Bana dediki seni kıskanmıyorum?

Bir seyler yasamak istiyor ama fazla musade etmiyorum 2 aydir cikiyoruz bugün sordu beni kıskanıyor musun diye dedim evet zaten kıskanc biriyimdir ama o dedi ben hiç kıskanmıyorum bozuldum açıkcasi canım sıkıldi insan kıskanmasi bile dozunda olur fazlasi kötü azı da kötü ama bunds yok onun haricinde özlüyorum seviyorum falan diyor hediyeler alıyor eve bırakıyor bazen yakinlasmak istiyor yani kafam çok karışık ne yapim?

Güncellemeler:
güncel
güncell

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kıskanması gerektirecek ne özelliğin var?

0|0
    0|0
    • güzelim çirkin degilim renkli gözlü uzun boylu sarisin birisiyim işte hem kiskanmak tip ile mi oluyor biriyle konussam umurunda olmaz oyle birisi işte

En İyi Kız Görüşü

• söylemekle olmaz ki hissetmiyorsan o zaman kıskanmıyor demektir

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• yani kıskanmıyorum demekle olmaz. sen onun kıskanıp kıskanmadığını hissedebilirsin

• Ben zaten kıskanmadigini hissediyorum bunu dediginde de fazla sasirmamistim

Erkekler Ne Diyor 4

• Farklı bir anlamda söylemişte olabilir. Yani ne bileyim ben sana güveniyorum, beni kıskandıracak birşey yapmadığın için kıskanmıyorum gibisinden..

0|0
    0|0
  • Yaninda eski sevgililerin lafini ac agzindan kacirir gibi veya konuyu oraya getir gor bak nasil kiskaniyor

0|0
    0|0
  • Hakkı Bulut dinlet.

0|0
    0|0
  • kıskanmayan erkekten hayır gelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...