyle izah edeyim Ruslar tatil için yıllardır burayı tercih ediyorlar. Her yaz düzenli olarak Türkiye'ye gelen Ruslar var doğal olarak buradaki erkeklerle de muhabbet ve ilişki kurabiliyorlar. Ayrıca komşum Rustu sürekli eşinden şikayet ederdi bu Adam ilk tanıştığımız Zaman'lar boyle değildi, Türk erkekleri kadınlara hizmetci gibi davranıyorlar ve cok kabalar diye. Ama ne olursa olsun Irkçılık yapmak hoş değil benim tanıdıgım Rus kadınları gayet iyi ve ahlaklıydı Türk'lerle evlenenler yani. Sadece lükse cok düşkün olurlar. Ayrıca karşı cinsi aşağılamak için bu kadar ağır konuşmaktan vazgeçsek artık. Hepimizin kötü yönleri var Türk erkeğinin kötü özellikleri olsa da geneli ekmeğini taştan çıkarır yine eşine, çocuklarına en iyi şekilde bakar. Bence Türk insanı olarak birbirimizi ezmeye çalışmaktan vazgeçelim. Ayrıca objektif olmak gerekir bir Türk kızı olarak bazı hemcinslerim aşırı trip atıyor.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 160

• ahaha rus kızları türkiyeye ve denizine güneşine hasta gelmişkende yaz aşkı macera olsun diye iki garsonla 3 barmenle takılıyor gecesi boş geçmesin hatıra olsun diye bizimkiler ruslar bize hasta diyorlar :D biz aşçılarada almanlar olmasa bakan yok :D

10|4
    0|1
  • Rus kızları bize hasta veya değil bu neden seni ilgilendirdi?
    Egodan olsa gerek.

Yok hasta değiller.

3|10
    5|0
  • Taaa geçmişten gelen bir sevgi var bize karşı :-D tarih yalan söylemez.

3 kızım var. 3 nde Türklere verdim bir kızım olsa yine Türklere verirdim diyen bir Rus baba

1|15
    8|0
  • Rusları bilmem ama bizdeki erkeklerin kızlarını, kızların erkeklerini kötüleme durumu yunanistanda da var 😄 türk erkeğini kızını övüyolar kendilerini kötülüyorlar

9|2
    0|0
  • Ukrayna'da yaşıyorum. Hasta masta değiller. Genelde taşralı zihniyetindekiler ve maço erkek sevdalıları veya para yeme merakındakiler ilgileniyor.

Son yıllarda iyice azaldı buralarda türk merakı. Bizim millet buralarda 'Ohoo havaalanında hepsi dizilmiş türk bekliyordur' zihniyetiyle gelip parayla falan seks yapıyor çoğunlukla.

Buralarda türklerin çoğunun evlendiği ukraynalılara ben dönüp bakmam.

'Türk mü? Iyhh' diyen kesim iki katı fazladır hasta olanlardan. Benim biri moldovalı biri ukraynalı iki arkadaşım birkaç ay çalıştı Türkiye'de. İkisi de 'Ülke güzel, insanlar fena değil ama erkekler uyuz, yılışık, abaza' der hep. 'Sen hariç doğru düzgün türk tanımadım' diyen garson arkadaşım var benim.

O saçma sapan şehir efsanelerine kanmayın, bizim ortalama barzolara kimse bakmıyor. Bakan da zaten ukraynalının pek bakmayacağı kız oluyor.

2|0
    0|0
  • Evet aptal erkeklerin paralarına hasta. 90 larda bavul ticareti bahanesi ile Türkiyeye gelenler burada kaçtane adamın yuvasını yıkıp iflas bayrağını çektirip Rusyada kendilerine apartman dikmişler. Onlarda cinsellik sınırsız. Bir arkadaş edinir aptal erkeği sonra o erkeğe iflas bayrağınıda açtırır. O paralarıda Rusyada çatır çatır yer.

