Mini etek görünce neden erkekler bu kadar kendinden geçiyor?

Güncellemeler:

0|0
6|52

En İyi Erkek Görüşü

• Mini etek görmek de ne ola ki? Vitrindeki eteğe bakıp iç geçiren bir erkek... En azından ben değilim. :) Bir de içindeki kişiye göre değişir o.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beyin belden aşağı kitleniyor radarlar hep aşağıda

0|0
    0|0
    • senin beyin anlayışına sahip olacağıma kendimi yardan atar uçuşa geçerim yere çakılmam gene emin ol

Erkekler Ne Diyor 51

• Malum bolgeler gorunuyo normaldir bazilarina gore

1|0
    0|0
  • Gizemler hep merak uyandirir hayal gucunu calistirir mesela çok seksi bir kiyafetli kadin, tamamen çıplak bir kadin vucudundan daha etkiliyor beni

1|0
    0|0
  • Erkeklerin duyguları ve hormonları vardır. Mini etek tahrik edicidir ki bu erkeğin elinde olmayan bir şeydir. Lakin iradesi güçlü bir erkek bakmaz orası ayrı. Fakat sizde mini etek giyerek ne elde etmiş oluyorsunuz anlamıyorum. Amacınız zaten erkekleri kendinden geçirmek evet orası doğru sonra da neden taciz ediliyoruz diye hayıflanıyorsunuz. İşin en sıkıcı kısmı da orada.

0|0
    0|0
  • Bende anlam veremedim her halde her zaman görmeye alışık olmadıklarından olabilir. Mesela ben eskiden gece klübünde çalışıyordum her yer mini etekli bayan hiç bakmadım ilk gittiğim günden itibaren. PLajdada bikinili bayanlara bakmıyorsun her yerde onlar var ama oraya kapalı bir bayan gelince dikkat çekiyor anlatabildim mi kardeşim. Tabiki bunun ahlak ve sapıklık boyutu da var ama sen giyiyorsan insanlar tarafından dikkat çekilmek ve bakılmak için giyiyorsun bunuda kabul et.

0|0
    0|0
  • Kızlar neden giriyor asıl soru o.

1|1
    1|0
  • Hoş bir şey, karşı cins sana bacak gösterisi yapıyor, zevke getiriyor. Rahatsız olmak istemiyorsa giymesin oda.

0|0
    0|0
  • diyorusn

0|0
    0|0
  • bir cok sey gorunuyor oldugundan olabilir mi

0|0
    1|0
  • Heyecan yaratıyor :)

0|0
    1|0
  • Nedeni şudur ; gizli saklanan yerin görünme ihtimali ve bunu görme arasında geçen süredeki adrenalin, merak, haz ve benzer duygular. şahsen çıplak kız bile bu hazı vermeyebilir. Sapıkça gelebilir ama şöyle bir gerçek var. Anadan doğma çıplaklık arzuları kabartmaz insanı seksi yapan kıyafetleri , vucut hatları ve tavırlarıdır.

0|0
    0|0
  • Abazanlık sağolsun.

1|0
    0|1
  • Hayal kuruyorlar anlık saniyelik, seni miktiklerini düşünüyorlar.

0|0
    0|0
  • Mini etek görünce kendinden geçen bir erkek tanımıyorum. Ha %80'i lan karıya bak diyor çünkü adam hiç görmemiş. Geri kalan %20'isi de hayatında hiç kaliteli yollu görmemiş gibi bakıyor.

0|0
    0|0
  • Hepsi oyle degil genellemeye gerek yok

0|0
    0|0
  • çünkü sapığız

0|0
    0|0
  • mini etekten kaynaklanmıyor o kendinden gecme olayı, mini etegin icindekinden :)

0|0
    0|0
  • bu sadece türkiyede böyle görgüsüz sapiklar kendinen gecer burada sistem biraz farkli kimse dönüp bakmaz mal gibi

0|0
    0|0
  • Konu etek değil sen olayı çok yanlış yerden almissin vitrinde mini etek görüp kendinden geçen erkek gördün mü hiç :)

0|0
    0|0
  • Bunlar hep cinsel bastırılmışlıklardan

0|0
    0|0
  • Normal değil çünkü Erkek kadından haz alıcak şekilde yaratılmış artık kadınlar kendilerine özel insana değil herkese göstermeye meraklı bence

0|0
    0|0
  • libido varsa insan etkileniyor tabi

0|0
    0|0
  • Mini sevmiyorum sizlere yakıştırmıyorum

0|0
    0|0
  • Hoşlarina gidiyor buradaki bir bayanin üyenin bana attigi mesajdaki gibi onlari aşklandiriyor :D :D

0|0
    0|0
  • Çünkü baştan çıkarıcı ama mini etek herkese gitmiyor onu taşıyacak kadın gibi kadın lazım

0|0
    1|0
  • Neden acaba hiç tahmin edemedim

0|0
    0|0
  • Genelleme.

0|0
    0|0
  • kendini bilen geçmez

0|0
    0|0
  • Diz altı etek daha ilgimi çekiyor şahsen. mini etek ve mayo hiç ilgimi çekmiyor nedense

0|0
    0|0
  • Baksınlar diye açıp neden erkekler kendinden geçer demek ne kadar da ironik bir durum.

0|0
    0|0
  • Şahsen ben zarif ve güzel esmer tenli karşı cinsi görünce kendimden geçiyorum :)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 5

• Bacaklardan tahrik oluyorlar. Biz nasıl erkeğin kalçalarından tahrik oluyorsak onlar da aynı şekilde bacaklardan oluyor.

1|0
    0|0
  • Guzel bisey bence :-)

0|0
    0|0
  • şu an avm de mini etek ve jartiyerle oturuyorum gelen giden acayip kesiyor

0|0
    0|0
  • Ne mini etegi kiz nefes alsan yeter..
    Hatta almasan da olur cansiz mankene t*cavüz edilen bir ülkede yasiyorsun

1|0
    0|0