Ülkenin hiçbir konuda tam anlamıyla başarılı olamamasını neye bağlıyorsunuz?

Ben yeterince okumadığımız ve duygusal yapıda bir toplum olmamızın sebebiyle bu düşüncem var. Ya sizce?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Eğitim sisteminde mi var sorun yoksa aile yapılarında mi yoksa her ikisi ve daha birçok etken mi çözemedim bildiğim tek şey bu ülke yasanilacak gibi değil artik

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir çok konuda başarılıyız ama imkan verilmiyor diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Başarili olma potansiyeli var desek suna? Hangi konularda basariliyiz?

• Onlarin basarisini inkar edemem bu onlara haksizlik olur ama ne bileyim o insanlar bizim topraklarimizda olsa bize faydasi olur diye dusunuyorum diger turlu sadece bir gurur kaynagi.

• İşte imkan verilse onlarda yurt dışına gitmezlerdi. Tabii ki yine gurur kaynağımız onlar.

• devlet desteklemiyor. türkiye birincisi kuzenim var adamda zehir gibi akıl var kullanmıyorlar. üstelik yurt dışındaki üniversite ve iş tekliflerini gerçi çevirmiş kendi ülkemde kalıp hizmet edeceğim diyen biri. yazık ediyorlar böyle insanlara.

0|0
    0|0
  • herkesin elinde telefon bilgisayar televizyon. eskiden böyle değildi şimdi çocuklar tabletle doguyor. bilgi amaçlı değil eğlence amaçlı internete abanılıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• okuyan insanlara da bir Cumhurbaşkanı siz ne anlarsınız diyor.. sizi tanımıyorum diyor :)

1|0
    0|0
  • Kürtlerin Türkiyede kanser tehdidi olduğu kanısındayım ve bu durumun yegane sebebi başlıca terör. Çatışmalarda namludan çıkan her bir mermi bizim vergimizden ödeniyor yalan mı? Hadi bana şimdi faşist, gerici, yobaz deyin ama söylediklerim hakikattir.

0|0
    0|0
    • Sanmiyorum kürtlerle bir alakasi yok. Bu arada bilgin var mi bilmiyorum NASA da 4 kürt calisiyor.

• Zammi devlet yapiyor

• Devlet para sıcmıyor ve keyfinden zam yapmıyor. Herneyse bu işlerden anlamadığın bariz ortada, konuyu kapatıyorum kardeşim teşekkürler yine de.

• Müslüman nüfusun fazla olması tek sıkıntı.
    Dünya ya bakarsan bütün müslüman ülkeler geri de kalmış.

0|0
    0|0
    • Çin inde nüfusu fazla. Eskiden müslümanlik hüküm sürerdi. İslamla alakasi yok ama müslümanim diyenlerle alakasi var gibi sanki

• Bilmem, ama kesin olan bir şey var, eğitime, bilime önem verirsek gelişiriz.

• türkiye de hayal hırsızları var mesala yetişirken bile bir hayal kurarsın her zaman yıkarlar dalga geçerler ve ya küçeken bir akç konuda bilgi sahibi olursun anlatırsın bacak kadar çocuga bak derler hemen yetiştirme tarzı böyle çocuklukdan itibaren eziyorlar ama amerika israil gibi devletlere git bak çocuklara nasıl önem veriyorlar

0|0
    0|0
    • Bu birde ailede biten birsey bence. Anlayacagin en büyük hayal hirsizi aile. Benim oglum/kizim doktor olacak, muhendis olacak diyor bakiyosun hicbirisi olmuyor.

Yükleniyor...