3|1
    0|0
  • Aslinda, ilgiye hastalar tiple alakli degil

Kendi ulkelerinde , iplenmez hor davranirilken, burada ilgi manyagi olmalari hosuna gidiyo

4|2
    2|0
  • Diyenlerin yanında hiç rus kızı görmedik :D :D

7|0
    0|1
  • Bu konuda detaylı ve tecrübe sahibi bir abimizin :
    ( Türkiyeden 2 Evlilik Yapıp Bosanması ) Rusya'da calisirken evlendigi rus bayanı, vede orda zevk veya para icin cinsellik yasayanın bile kendisine sagdik ve ilgili olup aldatmayan erkege karsi kale gibi ona sahip cikar, aldatmaz, menfaat gutmez, gecim ehli olur vb. anlatimiyla size belirticem. .!

Tabi genellemesiz, Müslüman bayanlara asla çamur atmadan ve Rus bayan sevdalısı zihniyeti tasimadan ve yorumunuza cevap olsun diye paylasimim olucak..

Iste yeni geldim, kahvaltı sonrası burdayım nasipse.

0|0
    0|0
    • Türkiyede çalışırken : Bir fabrikadan 2 ayrı evlilik yapıp sonrası boşanana :( sonrası ( Rusya ) da konaklayıp çalışan bir abimiz, oradan bir rus bayanla evleniyor..!

Sonrası : Bayan kendi iradesiyle müslüman oluyor, kuran'ı kerim öğrenip hatim ediyor, sonrası Allahın emri olduğu için kendi rızasıyla ( örtünüyor ) eşine karşı : vefalı, sadık, hoşgörü ve anlayışlı, bencil ve menfaatçi değil, saygılı, israftan kaçınan, gözü ve gönlü harama kaymayan, eşine trip atmıyan, gurur ve kibirden uzak : üstelik simayen güzel ve fiziğide güzel olmasına rağmen..!

Abimiz şunu dedi bana ayrıca : Orda para veya zevk için cinsellik yaşayan her hangi bir bayan, ya da normal bir bayana : senden hoşlanır ise? onunla uyum olur ise? ..!

Sen ona gerçek : ilgi, saygı, sevgi, vefa, hoşgörü ve anlayış ile sadık ol..! o senden 2 katı fazla karşılığını verir ve gözün arkada kalmaz dedi..!

Ülkemizde : genellemesiz bazı bayanlarımız kendini yüksekte görüyor, kendini kraliçe erkeği köle ve bol bulunan hizmetkar sanıyor yazık :(

• Yukarda bahsettiklerimden son 2 satırdaki vb. bayanlar vesilesi ile, erkeklerde japon, rus vb. ülke bayanlarına meylediyor..! bu ülkelerin bayanlarıyla evlenip mutlu olan insanlarında açıklamaları diğer erkeklere yol sunuyor..!

İnsan gibi bana bakan 2-3 hafta bakan kıza teklif ettim cevap vermedi, sonrası senin varlığından bile haberdar değilim dedi, başkasına insan gibi teklif ettim, iş yerindeki amire şikayet etti, bir kız benden hoşlandı lakin : elin erkeğiyle iş yerinde konuşurum, gece çay ve yemeğe onlardan bazıları ile çıkarım, aracına biner evime bırakmasına itiraz etmem benim kalbim temiz dedi ve eski sevgilim sen gibi hocaydı dedi..! NE ALAKA?

Sevgililer, nişanlılar , eşler vb. bir birine özeldir, ilişki başlayınca ona göre muhattaplıklarına dikkat etmeli karşı cinsle 2 tarafta..! İBRAHİM KUTLUAY, DEMET AKALIN SEVGİLİYDİ VE DEMET ŞENERLE TAKILIYORLARDI ZARARSIZ MASUMCA DİMİ, SONUÇ? DEMET ŞENER İLE İBRAHİM KUTLUAY EVLENDİ DEMET AKALIN ORTADA KALDI..!

öZÜM PROFİLİMDE YAZILI...

• Cüzdanlarına hasta doğru çok yakışıklı cüzdanları var bizimkilerin.

8|0
    1|1
  • Hiç kimse türk erkeklerine hasta değil. Bu tamamen uydurulmuş bir şey, benim bizzat bir çok yabancı arkadaşım oldu. Türk olmak avantajdan öte dezavantajdır, yurt dışını bilen insanlar da kızlarla tanışırken asla Türk olduklarını söylemezler, yunan ya da kıbrıslı derler.

