Leonardo Dicaprio nun "Diriliş" filmindeki soğuk bir sahnede ölen atın karnını deşip içinde uyuyor. Siz uyur muydunuz?

vücut isiniz tamamen düşmüş Çakmak yok ateş yok
Leonardo Dicaprio nun
Korunacak yer yok. Yeni ölmüş bir atın karnini temizleyip

Organ isisiyla orada uyurmuydunuz?

0|0
26|37

En İyi Kız Görüşü

• çaresizseniz çare sizsiniz
    başka çare yok
    :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• At ölüsü çok pis kokar ya bir kere bizim köyde öldü köyde evde 1 hafta kapılar açılmıyordu bunlar yalan

0|1
    0|0
    • Dostum hava sıfırın altında olduğu için 1 hafta da kalsa orada kolay kolay kokmaz bile.

Kızlar Ne Diyor 25

• Sonra başka vahşi hayvanlar gelir atı yerken benide yerler olmaz kalamam

0|0
    0|0
  • Sürekli bicek yiyen 1 abi var ya oda yapmisti bunu deyyisik

0|1
    0|1
    • Sağlam deri ceket hava geçirmez "))

• O devenin içine uyumuştu sanırım. Su ihtiyacını karşılamak içinde devenin dışkısındaki suyu içiyordu ki su ihtiyacını karşılayabilsin diye. Mide bulandırdım ama... İnanılmaz Kurtuluş o belgeselin ismi :)

• Evet uyurdum

0|0
    0|0
  • Tabiki.. can kaygısı olunca her şeyi yapar insan.

0|0
    0|0
  • donup ölmektense evet bunu yapardım yalnız bunu yapmak o soğukta akıla gelir mi bilinmez insan çıldırmazsa...

0|1
    0|0
  • Akıllıca neden olmasın ölek mi

0|0
    0|0
  • Aferin gidip filmi izlemişsin. Bravo. Madalya takalım sana.
    Bari başlığa bodoslama abanmadan önce spoiler falan yazsaydın.

0|0
    0|0
  • Ölmektense bu daha iyi bir yöntem.

0|0
    0|0
  • Mecbur kalınca yapılır her şey :/

0|0
    0|0
  • Leonardo dicaprio çok iyi rol yaptı bu filmde. Bir kez daha ne kadar iyi oyuncu olduğunu kanıtladı. Soruna gelince yapmazdım.

0|0
    0|0
  • Mecbur kalinca yaparim tabiki. İzledigim bir belgeselde de adam kum firtinasindan korunmak icin çölde ayni şeyi yapiyodu tabi bu sefer deveydi. Ölüm kalim savaşi herkes yapar

0|0
    0|0
  • Ben yapamam açıkcası daha kurban kesilmesine dayanamıyorum :((

0|0
    0|0
  • Cok zor ama mecbursam yani eger bunu yapmazsam olacaksem yapardim

0|0
    0|0
  • Uyurdum ölmekten iyi sonuçta ve umarim artik bu filmden sonra oscar alir leonardo bir vermediler şu adama oscar 😄

0|0
    0|0
  • Yapıcak bişeyi yok napsın

0|0
    0|0
  • Fizyolojik ihtiyaçlar önceliklidir o an yaptığın şeyin çok kötü olduğunu düşünemezsin sanırım ben uyurdum hem bana uyku olsun her yerde uyuyabilitem var :)

0|0
    0|0
  • Ya uyurdum galiba 😬

0|0
    0|0
  • Benim aklima gelmez bu

0|0
    0|0
  • Aklıma gelse yapardım herhalde

0|0
    0|0
  • Uyurum😏

0|0
    0|0
  • Aklıma gelmezdi 😃

0|0
    0|0
  • Hayatta kalmak için imkanlardan yararlanmanın nesi kötü? Sonuçta at ölmüş.

0|0
    0|0
  • Oooyyyşş yok yaw

0|0
    0|0
  • at ne ki? gel ben senin içinde bile uyurum. benden kıymetli misin be a a!

