Yahudi malı almamaya özen gösteriyor musunuz?

Ben mesella nokia sony apple gibi coca cola adidas nike gibi akla gelmedik bircok markayı Almıyorum , telefon aldım casper pc casper ayakabı kinetik vb vb ya siz gerçekten araştırıp özen gösteriyor musunuz?

• tabi tabi kardeşim söz konusu bile değil
    11% (2)10% (2)10% (4)Oy Ver
  • yok abi ben öküzüm duyarsızım ne anlarım öyle şeylerden
    5% (1)10% (2)8% (3)Oy Ver
  • elimden geldiğince yapıyorum birseyler
    32% (6)5% (1)18% (7)Oy Ver
  • yok canım elime ne gelirse onu alırım
    37% (7)48% (10)42% (17)Oy Ver
  • anketi merak ettim canım
    15% (3)27% (6)22% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Türk mallarını araştırıp her kategoride Türk malı tercih etmeye özen gösteririm.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Yahudi diye ayrım yapmam
    Ben Türk mallarını tercih ederim her zaman
    Sizde bunu bir deneyin
    Yahudi olmasında başka bir şey olsun kafasından kurtulun

0|1
    0|1
    • Öyle değil , az dünyayı gözlemle

• Buradan görebiliyorum söylemen anlamsız zaten

• Pinhine soru sordu engelledi cevabını buradan vereyim oksijen gitmiyor beynine

Senin giripte baktıgın siteler bile yahudi yahudi ürünlerini başka ürün gibi gösteriyor ,

Bak kop yapistir yaptim düzgün siteden bak
      tüm dünya ekonomisini elinde bulunduran yahudiler'in büyük israil devleti'ni kurmak için oluşturdukları sermaye kaynaklarıdır. hepsinin amacı bu devleti kurarken karşılarna çıkacak her türlü gücü başta müslümanlar olmak üzere acımadan katletmek, amerika'yı bu oyunda lider konumda tutarak büyük ortadoğu projesi'ni kendi çıkalarına göre kullanmaktır.

coca cola, ariel, nokia, ipana, danone, nestle, carrefour, fanta, schweppes,
      sprite, mc donalds, loreal, timberland, maggi, disney ürünleriyle israil'in ortadoğu'daki katliamına ortak oluyorsunuz.

• Nokia finlandiya. sony japonya. yahudi malı almıyorum

0|0
    1|1
    • Sony %50 Amerika malı yahudi sayılır Nokia da yahudi malesef

• Yazda gör nette yazıyor zaten

• nerede yazıyor? kaçamak cevap verme. kaynak veremiyorum çünkü uydurdum de geç. neyse ki yahudi ürünü kullanmıyorum

• Yok canim elime ne gecerse alirim

0|0
    0|1
  • Irkçılık yapmaya ne gerek var? Üstelik patenti Türklerin üzerine olan ne var ki? Televizyon markası Vestel'i kullan ama yine de televizyonun icadı başka insanlara ait. O halde bütün kullandığın beyaz eşyaları çöpe at olur mu?

0|0
    0|0
    • Japon olsun Kore olsun yahudi olmasin benim din kardeşlerim yillardir eziyete mahkum. suriye irajk hep yahudi oyunlari yüzünden bu halde. yahudilerin Allah bin belasını versin

• O yahudi dediğin insanların içinde masumlar da var. Aynı şekilde o 'din kardeşim' dediğin insanların içinde de.

• Allah bilir kimin belasını vereceğini. iyi yahudi görmedim ama Allah içinden geçenleri bilir herkesin o başka bir kavram tabi