Bunun esas sebebi ise bizim yiğit Türk erkeklerimizin bütün yabancı kızları satılık fahişeler sanmaları, onlara sapık mesajlar atmaları, gerçek hayatta sulu davranmaları ve hatta taciz etmeleridir.

5|0
    0|1
  • Rus kizlari bize hasta seni kezban diye cumle kuran birini ciddiye alip sorumu sordun sen

7|0
    0|0
    • Biri değil bir sürü kişi var bunu çevreye söylüyorlar

• O zamanlar yazdigim yorumda birini kismina soyleyen herkesi diye degis

• Gercek Rus kızları turkiyeye hic gelmez.. güvenmez de türklere.. Ama güvenip sevdiklerinde de taparcasina severler.. Rus kizlarin yarisi durust degildir, küçük kentlerde büyümüş kızları seçmek daha doğrudur.. ya da iyi tanıyarak... Rus erkeklerinde olmayan, sahiplenme ve aile babalığı gibi özellikler türklere hastır.. Bunlardir hoşlarına giden.. Rus kadınlarını tanımadan ortaya soru sormak için soru atmayin.. Sevmiş bir rus kadını , turk kadınına on basar.. Çünkü para derdinde değildir vectek derdi erkeğini memnun etmektir , ayaklarını da yıkar gerekirse, her ihtiyacına koşar erkeğinin.. bizim kızlarımız burun büker böyle şeylere..
    Rusların bir kötü özelliği vardır.. Biraz genetik sanki , biraz agresif ve çabuk öfkelenen bir yapıları vardır.. Trip ya da kapris yapmaz , basarlar küfrü.. Bu hariç , dizinleri güzellikleri ve eşlerine bağlılıklarıyla , parmak ısırtırlar.. Her sene 6.000 turk erkegi rus bir kızla evlenmektedir..

0|0
    1|0
  • Yahu Türkiye'nin kumsalına denizine geliyorlar o da sadece Antalyaya. Dünyada tek Türk erkekleri kalsa gene bakmazlar bunların yüzlerine ama bakma bunlardaki öz güven kendilerini aşmış. :D

4|0
    0|0
  • Değiller.

3|0
    0|0
  • rus kadını türk erkeğine hasta saçmalıktan ibarettir ama türk erkeğini tercih etme sebeblerinin başında evlenmeye müsait aile değerlerine bağlı kadına ve çocuğa değer verip sevmesidir malum batı topumunda kadına ve çocuğa pek değer verilmez özellikle rus erkeklerinin davranış kültürü çok daha kötüdür

2|0
    0|0
  • Çok yanlış bir önerme. Mantık esaslarına dayandırılmamış saçma bir tez olmuş. Aynı mantıkla düşünüp soğuk veya sıcak iklim kızları kıyaslanmış olsa işin içinden çıkılmaz. Bu konu dini inanç ve ahlak anlayışı ile alakalı. Maneviyatla alakalıdır. Senin içindeki utanma duygusu dine dayalı iken onun utanmaz ve edepsizliği de yine onun inançsızlığı ile alakalı.

1|0
    1|1
  • Aksine Ruslar Türklerden nefret ederler.

6|1
    0|7
  • Yaniliyorsun yunan erkekleri turk erkekleri gibi caliskan degildir. Hatta orada öğlen oldugu zaman dukkani kapatip evlerine gidip oglen uykusuna yatiyolar :D ayrica yunanistan daki kizlar bekarete pek onem vermiyor bu yuzden yunan erkekleri rus kizlarini pek ellerinde tutmak icin cabalamazlar nede olsa onlara kiz cok yunanistan da ancak guzelim turkiyemizde cok kezban oldugu icin turk erkekleri rus kizlari ellerin de tutmak icin cok cabalarlar bu yuzden rus kizlari turk erkeklerimizi cok sever ilgi duyduklarindan ve caliskan olduklarindan öturü

0|1
    4|1
  • Tespitlerine katılmıyorum. Şahsen hiç rus kız peşine düşmedim. Ancak yakın bir arkadaşım bir rusla evlendi. Eşini evliliğe ikna etmek için çok büyük bir çaba harcamadı. Kadın dünden razıydı. Sonra kadın benim fotoğrafımı arkadaşlarına göstermiş. Kısa sürede bir sürü talipli çıktı. Talipli dediğim de öyle sıradan kızlar değil. Burada en "havasından selamını almayacak" kızların bile eline su dökemeyeceği kadar güzel, eğitimli, meslek sahibi kızlar. Ben çok mu yakışıklıyım? Belki buradaki en g. tü boku kızın bile kusur bulacağı biriyim. Bana gelene kadar ne erkekler var bu ülkede. Daha buna benzer birçok hikaye var. Yani evet canım, hoşuna gitmeyecek rus kızları gerçekten Türk erkeklerine hasta.