0|0
    0|0
  • O an ki psikolojime bağlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Uyurum, bir filmde de adam soğukta ölmemek için hayvanın bütün organlarını söküp vücuduna sarıyordu yoluna devam edebilmek için. Yaşama isteği her şeyi yaptırır insana.

0|0
    0|0
  • yaşam için başka seçenek yok o sahnede en akıllıca seçimdi. o değilde ayının saldırma sahnesinde bittim ben.. o neydi öyle arkadaş yarım tonluk ayıoğlu ayı nasıl parçaladı cabrioyu. izlerken gerildim güzeldi :D

0|0
    0|0
    • film baştan sona harikaydı. Aslında karda nasıl hayatta kalınır bize tüyo veriyor. Ister istemez hayvanlasiyorsun

• Mantıklı valla healal di caprio'ya.

1|0
    0|0
  • uyurdum. güzel düşünülmüş bir sahne değişik senaryoları severim

0|0
    0|0
  • eee zaten bunu insan doğaya karşı filminde cris de yapıyor :) ordan esinlenmiş vayyy çakal

0|0
    0|0
  • mantıklı

0|0
    1|0
  • Belgesel vardı 1 hafta vahşi doğada kalma yolları diye adamda bir deve içinde uyuyordu böyle. Ben de uyurum. Burun tıkacı lazım bir tane.

0|0
    0|0
  • Eğer soğuktan öleceğimi bilsem yapardım ama bu aklıma gelir miydi orası muamma.

1|0
    0|0
  • Yani uyurken karnın acıksa dişlersin biraz da "döşeğini yemek" diye yeni bir deyim anlam kazanır :D ahah

0|0
    0|0
  • Uyurdum pikachu

0|0
    0|0
  • Nice spoiler :/ benim aklıma gelmezdi. bir filmde görmüştüm kardan ufak bir ev yapıyorlardı kendilerine. bende öyle bişey yapardım.

0|0
    0|0
  • Star Wars tan arak yapmışlar ezikler la bu Leanordo da herşeyi arak. Sonra niye oscar almıyor.

0|0
    0|0
  • Uyurum

0|0
    0|0
  • Uyurdum.

0|0
    0|0
  • hayatta kalma iç güdüsü öyle bir şey ki bırak mlen atının içnde uyumayı insana ölen arkadaşının etini bile yedirir bu dediğim 1972 and dağları uçak kazasında yaşanmıştır araştır

0|0
    0|0
  • uyurum

0|0
    0|0
  • uyurdum.

0|0
    0|0
  • Film çok iyidi

1|0
    0|0
  • Bunu deveyle sahra colunde felan kum firtinasinda korunmak icin de yapiyolarmis. Yapilir o sogukta. Film de cok basarili 👍🏽

0|0
    0|0
  • at ölmüşsse sorun yokta ben direk derisini yüzer giyinirdim.

0|0
    0|0
  • Uyurdum, mantıklı... Çölde de kum fırtınasından kurtulmak için yapıyordu Bear Grylls.

0|0
    0|0
  • Yapardım

0|0
    0|0
  • Annanem uyuyanın üstüne kar yağar derdi üşüyeceksem karınca kararınca aman karınca karnında bile uyurum.

0|0
    0|0
  • ölüm zaten yeterince soğukken bide soğuktan ölmek çok metaforik olmazmıydı tabiki de yapılası bir eylem neden olmasın çok kötü ama yıkanınca geçer

0|0
    0|0
  • Ben filmi ilk izlediğim de atı yiyecek sanmıştım, o kadar yediği şeyden sonra :) Kimsenin aklına gelmezdi sanırım böyle birşey

0|0
    0|0
  • bundan sağlam uyku tulumu olamaz. ölmeye niyetim yok :)

0|0
    0|0
  • Ölüm Korkusuyla Kendi İçine Sokmadıgına Dua etmelek Lazım Flim Efsane tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • o değil de, ayıdan ödüm patladı

0|0
    0|0
  • ee ölmemek için illaki :)

0|0
    0|0
  • bir sorsana kardeşim bizim aklımıza böyle fikir gekirmiydi ki 😀

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam