Kapat

Biri babanızın işini sorsa babanız kapıcı olsa soylermisiniz?

Sevgiliniz ya da herhangi biri babanızın işinizi sorsa babaniz kapıcı olsa soylermisiniz

0|0
32|59

En İyi Erkek Görüşü

• 14 yaşından sonra hiç söyleyemedim babasız olmak çok zor onun için baba ne olursa olsun kıymetini bilmeli insan. Herkes zengin olacak değil ya.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Söylerim ne var bunda. Benim babamda kaportacı göğsümü gere gere söyleyebiliyorum. Annemde çocuk bakıyor. Sonuçta beni bu yaşa kadar getirmişler okutmuşlar boğazımızdan bir lokma haram geçirmemişler gecelerine gündüzlerine katarak gerekirse 2. bir işe giderek bizi ne açta ne de açıkta bıraktılar. Ben annemin babamın mesleğini söylemeye utanan bir insansan onlara layık bir evlat da değilimdir zaten

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 58

• Heee hani su utanan nesillerin çoğaldı su donem kendini zengin gösterip hani aslında ne zorluklar ile okutulan bu belli yasa getirilen nesil o ana baba bas taci edilir bundan utananda ciddi sorunlari vardir

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun ailemden asla utanmam. Utananın da karakterinden şüphe ederim.

1|1
    0|0
  • Ben yaşamıyor derken konuşmuyorum siz babanız olduğu halde kapıcı demeye utanıyorsanız sizin gibi çocuğum olsa evlatlıktan red ederdim

0|0
    0|0
  • Söylerim tabii.

0|1
    0|0
  • Benim babam 52 yaşında oto yıkama işletiyoruz ailecek ve o hala araba yıkıyor ben bundan gurur duyuyorum sonuçta aileler çocukları için iyi bir gelecek ve aile ortamı için çab gösteriyorlar bu ve bunun gibi sorulara cevap vermek istememen ayrı bu gibi soruların cevaplarından utanman ayrıdır bir ayırt etmen ve olgun düşünmen dileğiyle teşekkürler 😕

0|0
    0|0
  • Cibiliyetsizliğe gerek yok. Ayıp bir şey değil. Alın teri ve onur çok paradan daha kıymetlidir.

0|2
    0|0
  • Söylerim kanks

0|0
    0|0
  • Apartıman CEO su derdim :)) Derim tabii ki...

0|1
    0|0
  • Söylerim.

0|0
    0|0
  • babam ne zaman kapıcı olmuş ya

0|0
    0|0
  • Söylerim ama biz artık kapıcı demiyoruz apartmanda, apartman görevlisi diyoruz

0|1
    0|0
  • Soylerim nolcak babamın mesleği yuzunden benle arkadas olmayan biride zaten benden uzak dursun sktrsn gitsin ak

0|0
    0|0
  • Yalan söylersem.
    Vicdanıma sonra nasıl hesap veririm.

0|0
    0|0
  • insan babasının yaptığı işten utanıyorsa önce kendinden utanmalı
    ne iş yaparsa yapsın namusuyla evine ekmek getiren her emekçi insanın elinden öperim

0|0
    0|0
  • söylerim önemli olan insanın helal lokmayla alın teriyle kazanıp ailesini bunu yedirmesi insan bundan utanırmı

0|0
    0|0
  • bundan hiç gücenmem insanları mesleklerine göre değil adamlıklarına göre yani (karakterine) göre ayırırım.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Helal para kazandıktan sonra niye demeyelim

0|0
    0|0
  • Soylerim

0|0
    0|0
  • Kapıcı, kapı alıp satıyo.

0|0
    0|0
  • ne var ki bunda.. hırsız değil arsız değil.

0|0
    0|0
  • Soylerdim. Ben degil, hor goren utansin.

0|0
    0|0
  • Soylerim tabi lan babam o benim hic soeun degil babasindan anasindan utananlar ins sizin cocuklariniz da sizden utanirlae

0|0
    0|0
  • Olaya hava katmak icin "doorman" derim.

