İçtikten sonra ki en büyük olayınız nedir?

(Karakol'da son bulan komik bir hikaye) Üniversite'den arkadaşlar ile hafta sonu kaçamağı yapalım diyerek geçen hafta Şile'de bir dağ evinde ufak bir fasıl yaptık iki tane yüzlük rakıyı bitirmişiz sonra sahile inip ateş yakıp oturduk ve günün sonunda ayıldığımda karakoldaydık :) Gecenin sahilde maç yapacak birilerini bulmuşuz ve gecenin o saatinde baklavasına iddaya girmişiz arkadaşlar öyle anlatıyor.. Hangi skorla maçı yendiğimizi bilmiyorum ama o halde bir şekilde maçı yenmişiz (ben pek inanamıyorum ama yendiğimize) bir tepsi baklavayı bu saate nereden bulacağız diyip kaçmaya çalışmışlar biz de parasını verin o zaman sabah alırız biz dedikten sonra baya sağlam bir etmişiz elmacık kemiği şiş, bir omzu ve bileği incinmiş birisi olarak sabah nezarethanede ayıldım.. O kavganın ardından bir tepsi baklava ısmarladıkları için hala şaşkınım fakat böyle işte :D Omzunda ve bileğinde bandajı olan birisi olarak yazıyorum şu an içecekseniz adam gibi için evden de sakın dışarıya çıkmayın..

Güncellemeler:
Güncel

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Daha dün gece arkadaslarla clube gittik yan masadaki çiftlere biz aramızda tartışma çıktı kızın kafasına bardak kırdım sonra bide Polis gelirse is uzarsa diye clupte kaçtık felan çok içmişim gerisini anlatmim :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sonra içki niye haram...

0|2
    0|0
  • İçmedim içmeyi düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Hiç güleceğim yoktu ☺☺☺

0|1
    0|0
    • Omzumda ki bandajdan dolayı bir haftadır gülemiyorum ben de güldükçe ağrıyor :)

• benmki olaysız zıbarmayla bitiyo.

0|0
    0|0
    • Ben ne zaman içsem kesin bir olay çıkıyor ekşını hiç eksik olmayan bir arkadaş çevrem var sağolsunlar

• Kaldığım aparttan atıldım.

0|0
    0|0
    • İçerken yanında olan arkadaş kadar içtiğin yer de önemli tabi..

• Kısa sürede kalacak bir yer bulduysan sorun yok çok geçmiş olsun :)

• Teşekkür ederim. Olay 2 sene önce oldu , kolay hallettim.

• Bu yaz evde saglam bir meze votka viski shot bunyeye gore icmistik
    Aciktik sabahin 4 unde corba icmeye gittik sarki soyleyip bagira cagira hemde devriyedeki polis amcalar topladilar he arkadasn birinde toz varmis o sal. ak goz altina alindi icici oldgu icin para cezasi yedi Allahtan bizim basimiz yanmadi hastaneye tahlile falan goturduler biz serbest kaldik cok sukur
    Bide kucuk sehirdi aklima geldikce korkarim halaa

0|1
    0|0
    • En azından eve sağ salim dönmüşsünüz :D İçtikten sonra dışarıya çıkılmaması gerektiği kuralını aklından çıkartmamaya çalış :D

• Oyle

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaslar ciplak denize girdi sonra bunlarin donlarini ariyoduk oyle hatirliyorum sahilde de oturanlar vardi

0|1
    0|0
  • 17 -18 yaşlarındakdık.. Evde 3 arkadaş içkiyi fazlaca kaçırıp sokağa çıktık... Adamın birini pandikleyince arkadaşlar zor girmişler araya.. Ev dediğim de ablamın evi.. Enişteyle seyahata gittiklerinde evi havalandırırsın diye anahtarı bana emanet etmişlerdi.. Sabah eve geldiklerinde 2 arkadaş onların yatağında ben de halıda sızmışım.. O an dünyanın en kötü günüydü. Zom olacak kadar ağır içmememi, baş ağrıma mı yoksa evde yakalanıp rezil olmamıza mı üzüleyim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...