Anne ve babamın mesleğinden utanıyorum?

Arkadaslar soru acik ve net anne ve babamin mesleklerinden utaniyirum. Sogle anlatiyim annem ingilizce ogretmeni aylik 2800 tl maasi olmasindan ve devlet memuru olmasindan dolayi utaniyorum. Babam ise mimar O ne kadar kazaniyir hic sormadim bilmiyorumda herneyse benim hayallerim buyuk arkadaslar ve ne biliyim mimar muhendis doktor falan benim gozumde zengin degiller. Ben daha fazlasini istiyorum ve bunun icin ne gerekiyirsa yaparim. Bunun icin Kimseye acimam haram helal her turlu yolada bas vurmaya hazirim. Gerekirse calarimda baskasinida somururumde. para benim icin dunyadaki en onemli seylerden biri. Ayrica ben anaokulundan beri ozel okulda okuyorum hic devlet okukuna gitmedim. Yani cevremdekiler hep zengin. Cevremdeki tum arkadaslarim falan babalari fabrika sahibi, CEO falan benim ayarimda babasi doktor muhendis mimar olanda var ama cok az. Ben hep babasi CEO, fabrika sahibi olan arkadaslarima ozendim. Ewt yazdiklarim size sacma gelebilir ama benim kisligim boyle ve annem babamin mesleklerindende utaniyorum. Soruya gelecek olursak siz benim yerimde olsaniz birisi size annen ne is yapiyor dese ne derdiniz. Cunku birisi sordugunda hep utanarak sikilarak cebap veriyorum bu soruya.

Güncellemeler:
Arkadaslar biliyorum daha kotusude olabilirdi ama insan neden daha iyisi olmadi diyede sorguluyor bazen ne biliyim?

0|0
2419

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 23

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...