Kendinizi keşfetmeye çalışıyor musunuz?

Kendinizi keşfetmeye çalışıyor musunuz?

Bu güne kadar iyi kötüi neleri keşfettiniz kendinizle ilgili ve olumsuz olanları ortadan kaldırabildiniz mi?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Kendimi keşfetmek çok yorucu. Sürekli değişiyorum. Tepkilerim, hislerim , fikirlerim. En değişmeyen asabiyetim onu törpülemeye çalışıyorum tam başardım derken denyonun biri çıkıyo beni en başa götürüyo.

0|1
    0|0
    • Bende bazen başarılı ola o yorum o konu da.
      Daha geçen gün yine yumruk yumruğa kavga ettim.
      Bende çözemedim, aşamadım bu durumu.

• evet uygulamalı olarakta durumumu anlatmış oldum :) ancak bu kadar ifade edebilirdim kendimi sayende oldu çok sağol:)

• Rica ederim ne demek :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• uzay ötesi kıskanç bırı oldugumu farkettım eskı sevgılımde. oncelerı hıc farkında degıldım. belkı de ılk defa bırını sevdım o yuzden. buna cozum bulamadım. duzeltmedım kendımı. olmuyor. kıskanmıycam dıyorum. yapamıyorum. televızyonda plaj voleybolu ızlerken gorsem mesela kaldırıp televızyonu 5. kattan asagıya frlatmak gelıyor ıcımden. :( o kadar vahım bıdurum. ama cozumu yok...

0|1
    0|0
  • O keşif bitmiyor... Her yeni durumda yeni bir özellik keşfediyorum.
    Çok korkak olduğumu keşfettim mesela yakın zamanda :) Ortadan kaldırabilir miyim, bilmiyorum..

0|1
    0|0
  • Yok valla tamamıyla bir butunum hicbir olumsuzluk kalkmıyor ortadan.

0|1
    0|1
  • Eh yavas yavas

0|1
    0|0
  • Öfkemi ve alınganlıgımı dizginlemeye çalışıyorum. pskiyatrdan yardım da alıyorum.

0|1
    0|0
  • Açıksacı hayır yaşadıklarım benim kendimi kabullenmemi sağladı 😊

0|1
    0|0
  • olumlu çok iyimserim hatta safım. olumsuz biraz kindarım yapılan hiç bir şeyi unutamıyorum kin besliyorum

0|1
    0|0
  • Hayır o da ne abi ya gelişine yaşarım hayatı 😄

0|1
    0|0
  • Çok usengec olduğumu keşfettim 😂

0|1
    0|0
  • Kendimi keşfetmek için bilet almaya param yetmedi fakirin keşif ile işi ne😒😒

0|1
    0|0
  • her gün her saniye belkide

0|1
    0|0
  • Bazen fazla iyimserim.

0|1
    0|0
    • Zarar ve ya huzursuzluk veriyorsa daha dikkatli olabilir ya da tavrını net bir şekilde koyabilirsin?

• Söz konusu gönül işleri olunca o kadar da kolay konulmuyor...

• Hımm ama sürekli alttan almak da iyi değil.
      Hislerini, rahatsız olduğun konuları söylemelisin.
      Doğru olan budur , yapmazsan bunu kendini iyi hissetmezsin ki bı da sana dert olur.
      Aşman gereken bir dersin bence bu.

• Evet kesfetmeye caliisiyorum cok hosuma gider bu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...