0|0
    1|0
  • Aslinda rus kizlari yakisikli olanlara hasta, bizim marabalar bilene yakisiklilar ustunden prim yapiyor. roos koozlooroo bozoo hostoo aoon bogonmoson nolor, tamamen kendi seklini bozmama cabasidir :D

2|0
    0|0
  • Hayır pek sayılmaz.

1|0
    0|0
  • hayır onlar klasik olarak parayı seviyorlar ;) türklerde abazalığıyla ünlü olduğu için parayı nereye harcadığımızı iyi biliyorlar ve Türkiyeye geliyorlar. böylece Turizm sektörü gelişiyor :D

1|0
    0|0
  • sonuç olarak rus kızlarını götürüyorlar

1|1
    4|1
  • Valla bana hasta bir rus olmadi hic gerci bana askindan olen biride olmadi hatta sevdigim hic kimse bana asik da olmadi falan ahdhhahd

1|0
    0|0
  • Rus kadınlarının %99'unun il olarak Antalya'dan eş bulması Türk erkeklerine olan aşkları değil denize olan aşklarıdır, açık ve net

3|0
    0|0
  • Rusu musu geç sıkarletim bana hasta olsa yeter.

http://i.hizliresim.com/BDaLYD.jpg

0|0
    0|0
  • rus kızları yunan erkeklerine hasta değil çünkü yunan erkekleri kadına doymuş rus kadınlarıan özel bir ilgi göstermiyorlar ama türk erkekleri rus kızlarına prenses muamelesi yapıyorlar sekste arzulu ve istekli olduğumuz için onları yatakta da mutlu ediyoruz onun için de bize hastalar.

0|0
    0|0
  • Rus kızları bize hasta, seni kezban :D

0|0
    0|0
  • bu konuya artık kesın bı sonuç getireyim 4 sene ukraynada okudum ordanın en ıyı semtlerınden bı tanesınde çok kaliteli zengin arkadaşlarım var şimdi bir kere rus kadınları turk erkeklerını sevıyor dıye bı kanı yok crıstıano ronaldo gıbı adamların babayı aldıgını cok gordum zekaya bakar kaliteli güzel rus ve genelde sevgilileri rus olur ya da yahudi ınanın burada yenı yenı moda olan her yerde kaslı resımler paylasan aptallar orda buranın 10 katı kadar var hepsı yakısıklı adamların hepsı kaslı ama 0 karakter yoksa hıc bır sey yok 2. meselede para orda cok buyuk ucurumlar var ya cokzengınsındır ya da fakir cok zengınler boruyu ellerınde tutuyorlar tabıkı kısacası turk erkeklerının takıldıgı karılar oranın leşşlerı ya da paralı askerlerı tıple bı kalıtelı on numara guzel rusu ayarlama sansı yok bı turkun ucukk zengın ve kulturlu degılse vede sunuda solıyeyım turk kızlarına 10 basarlar hem boy hem endan hemde kısılık olarak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    130

Kızlar Ne Diyor 62

• Slavım. Hayır kalitesiz kızlar ya da 50 yaşındaki teyzeler bunlara bakıyor. Kaliteli ve gerçekten güzel kızlar bunlara bakmıyor, avrupalı arkadaşlarım, akrabalarım dalga geçiyor hatta. Avrupalı erkekler bile dalga geçiyor bunlarla. Bu ne böyle, ne kadar kıllılar, burunları büyük vs. diye. Genelde arap erkeklerine benzetiyorlar türk erkeklerini. Dediğim gibi gerçekten güzel, kaliteli kızlar, yakışıklı ve kaliteli erkeklere bakıyor.
    www.malemodelscene.net/.../01-TOPSTORY38.jpg
    40.media.tumblr.com/.../...12oir1qg22hlo1_1280.jpg