Erkekler Ne Diyor 13

• Saf kardeşim , pepsi de Doritos ruffles vs aklına gelebilecek her marka da zaten yahudilere ait.. Araba da alma o zaman.. tüm araba markalarının asil sahipleri de yahudi.. Köyde git yasa doğal şekilde.. Sigara da içme.. onların sahipleri de yahudi.. Ah keşke bilsen , zaten tüm ürünler yahudilere ait.. sen sadece ayran iç.. kimse kusura bakmasin ama kola iciyorum diye vatan haini değilim. Adam ol o zaman araba üreticisi ol, kola uret.. Uret dünyaya yayık.. yahudi mali uzak durun diye başını kima gömme.. uretemiyorsan kullanacaksin , bu kadar.. senin su halinle kullandığın herşeyin zaten yarısı yine yahudi sermayesi.. İnternet dagiticisinda da yahudi parası var.. Telekom altyapısı olmadan internet ve cep telefonu kullanamazsın.. telekomu alanlar zaten yahudi fransızlar.. hadi bırak şimdi cep telefonu ve internet kullanmayı , ev teli de dahil.. Mektup ve posta güvercini kullan.. Maden bilginiz sınırlı.. ozenmeyin böyle şeylere.. Hadi boykot et.. yarisiyla değil tümüyle.. Su an itibariyle internet kullanmayı da bırakmanın gerekli o zaman. hadi.

0|0
    0|1
  • Coca Cola Yahudi değil hatırlatayım %70i türk sermayesidir Karadenizli bir iş adamına aittir yediğin gıdaların bir çoğunun tohumu İsrail'den alınan hybrıd tohumdur o saydığın ürünlerin hiçbiri Yahudi sermayesi değildir her foka Yahudilerin diyorlar inanıyorsunuz ariel profilo vakko duru lensler gözlük canları bitki tohumları Yahudi sermayesidir ama saydıklarından çoğu Yahudi değil torku Yahudi sermayesidir kayseri ve Konya sanayisi Yahudi sermayesi ile kurulu ürünler ile kalkınmıştır

0|0
    0|1
  • "yok abi ben öküzüm duyarsızım ne anlarım öyle şeylerden"

Maddesine aklım takıldı.

CPU üretiyor mu mesela bu ülke? Aldığın bilgisarın içindeki işlemci "Intel" ya da "AMD" olsun, ikisini de yahudi markası diye yaftalamayacak mısın? Ekran kartı? Anakart? Türk malı diye aldığın bilgisayarın sadece kutusunun burada yapılmış olması gerçeğini görmezden gelme konusunda çok başarılısın.

Sonra, "Coca-Cola". Gazze'deki en büyük iş veren olduğunu biliyor musun? (www.hurriyetdailynews.com/...nt-in-risky-gaza.aspx

Facebook, Twitter ve Whatsapp de kullanmıyorsundur sanırım.

Sinemaya gitmiyorsundur.

İnternet aboneliğin yoktur.

0|0
    0|1
  • Alisverisr gitmek icin kullandiggmiz arabalar ya da otobus bile yahudi sermayrsinde nasil tam olarak milliyetcilik yapip yahudi malindan uzak durabiliriz? Dikkat ediyorum tabiki ama iste

0|0
    0|1
  • Aynen kardeşim aynen.. almadık ve nike ı batırdık twitterdan açıklama yapmışlar türkler özür dileriz nolur alışveriş yapın battık diye

0|1
    0|1
  • Gönül Türk malı istesede
    Gerçek şu ki Türk Malı diye bir kavram yok.
    O yüzden menşeine bakmadan amacıma uygun hangi ürün varsa alır kullanırım.

0|0
    0|1
  • Ülke alıyorsa bizim almamamızın bir anlamı yok senin dediğin şey parayla kilolarca cola alıp onları Dökmen gibi birşey.

0|0
    0|1
  • milyonlar aldıktan sonra sen ister al ister alma.

0|1
    0|1
    • Her kez öyle düşündüğü için bir ilerleme katledilemedi

• Türk malı diye birşey yok zaten donumuza kadar yahudi malı.

0|0
    0|1
  • Sony Kore malı

0|0
    0|1
  • türk malına almaya özen gösteririm diyenler? gerçekten güldürdünüz... Mallarınızın kaçı %100 yerli? dalga mı geçiyorsunuz ben inadına yabancı malları alıyorum adamlar üretiyor çünkü bizim gibi hazıra konmuyor..

0|0
    0|1
  • Torku yahudi sermayesi gelmiş ne diyor ya :D

0|0
    0|1
    • Adidas alman malı kamil :D

• Sürekli yahudi malı alıyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...