1|0
    0|0
  • Söylerim. Sonuçta o işi keyfinden yapmıyor bana ve ailesine bakmak için yapıyorsa alnım açık bir şekilde göğsümü gererek söylerim hatta.

0|0
    0|0
  • Copcu olsa bile soylerim!!

0|0
    0|0
  • Söylerim tabi niye söylemim su an elde ettigim hersey o yüce insanin emekleri sayesinde sonucta neden utanayim

0|0
    0|0
  • soylerim

0|0
    0|0
  • Babam çiftçi çalışmıyor ama ben kadrolu hizmetliyim ortaokulda ve öğretmenlere yakın maaş alıyorum ve sorduklarında utanmadan söylüyorum

0|0
    0|0
  • hiç utanmam söylerim..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 31

• Bunda utanılacak bişey yok , utanan evlatlarda sıkıntı var bence.

0|0
    0|0
  • Söylerim. Namusuyla para kazanıyor sonuçta ve ben bugüne kadar ailemden hiç utanmadım. Annem temizliğe gidiyor. Bu ayıp bir şey değil. Ailemle gurur duyuyorum.

0|0
    0|0
  • kızım benim babam yok a m k! yanımda olsa çöpten kağıt toplasa ben yine söylerim. baba lan insan babasından utanır mı?

0|0
    0|0
  • Evet utanılacak birşey değil ki..

0|0
    0|0
  • Söylerim kerhane müdürü demiyorum ya

0|0
    0|0
  • Degil ama olsa soylerdim. Hakkiyla emegiyle para kazandiktan sonra onemi yok kimsenin mesleginin.

0|0
    0|0
  • soylenilmesi ayıp birsey değil. Elbette söylerim

0|0
    0|0
  • Babam kapıcı. Söylerim söylüyorum.

0|0
    0|0
  • Söylerim

0|0
    0|0
  • Bunda ne varki?

0|0
    0|0
  • söylerim. alının teriyle eve ekmek getiriyorsa utanmamalı.

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca ne çalışan insandan nede çalışmaktan utanmadım türkiyede geçim çok zormilyon tane işsiz varkn o adamın işi var ve o adamlar sayedinde sıcacık oturabiliyoruz :D

0|0
    0|0
  • Kapıcı demem de apartman görevlisi derim ama söylerim yine de. Yalanın kime ne yararı olmuş ki.

0|0
    0|0
  • Keşke babam yaşıyor olsaydı da öğretmen yerine kapıcı olsaydı..

0|0
    0|0
  • babam şu an issiz, sorana issiz diyorum😂😂😂 sorun olmazdi

0|0
    0|0
  • Söylerim neden utanıyım ki

0|0
    0|0
  • söylerim neden söylemiyim herkes padişah olamıyor

0|0
    0|0
  • Babam kapıcı

0|1
    0|0
  • Soylerim Adini Feriha koydum yasamak istemem

0|0
    0|0
  • Adımı feriha koymuşsa söylemiyorum dizi de izledim

0|0
    0|0
  • Alın teriyle, namusuyla, şerefiyle para kazanıyor. Elbette söylerim bu beni aşşağı çekmez asla. Küçümseyenlerin karakterlerinden şüphe duyarım

0|0
    0|0
  • Söylerim onuruyla ekmeğini kazanıyor nolmuş.

0|1
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • apartman sahibi derdim :DD Neticede apartman babamdan soruluyor olurdu :P

0|0
    0|0
  • Soylerim, Feriha gibi yapacak halimizde yol heralde:D

0|0
    0|0
  • söylerim oda bir meslek.. insanları sınıflara ayırıp küçümsemem hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • Babam kapıcı değilde, alın teri ile kazanılan parayı söylerken gocunmak yerine onur duyarım.

0|0
    0|0
  • söylerim elbette

0|0
    0|0
  • Söylerim tabiki neden utanayim ki? Namusuyla kazanmiyormu o parayi? Ne olursa olsun ailemden utanmam

0|0
    0|0
  • Söylerim niye sakliyim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...