13|1
    1|9
  • bır rusya gocmenı olarak soyleyeyım, rusyada yasam cok farklı.. oradaki erkeklerın cok buyuk kısmı, bayanlara deger vermez.. adam okuz gıbı ıcer, kadın gider calısır ama kadınına sahıp cıkacagı yerde gider ıckıyı tercıh eder.. kadının calısıp kazandıgı parayla ıckı alır cogu.. kadına sıddet oranı fazladır.. sahıplenmezler kadınlarını.. rus bayanların en cok aradıgı sey sahiplenme.. ve rus erkeklerınden bunu goremıyorlar. o yuzden turk erkegı cazıp gelıyor.

1|5
    6|0
    • ruslar ickiyi cok tuketiyorlar ama rus erkeklerin boyle deger vermediklerini dusunmuyorum genelleme
      sen rus gocmeni degilsin!

• rusya gocmenı olur rus gocmenı degıl. gıt dılının gramerını oku once.

• rus erkeklerınden bır fok olmaz.. gıt de gor o ovdugun erkeklerı..:)) senı bı kıcı kırık vodkaya tercıh etsın.. gram deger vermesın. dıngil.

• rus kızları orada aç oldukları için evet buraya gelip kendilerine bir çorap alan adama deli divane aşık oluyorlardı. ama o günler de geçti artık yok öyle bir durum. ırkçı olmayın olm. global sevişin.

4|3
    1|0
  • Genelde rus kadınlarının çoğu fuhuş kumar vb. yollardan kaçmak için geliyor yerleşiyor ülkemize kanıtlanmış birşey bu sonuçta ama ve belki de gerçek aşkı buluyorlardır kim bilir. Çünkü erkeklerimiz korumacı oldukları için onları etkiliyordur diye düşünüyorum.

0|3
    0|0
  • Rus kızları diye genelleme yapmak çok yanlış. Rus kız arkadaşlarım var gayet yakın olduğum. Avrupada tanıştık hepsiyle. Kariyerleri ve standartları olan insanlar. Yurtdışına evlenmeye giden Rus kızlarının "koca bulmak" için, yani vasıfsız ve eğitimsiz olanlarının evlenip kendilerine baktırmak için buraya ve diğer ülkelere gittiklerini söylediler bu kız arkadaşlarım bana. Onlardan utandıklarını söylüyorlar. Kendileri gayet üst düzey işlerde çalışıyorlar evli değiller ve halihazırda hele de bir Türk erkeğiyle evlilik vs düşünmüyorlar. Benim erkek arkadaşım yabancı. Onların ülkesinde de Rus kızlarına karşı bakış aynı imiş. Kısacası her yerde aynı. Gelir durumu orta seviye ve üstünde/denize kıyısı olan ülkelerdeki erkeklerin hepsi Rus kızları bize hasta diye düşünüyor. Oysa o tarz Rus kızlarının hasta olduğu tek şey para. Erkeğin nereli olduğuyla çok da ilgilenmiyorlar açıkçası. Tabii eğitimsiz ve vasıfsız olanlardan bahsediyorum. Öyle olmayan Rus kızları da mevcut ve bu yaftalardan çok rahatsızlar.

0|0
    0|0
  • Onlar herkese hasta ama yine de biz biliriz 😂

5|0
    0|0
    • kıskanma bebeğim sen nerden bileceksin kime hasta olup olmadıklarını allah aşkına? İki çift kardeşim gördün diye Rurlara damgayı vurdun ama ben periscope yayınlarında hep görüyorum 17lik türk kızları 40 yaşındaki adamlarla yatakta yayın yapıyo ve bunu 100lerce kez gördüm , siz kendinize bir bakın ilgiye ne kadar muhtaç oldugunuz belli :D

• @EroticTeemo offff ergen canısı :D

• @EroticTeemo ayrıca tek bir tanesine değil canım en az 2-3 tanesine üzerine alınıp cevap vermişsin :D

