Bence burdaki cogu erkek burdaki kizlarin yollu oldugunu dusunup de gelmis sizce?

Hislerim de yanilmam. yani aslinda sasirtici gelen su ki isi gucu olan olgun bir erkegin burada isi ne? hadi gencler var onlar neyse birini taniyim seveyim pesinde olanlar olabilir ya da bos zamanlrini burada ceneyle geciren vardir dir dir... kadinlarin burada olmasi normal onlar zaten heryerdeler yeterki konusma olsun dedikodu olsun vs vs..😀katilan katilirkatilmayan katilmaz.. cok nadir kafa dengin biri cikar niyetler iyi ve durustse eger.

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• Isim gücüm var evet ama bazen insan hiç tanımadığı biriyle konuşmak derlesmek istiyo sagolsunlar çok kişiyle konuştum dertlestim dert dinledim fikir veren oldum hiç bir zaman kötü düşüncem olmadı

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kısmen katılıyorum 😀

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Hislerimde yanilmam diyen herkesin yanildigini gormuş bir insanım.. Benim isim gücüm var. ekim yüzüm de düzgün , manyak ya da sapik da değilim, buradayım.. Burada pek çok genc ya da yasli insanın , ne kadar bilinçsiz ve çaresiz hatta cahil ya da yalnız ve ne yapacağını bilemeyen insanlar olduğunu gorunce gidemiyor insan.. Artı eğlenceli de. neden battı mi varlığımız? Burada her yaştan kadın erkek bir çok insan var.. ergenus lara özel bir site mıydı yoksa , ah pardon ya yanlış gelmişiz o zaman.. İntihar etmeyi düşünüyorum diyen bir genç kıza, yaşıtlarının çoğu, su şekilde intihar et diye yol gösterirken ! , olgun ve aklı başında insanlar müdahale edip , yanlıştır, yapma kendine gel diye akıl veriyor diye kötü oluyor sanırım öyle mi? Ya da illa ki azgin abazadir ava çıkmıştır herkese sarkiyordur öyle mi? Bu ne kadar maksatlı ve içi boş bir sorudur.. hem de yetiskin bir insandan gelmiş.. Yazık.. Yaş var ama mantalite yok.. Burada yetişkinler olmasa çoğu genç de yanlış yonlendirilirdi , bunu goremediniz ve kaybettiniz.

0|0
    0|0
  • türk erkekleri zaten abazan, buradaki kızların yollu olup olmamasıı düşünmesi gibi bir lüksü yok. Dişi sineğe bile yellenir bizim erkekler..

2|0
    0|0
  • Kızlar yollu olsa ne yazar, gerçek hayattada isteyen erkek bulur. Ben eğlenceli olduğu için kaldım. Gelmemde bir forumda adı geçmesi nedeniyleydi.

1|0
    0|0
  • ben geldiğimde buralarda kız yoktu

1|0
    0|0
  • Katılıyorum. Bu tür ortamlar normal hayatta olmadıkları kişiliklerini yaşayabildikleri bir yer olabiliyor

1|0
    0|0
  • Bence yanlış düşünüyorsun. Ben sırf vakit geçirebilmek, bildiklerimi paylaşabilmek için buradayım. Yani hoşuma gidiyor insanların sorularına cevap vermek. En iyi cevap felan seçilince daha da mutlu oluyorum.

İşi gücü olanın burada işi ne diyorsun? Saat 01:30. Yarın öğlen 2'de iş başı yapacağım. Bugün sabah 10 gece 10 çalıştım. Bütün günüm iş yerinde geçti yani. Eve geleli 2.5 saat oluyor. Vaktimi uyuyarak değil de bilgisayar başında geçirmek istiyorum. Aslında GTA 5 online oynayacaktım ama biraz önce mail geldi hesabım banlanmış. Uyuyayım dedim ama KS'ye girip soruları görünce "şunu cevaplayım, yatarım" diye diye 1,5 saat boyunca hala pc başındayım ve hala soru cevaplıyorum. Ve genellikle uzun cevaplar yazmayı daha çok seviyorum. Özellikle imla kurallarına da dikkat ediyorum. Herhalde yazmayı sevdiğimdendir bilemem ama durum böyle yani. Karı kızda işim olsa asıl burada işim ne? :D

0|0
    0|0
  • Her ortamda her tarz ve düşünce de insanlar olabilir elbet. Ama sonuçta burada yazanlarda günlük hayatımızda belki de aynı kaldırımdan geçip de yan yana yürüdüğümüz insanlar. Kim bilir herkesin ne derdi vardır bunu bilemeyiz.

1|0
    0|0
  • fazla önyargılısın vakit geçirmekten başka derdi yok çoğu kişinin

1|0
    0|0
    • Vakit gecirmek de nasil gecirmek bilemeyiz

• görüş paylaşmaktan başka ne olabilir ki sonuçta ekranın diğer tarafında olan kullanıcılarız yoksa benim bilmediğim başka bir yol daha mı var

• Kızların geneli vesat zaten çivisi çıkmış dünyanın

1|0
    0|0
  • Ben can sıkıntısına geldim vallahi. Burdaki kızları pek evlenilecek insan olarak göremiyorum. :)

1|0
    0|0
  • Ula biz insan deilmiyik?
    Bizde dırdır vırvır zırzır edemez miyik?

1|0
    0|0
  • İnsanin fikri neyse zikride oyledir :)

0|0
    1|0
  • işim gücüm var. 2 yıldır bu sitedeyim. ne rahatsiz ettim, ne mesaj attım, nede sohbet. kafama göre arada soru cevaplarin okadar :) senin sorunda sitenin soru kismi es gecilip direk mesaj, tanışma ve flört olarak sorulmuş

1|0
    0|0
  • Aynen haklisin pampa buluşak mı?

0|0
    1|0
  • İşimiz gücümüz var. Kimseyi de "yollu" görmüyorum. Yaşım da var. Eee , site yaş sınırı koymamış da size ne oluyor? Sohbet, eğlence olamaz mı? Bu genelleme nedir?
    Taciz eden de vardır. Engelle gitsin.

0|0
    0|0
    • Iste samimi gelmiyorsunuz bana

• Tamamen senin görüşün ve düşüncen. Saygı duyarım.
      Ne yazık ki sepetteki çürük elmalar buna sebep oluyor. Haklısın. Kimin samimi kimin değil anlamak zor.

• Erkeklerin çoğu karaktersiz öyleleri çok tabi

0|0
    0|0
  • Hayır şahsen ben sen gibi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • bende mi öyleyim? siteye üye oldugumda 4 5 kimseyle konusmadım bile

0|0
    0|0
  • Yoo. hani bu yüzden burada değilim kismet belli olmaz. belki burdan çıkar evlenecegin insan. belli mi olur

0|0
    0|0
  • Haklısın Reyiz

0|0
    0|0
  • Ben sahsen sacmasapan sorular gordum de eglenmeye ve trollemeye geldim :D

0|0
    0|0
  • Alakası yokk

0|0
    0|0
  • Yazıdamı yazmıyahh

0|0
    0|0
  • Öyle diyorsan öyledir

0|0
    0|0
  • ne alaka zaman öldürüyoruz o kadar

0|0
    0|0
  • Ne alakası var burdakilerin çoğu çocuk daha

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmek için açılan sorular hislerinde yanılmıyorsan sen ne iş ne ayak buradasın

0|0
    1|0
  • yollu kızda var yolcu erkekte :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanmıyorum. Bazı kızların rahat olduğunu düşünenler vardır ama sitedeki kızları ciddiye aldıklarını sanmıyorum pek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...