Zamanda yolculuk yapabilme imkanın olsa hangi dönemde yaşamak isterdin?

ileri bir tarihe mi gitmek isterdiniz yoksa geçmişe mi ve ya kendi hayatınızda olan bir döneme mi yoksa hiç var olmadığınız bir zamana mı?

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• 200 yıl sonrasına

0|1
    0|0
    • beklentin ne olurdu 200 yıl sonrasında

• neyi bilmemek mutluluk asıl soru o aslında.. canımı acıtacak bir gerçeği bilmemek bence de mutluluk ama düşünsene herkes uçmayı öğrenmiş ben uçamıyorum o zaman gerçekten mutsuz olurdum :D

• işte, ya hiç uçmak diye bir şey olmasaydı bunu demek istemiştim sen şimdi bildiğin için uçamadığına üzülüyorsun

En İyi Erkek Görüşü

• Bulunduğum yerin 100 yıl öncesini merak ediyorum, eski resimler çok ilgimi çekiyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kurtuluş savaşı zamanlarına nedenini tam olarak bilmiyorum ama o zamanlarda yaşasaydım gerçek zorluğun ne demek olduğunu öğrenecekmiş gibi hissediyorum sanırım

0|1
    0|0
    • gerçek zorluğun ne olduğunu öğrenmek gibi bir isteğin mi var

• inan hiçbir sorun gerçek değil dediğin gibi bende hayatımı zorlaştırıyorum içinden çıkamayacağımı sanıyorum sorunların ama bir şekilde zaman geçiyor ve ben hiçbir ders çıkarmamış oluyorum bu durumundan

• Kaçıyoruz sorunlardan ya da ben kaçıyorum. Çözülmeyecek konular değil ama biriktirdikçe dibe batıyorum..

• Hepsine giderdim nasilsa zamanda yolculuk icat edilmis

0|1
    0|0
  • Osmanlı döneminde Trakya'da yaşamak isterdim.

0|1
    0|0
  • Eski döneme

0|1
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet donemi

0|1
    0|0
  • şu anda yaşamak isterdim yine. yaptığım hataları tekrar tekrar yapmak :D

0|1
    0|0
  • 1940 lı yıllar

0|1
    0|0
  • 1900 havai ama mümkünse moloka'i değil.

0|0
    0|0
  • osmanlı donemlerıne gıtmek ısterdım :)

0|1
    0|0
  • İleriye tabi

0|1
    0|0
  • Kesinlikle 1960 li yıllarda

0|1
    0|0
  • Big bang in henüz gerçekleşmediği zamana

0|0
    0|0
    • Eig değiştirebilsem senin görüşünü Eig yapardım :(

• Bunun için umba mumbaca (tamamen sallama bir kabile ismi) öğrenmen lazım uzayı nasıl anlatacaksın çok merak ediyorum birgün gidersen bunların hepsinin kaydını istiyorum haberin Olsun 😀 bu arada sohbet çok güzel oldu sevdim

• Onlar benim dilimi öğrensinler :D insan yiyeceği şeyin ne olduğunu her yönüyle bilmeli 😜 arada yiyecek de olsam bence de güzeldi teşekkür ederim sohbet için :D

Erkekler Ne Diyor 11

• ortaçağ

0|1
    0|0
  • Taş devrinden herkese merhaba :)

0|1
    0|0
  • gelecekte

0|1
    0|0
  • belli bir dönem söyleyemem de insanların dürüst olduğu bir zaman isterdim

0|1
    0|0
  • herkes yüzyıllardan bahsetmiş öyle bir imkan olsa herkesin yapacağı bir hafta öncesine gidip şans oyunu oynamak olur ben de dahil

0|1
    0|0
  • Paranın ilk bulunduğu döneme giderdim biraz araştırma yalardım hazineleri nereye gömüyorlar sonra tekrar günümüze 😜 $$$$ 😍

0|1
    0|0
  • Savaşların bile mertçe olduğu bir döneme gitmek isterdim.

0|1
    0|0
  • Hun imratorluguna giderdim mete ile buyuk isler cikartirdik

0|1
    0|0
  • hiç birinde :)

0|1
    0|0
  • Rusyanın sovyet döneminde :D

0|1
    0|0
  • Ottoman pikachu