• bir gün çalıstıgım otele bir misafir geldi rus karı koca, Okan kim dedi bende cagırdım okanı garson bı arkaadaştı,
    eşim sizi çok begenmiş sizinle olmak istiyor dedi okan ve ben şok. adam para uzaattı. eşimi mutlu et diye oda paranız da benden dedi
    oyle işte

0|0
    0|0
  • Bizim erkekler eşine sahip çıktığı için rusaya da şu yok belli bir yaşda bakireliklerini bozuyorlar herkes herkesle ilişkiye girebiliyor çok özgür bir ülke orası bizim erkekler seviyor sahipleniyor kıskanıyorlar

0|2
    0|0
    • selam nasılsınız siz çok iyisiniz rahat bir gece oldu benim için sizin sayenizde bu hafta sonu da rahatlama yapayım mı

• @panpişirin ama yeter ben yazmak istemedikce yazıyorsunuz yani yapmayın benide rahat bırakın yani bir değil iki değil yazmayın ya bana

• Bugün için pozitif yönde birşeyler diyin rahat bırakacağım tamam mı bugün yapmayim mi uzulurum ama yapasim gelebilir

• Rus kızlar herkese hasta olabilir, rahat insan herkes ile iyi geçinebilir diye düşünüyorum. Anne babalar pek karşı çıkmaz, damat adaylara sınavları geçirmez bu yüzden istediği ırk ile evlenir.

1|2
    0|0
  • Valla onu bunu bilmem de Rus turizmi bitti şu Rusyayla olan gerilimden sonra. Rus kızları artık gelmeyecek Türkiyeye

5|0
    1|1
    • Türk turizmi bitti

• Yunanistana gitseler de olur ama acaba Yunan erkekleri sirf kiz yabanci diye hayranliklarindan evlenecek kadar abaza mı?

4|0
    0|1
  • Ruslar hindistanada gidip tantrayı öğreniyorşar mesela orda ki hocalarlada ilişki oluyor ne yani hintlilerede mi aşık oluyorlar tam saçmalık

2|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • rus bayan arkadaşlarım türk erkeklerinin sahiplenişlerini sevdiklerini söylüyorlar yunan erkeklerinde bu yok

0|1
    0|0
  • Onları diyenlerin anaları da Rus

0|0
    0|0
  • O rus kızları kullandıkları makyaj malzemesi, kuaför parasını bizim erkeklerden istesin de alacağı cevabı bir görsün derim sadece :D
    Sanırım fazlasıyla yeterli :D

2|0
    0|1
  • Pardon da rus kızların gördüğü kıvanç çağatay kerem hele onlar bide ergenlikte dudak kenarı bıyıklı erkkşeri görsün kim kime hasta görürüm

2|0
    0|1
  • Adamlar ellerinde olsa bizi öldürecek, beyler hâlâ uçkur peşinde.

1|0
    0|0
  • Parayi seviyorlar fakir bir erkegin yaninda rus kizi gormuyoruz yne Turk

0|0
    0|0
  • Dayimin esi ve anneannem rus. Bildigim kadariyla rus erkekler sert olur kibar degillerdir o yuzden turk erkekler rus kizlarina daha kibar gelirler ve turkler sevmeyi sahiplenmeyi korumayi biliyolar hasta olmakta haklilar))

0|1
    0|0
  • ruslar ülkeden kaçmak için türklerle evleniyor türk erkekleride diğer erkeklere göre daha iyi davranıyor ruslara bu yüzden yunanlar değilde türkler

0|0
    0|1
  • Ben bu kadar kafa yormuyorum kim kimi isterse ona gitsin elin rusu benim derdim değil

2|1
    0|1
  • bizim göbekli türk erkeklerine mi sanmiyorum😀

3|0
    0|2
  • Kesinlikle hayran degillerdir

0|0
    0|1
  • Ya bunu uyduranlarda var ya ne ego :D

1|0
    0|1
  • Yok be yalan.

1|0
    0|2
  • Bence Türk erkeklerine dünyada ki her ülkenin kızlarından ilgi var sadece Rus kızlarının değil. 😀

0|2
    1|0
  • bir bitmedi şu rus kizi muhabbetiniz abi ya kadin her yerde kadin 😄

0|1
    0|1
  • Değil knk

2|0
    0|3
  • Erkeksüzlük anam😂

2|1
    0|1
  • Kızlar Devam